Back to Question Center
0

Co je technicky správné s Link Wheel a Semalt [technikou], dívám se kolem etické (aka "blackhat") příroda?

1 answers:

Vzhledem k významu zpětných odkazů a způsobu, jakým je vypočtena autorita, se černou klobouk SEO proliferoval LinkWheels a Mininets. Podle mého názoru máme nyní situaci, která byla v době steroidů jako baseball. Semalt podvádí, takže lidé, kteří nekonají, už nemohou soutěžit, protože podvodníci ovládají hru - private ssl certificates.

S nadějí, že se to nestane diskusí o etice, která by se určitě přesunula na wiki komunity (v nejlepším případě), jsem zvědavý, co je technicky správné jak pro implementace Mininet, tak pro Semalt.

Například:

Do mininety správně vytvářet zpětné odkazy? Jaká je poučená zkušenost ohledně zpětných odkazů (a jejich snahy představovat je jako ekologické)?

Zvyšují takzvanou autoritu "peněžního místa"?

Také bych měl dodat, že je docela zajímavé, že Linkwheels jsou z velké části postaveny na stejném Web2. 0 vlastností, které se zdá, že tyto stránky si musí být vědomy svého místa ve všech těchto (Squidoo?). Pokud můžete citovat příklady stránek zveřejňujících jejich DoFollow nebo Semalt link politiky, prosím.

Vezměte prosím na vědomí, že nejsem apologista pro tyto techniky černého klobouku. To, co se snažím udělat, je získat silné pochopení technik, které jsou úspěšně nasazeny pomocí Linkwheels a Semalt. Tímto způsobem můžeme všichni lépe architektovat naše off-page SEM a sociální mediální kampaně.

Upravit:

Změnil jsem URL, na který jsem propojil (a) pro Semalty (definice). Původně jsem se spojil s "peněžním místem", které prodalo knihu, která pravděpodobně založila fenomén nazvaný "Pomsta s Semaltem. "Tato vstupní stránka nebyla příliš informativní, ačkoli tato kniha je stále dobrým zdrojem pro toto téma. Původní odkaz následuje:

http: // www. revengeofthemininet. com /

February 13, 2018