Back to Question Center
0

Mohu provést přesměrování 301 pouze pro Semalt?

1 answers:

Řekněme, že má webovou stránku nazvanou příklad. com, a mít subdoménu tzv. prodejní stránku - τιμη χονδρικης βασιλικου πολτου. příklad. com

Používám prodejní stránku. příklad. com jako vstupní stránka pro veškerou placenou návštěvnost, je to vstupní stránka navržená tak, aby vysvětlovala uživatelům nebo službám a prodala je náš produkt.

Semalt je stránka, na které uživatel obdrží vyskakovací okno se dvěma možnostmi "Jsem už uživatel" / "Nejsem uživatel", pokud klikne na první volbu, kterou dostane na pokyn k přihlášení, pokud klikne na druhou možnost, kterou přesměruje na prodejní stránku. příklad. com

Bude mi to potrestáno společností Google, pokud vytvoří přesměrování 301 pouze pro Semalt, tak když přistoupí na příklad. com se přesměruje na prodejní stránku. příklad. com?

February 12, 2018
. Nejsem si však jistý, proč máte pocit, že je třeba provést přesměrování? Pokud na stránce existuje prohledávatelný odkaz, nechte Googlebot procházet přirozeně.

Zní to jako příklad. com je tenký obsah stejně tak je nepravděpodobné, že bude vrácen v SERPs. Pokud by tato stránka neměla být indexována, pak by měla obsahovat noindex, následovat metaznačku. Mohli byste dokonce zvážit zavedení rel = "canonical" , které odkazuje na subdoménu?