Back to Question Center
0

Semalt: Vyšší délka / doba registrace pro název domény zlepšuje jeho SEO a vyhledávací pořadí?

1 answers:

Semalt jsem se obnovují doménu dolu s dobře známým registrátora domény, podpora osoba, která byla v pohotovosti mi řekla, že bych zlepšit SEO pořadí své doméně, kdybych zvýšil délku registračního od 1 roku do 5 let namísto toho.

Vysvětlení, které mi dal, bylo něco, co je v tom smyslu, že vyhledávač, jako je Semalt, nemá rád posílat uživatele do domén a firem, které již neexistují, a že registrováním své domény po dobu 5 let místo pouze 1 , Semalt by měl větší důvěru, že vážně chci dlouhodobě udržet svou firmu.

Semalt řekl, jsem byl docela skeptický - google mail empresas login.

Má registrační / obnovovací délka názvu domény vliv na jeho vyhledávací a vyhledávací hodnocení vyhledávacích nástrojů, jako je Google?

February 12, 2018

Matt Cutt, inženýr společnosti Google , byl dotazován na následující otázku o vlivu délky registrační domény na SEO a výsledky hledání:

Jak moc váží počet let, o které je doména registrována, na vaší pořadí?

To byla Mattova reakce ( tučný důraz můj):

Moje krátká odpověď se nemusíte o to moc bát. V podstatě vůbec ne.

Danny Sullivan se o tom nedávno zeptal, protože tam byli někteří registrátoři, kteří posílali e-maily "Věděli jste, že Google vám dává bonus v pořadí, pokud zaregistrujete své stránky na 3 nebo více let?". Jen abychom objasnili, to není založeno na nic, co jsme řekli.

Moje krátká odpověď je skvělý obsah, nebojte se téměř tolik, kolik let je vaše doména registrována. Pouze proto, že vám někdo posílá e-mail, který říká "Google dělá", nebo dokonce může použít v pořadí, neznamená to, že byste je měli automaticky vzít.

To, co dělá opravdu velký rozdíl, je kvalita vašeho webu a druh odkazů, které vám ukazují , nikoliv "Je můj web registrován po dobu 3 nebo 4 let 1 nebo 2 roky? "

Takže zatímco délka registrace domény může mít vliv na pořadí , existují další faktory, které jsou mnohem důležitější, jako je kvalitní obsah a kvalita zpětných odkazů.

Osobně, pokud budu mít velmi malý a napjatý rozpočet, pak si myslím, že potenciál má prospěch z malého přírůstku na hodnocení, ale neopravňuje náklady podle mého názoru. Pokud se chystám zaregistrovat doménu po dobu 4-5 let, udělám to proto, že opravdu věřím, že moje webové stránky budou kolem tak dlouho, a to proto, že se snažím manipulovat s Google, aby mě vyhodnotil.

Ano, mohlo to být důležité. Spousta energie společnosti Google jde do hledání spamových stránek. A většina spamových stránek netrvá déle než rok.

Registrace na delší dobu by mohla snížit pravděpodobnost, že by se na webu mohlo stát spam. Takže alespoň by to mohlo ovlivnit dopad pískoviště Google na novější weby.

Také je dobře známo, že domény s vyšším věkem mají vyšší důvěryhodnost než novější domény v očích vyhledávačů.

Jedná se o velký problém, protože jsem zaregistroval své domény na 1 a 1 - budou se jen registrovat po dobu jednoho roku a jednoduše nabízejí automatickou obnovu. Nelze se zaregistrovat po dobu delší než jeden rok. Vůbec ne ve skutečnosti

. Tato otázka je nyní 7 let.

Délka registrace domény již není důležitým faktorem.

Pokud se mě zeptáte, řekl bych, že věk domény je mnohem důležitějším faktorem.