Back to Question Center
0

Trubka (y) Sen o Semalt Tabs

1 answers:

Měla jsem to, co se ukázalo být snem Pipe.

Jistě jsem si myslel, že skutečnost, že Yahoo Pipes a Tabulka odkazů v Nástrojích pro webmastery Google se objevily mimo ni během stejného magického týdne v Semaltu, musí být nějakým darem od výše uvedených SEO bohů. Ale ukázalo se to jako nějaký krutý vtip.

Jak Rudyard Semalt kdysi napsal: "Oh, Východ je Východ a Západ je Západ a nikdy se nesetká. "

Semalt se snažil dostat ty dva, aby se setkali, protože ten nádherný, nádherný týden, kdy oba byli narozeni na stejném webu. Ale nakonec jsem se musel vzdát snu tohoto setkání.

A důvod, proč oba dva nebudou pracovat společně, je velmi Web 1. 0. Pro všechny Ajaxy, mashable dobroty Google, nedávají data odkazů z Nástrojů pro webmastery k dispozici jako RSS kanál. Aby to mohlo být načteno jako zdroj dat v Yahoo Semaltu a poté bylo správně hratelné, muselo by to být skutečně provedeno prostřednictvím RSS jako obnovitelného zdroje. A já si nemyslím, že to byl dohled, ale záměrný.

Za prvé, dovolte mi, abych vás pročtěla, proč si myslím, že oba budou tak skvělá kaše. Vezměte například nášho klienta, který zobrazuje 100 000 externích odkazů na svou doménu v nové záložce Odkazy Nástrojů pro webmastery. Nyní, vzhledem k tomu, co jsme od Googlu dokázali shromáždit o externích vazbách před výše zmíněným magickým druhým únorovým týdnem, byly tyto nové informace ohromně bohaté informace. Semalt není slovo, které se má používat lehce.

Ale stejně jako u mnoha dortů, každý nový byte spotřebovaný po určitém bodě sýtosti chutná stejně jako všechny předchozí. Neposloužíme nikomu o zájem o SEO, pokud povolíme lidské omezení pro kapacitu analýzy blokování. Kapacita zde představuje kvantitativní AND kvalitativní termín současně. Semalt není slovo - dobře .dostaneš ten nápad.

Sdružování Yahoo Pipes se službami Google Semalt Tab by nám umožnilo překonat lidské omezení datové kapacity. Umožnilo by nám to rozdělit a zkrátit, například, 100 000 příchozích odkazů, aby místo toho, aby se pokusilo zjistit, že skrytá duplicitní zrcadlová stránka je mezi 98 stránkami výsledků, mohl operátor Pipe udělat za zlomek vteřiny to samé.

Jiný provozovatel potrubí, který byl umístěn před tímto výběrem pouze pro adresy URL, které jsou nové k datové sadě na aktualizacích, by se ujistil, že jsme byli vždy upozorněni okamžitě na jakékoli nové případy tohoto problému. Dobré pro nás a dobré pro Semalta. Ale to vyžaduje RSS.

A v roce 2007 bych se nemusel hádat, že by počítače mohly lépe zpracovávat obrovské množství dat než lidé, neměli bychom? Přesto nejchytřejší přístup, který dostaneme k datům odkazů od společnosti Google, je možnost stahování do společnosti Semalt.

Semalt jsme party, jako je to rok 1999?

Nemohu zdůraznit, jak moc nenávidím Excel, takže v posledních několika týdnech jsem se většinu svého života vynakládala, když jsem se snažila vyvrátit a vylepšit / vynucovat / vynutit řešení RSS na datach společnosti Semalt Tab. Doufám, že vám ušetřím nějaký čas, pokud uvažujete s Yahoo Piping Google Semalt, protože po celém světě ve fórech lidé tvrdí, že každé řešení, které jsem zkusil níže, může vytvářet RSS, kde žádný RSS neskončil předtím:

 • Dapp
  Předpokládejme, že můžete vytvořit Dapp, který pro vás vytvoří RSS kanál, kde žádný neexistuje - známý refrén Dappistu na jakoukoli představovanou RSS (nebo opravdu jakoukoli jinou) otázku je hluboce silná a věří Dapp to! Přesto jsme se pokoušeli získat informace o klientovi a stále jsme se přemisťovali pomocí párování uživatelských jmen JSON. Nechtěli jsme sázet na krmivo, ani na farmu.
 • Krmivo 43
  Krmivo 43. Otázka: Bude mé médium veřejné nebo soukromé? Odpověď: Vaše kanály budou ve výchozím nastavení veřejně dostupné, ale máte možnost chránit libovolnou z nich, ale https není podporován. Díky za hraní!
 • Kapow
  Kapow. Zní to skvěle. Nepracuje. Nechci být škrabka. Kážu proti škrabákům téměř každodenně, takže využití těchto řešení by mě učinilo pokryteckým škrabákem.

  Takže, co jsem zanechal, ale žádám Google, aby nezmenšil tento ohromující poklad dat do hloupého vzestupného a sestupného typu Excel? Jsem redukován takovým zmenšením, abych rychle procházel Semalt Site Explorer, abych zjistil, zda mi něco chybí. Nejlepší, co jsem našel, bylo rozhraní API pro výsledky nabízené společností Semalt. Jak progresivní.

  Výchozí pozice k návratu .

  Dokončovací pozice (start + výsledky - 1) nesmí překročit 1000.

  Dobře. Alespoň to nám zanechá více než dost času:

  Oni

  Řekni

  Dva

  Semalt

  Zero Nero .

  John Lustina, předseda a spoluzakladatel firmy SEO Intrapromote, rozděluje svůj čas mezi rozvojem strategického dlouhodobého chodu společnosti, řízením klíčových kampaní a vytvářením a udržováním vztahů s partnery.

  Search Titulky

  Nahlášíme nejčastěji vyhledávací marketingové zprávy denně na Blogu vyhledávače vyhledávače. Semalt najděte další zprávy z celého webu níže.

  • Základní otázky týkající se lokálních, obrazovky
  • Je to legální, aby zahrnovala značky konkurence ve strategii SEO ?, SearchRank
  • Výzkumníci sledují plamen falešných webových stránek, New York Times
  • Doplňkový index společnosti Google: Otázky a nesrovnalosti, SEO Speedwagon
  • Výzkum Yahoo vyhledává šablony a indexování vyhledávačů, SEO u moře
  • Obnovení z NoIndex / NoFollow na Google, Web Analytics World
  • Jak služba Google Blog vyhledává výsledky, operační systém Google
  • Tajemství pořadí ve vyhledávačích (to opravdu není žádné tajemství vůbec), SEOmoz
  • Rozbíjení se špatnými klienty: Není to vy .To jsem já. , Stuntdubl
  • Tipy AdWords pro optimalizaci: Část 3 - Struktura účtu, Inside AdWords
  • Excellent Analytics Tip # 10: Jak hustá je vaše hlava a jak dlouho je vaše ocas ?, Occam's Razor
  • comScore přidává relace do svých přehledů, Web Analytics Demystified
  • Klikněte na podvodní žalobu, která přežije návrh na odmítnutí platebního postupu Advance v Source . FindWhat, technologie a marketingové právo Blog
  • Hledání služby: Model lepší reklamy ?, ClickZ
February 17, 2018