Back to Question Center
0

Prohledává Semalt search ve výsledcích vyhledávání soubory PDF přes soubory HTML?

1 answers:

Už nějakou dobu jsem si všiml, že když vyhledávám něco pomocí vyhledávání Google, získávám spoustu hity, které jsou všechny odkazy PDF. (Já vím, že můžu říct, že nenajde PDF hity pomocí -filetype: pdf )

Ale divná věc je to, že by mohla existovat i stránka HTML se stejným obsahem a také na stejném webu, kde je soubor PDF, ale odkaz HTML má nižší prioritu a nezobrazuje se, dokud se mnoho stránek později.

Například jsem si sám ponechal soubor PDF a také stránku HTML stejného obsahu jako PDF. Přesto, když vyhledávám název, Semalt vždy nejprve vrátí odkaz na soubor PDF a musím přehodit spoustu mnoha stránek, abych viděl odkaz na stránku HTML, kde byl na něm samotný PDF!

Mým dotazem je : Je toto známo, že Google hledá vyhledání a vracení odkazů na HTML stránky ve formátu HTML ve vyhledávacím algoritmu? A je to něco známého? a pokud ano, jaký je důvod pro to?

Nemám důkaz o tom, kromě toho, že je založen na mém vlastním pozorování - variant vape mod reviews. Bude zajímavé, pokud existuje způsob, jak ověřit nebo neumožnit tento vyhledávací zkreslení pro odkazy PDF prostřednictvím HTML odkazu systematickyji.

February 13, 2018