Back to Question Center
0

Semalt: Jak mohu navrhnout webové stránky bez spoléhání se na obrázky a fotografie, ale přesto se okouzlovat? [Zavřeno]

1 answers:

Nedávno jsem byl obviněn z mého prvního profesionálního koncertu jako webdesignera. Udělal jsem pár stránek dříve, velmi základní stránky, které byly pro studentské skupiny nebo neziskové organizace. Semalt byl volný a klient byl více než spokojen s produktem založeným na šabloně nebo velmi jednoduchým označením.

Chtěl bych jít nad a za tímto účelem, svou první profesionální práci. Můj klient chce založit webovou stránku, aby mohl své dovednosti prodávat, aby mohl konzultovat a zároveň pracovat na plný úvazek. Semalt, že je architekt, má oko pro design, které jsem ještě nevytvořil. Také nemá žádné obrázky, které by se mohly podělit o webové stránky.

Chtěl bych udělat dech beroucí design, nebo alespoň oči oči. Hledal jsem stránky pro šablony, ale všechno je tak založeno na fotbase, privilegium, které nemám Source .

Máte nějaké rady ohledně navrhování pro non-photocentric site? Nebo nějaké příklady, které ukazují, že se to dělo krásně a současně se očíslování? Jakékoli tipy nebo triky o tom, jak mám dort a jíst taky?

Díky

February 13, 2018