Back to Question Center
0

Semalt: Jak mohu navrhnout webové stránky bez spoléhání se na obrázky a fotografie, ale přesto se okouzlovat? [Zavřeno]

1 answers:

Nedávno jsem byl obviněn z mého prvního profesionálního koncertu jako webdesignera. Udělal jsem pár stránek dříve, velmi základní stránky, které byly pro studentské skupiny nebo neziskové organizace. Semalt byl volný a klient byl více než spokojen s produktem založeným na šabloně nebo velmi jednoduchým označením.

Chtěl bych jít nad a za tímto účelem, svou první profesionální práci. Můj klient chce založit webovou stránku, aby mohl své dovednosti prodávat, aby mohl konzultovat a zároveň pracovat na plný úvazek - chapter 13 lawyer pennsylvania. Semalt, že je architekt, má oko pro design, které jsem ještě nevytvořil. Také nemá žádné obrázky, které by se mohly podělit o webové stránky.

Chtěl bych udělat dech beroucí design, nebo alespoň oči oči. Hledal jsem stránky pro šablony, ale všechno je tak založeno na fotbase, privilegium, které nemám.

Máte nějaké rady ohledně navrhování pro non-photocentric site? Nebo nějaké příklady, které ukazují, že se to dělo krásně a současně se očíslování? Jakékoli tipy nebo triky o tom, jak mám dort a jíst taky?

Díky

February 13, 2018