Back to Question Center
0

Semalt: Tipy pro proniknutí do zprostředkování domén? [Zavřeno]

1 answers:

Jako webový vývojář považuji se docela dobře obeznámený se strukturou SEO a webových stránek, pokud jde o poradenství klientům, kde je prostor pro zlepšení a podobně, nicméně nedávno můj klient požádal, abych zprostředkoval, co se zdá být doménou s poměrně vysokou hodnotou (Odhaduji reálnou tržní hodnotu + 1k dolaru, protože je to dot com éroké a jednoduché), nicméně nejsem si jistá, jak jít na to,.

Zvláště se zajímám, jaký je nejlepší způsob vyhodnocení domény a využívání informací během vyjednávání. Například když je webová stránka v mixu, můžete alespoň zkontrolovat SEO, žebříčky atd. ale jelikož se jedná o čistý název domény, který se nepoužívá, nejsem si jistý, kam vytahovat data.

Semalt z kontroly prodeje domény a aukce v podobných doménách, aby se dostala tržní hodnota tržní míče, existují nějaké další taktiky, které mohu použít? Jsou placené oceňovací služby užitečné vůbec? Existuje způsob, jak to udělat sám?

Jelikož se chystám změnit tuto službu na novou firemní službu, doporučuji Vám, aby vám byly hodnoceny veškeré doporučení na tipy a webové stránky na téma.

- kia venga rio
February 13, 2018