Back to Question Center
0

Semalt představuje Kantu: Konečný nástroj pro škrabání vizuálního webu

1 answers:

Ať už pracujete na získávání finančních údajů nebo ceníků z webových stránek elektronického obchodu bez Kantu je pro vás nejlepší volbou! Pro nadšence na škrábání je získávání webových dat proces získávání cenných informací z webových stránek a jejich ukládání do tabulek a databází.

Jak funguje editor Kantu?

Kantu automaticky škrábne data z webových stránek bez nutnosti mít nějaké programovací znalosti. S Kantu, přeměňování webového obsahu na dobře strukturované a zdokumentované údaje není těžkopádným úkolem. Tento nástroj pro škrábání webových stránek je široce známý pro extrakci textu z formátu PDF a videa.

Extrahovaná data jsou obvykle uložena ve formě souborů CSV nebo zapsána do databází aplikací Kantu Application Programming Interface (API). Kantu umožňuje obchodníkům identifikovat a zvýraznit data, která mají být oškrábána vizuálně. Použití tohoto řešení škrábání webových stránek je velmi jednoduché. Chcete-li škrábat data z webových stránek pomocí průvodce Kantu, jednoduše nakreslené růžové rámečky označte cílené údaje.

Kantu Editor pak používá optické rozpoznávání znaků (OCR) k oškrabování informací z vašeho HTML zdroje. OCR je vysoce kvalitní přístup, díky němuž lze soubory PDF, videa a vysoce kvalitní snímky skrýt.

Proč si vybrat Kantu Editor?

Editor Kantu je jedním z nástrojů, které se nejlépe hodí pro škrábání na webu. Tento editor se používá pro různé účely. Zde jsou nejdůležitější důvody, proč byste měli považovat Kantu za svůj další projekt škrábání webu. Vestavěné funkce

Editor Kantu je vybaven vestavěnými funkcemi, jako jsou programy, skripty a makra. S Kantu můžete data z webových stránek škrábat přizpůsobením funkcí tak, aby vyhovovaly vašim potřebám a specifikacím.

Máte potíže při škrábání dat z webových stránek pomocí JavaScript a Ajaxu? Odpočinout si! Kantu Editor byl vyvinut pro práci se všemi typy webových stránek. Ať už webové stránky používají Flash, Java, rámce nebo Flex, je Kantu konečným nástrojem pro škrábání webu.

Nemusíte se naučit pracovat s tímto nebo oním programovacím jazykem, protože nástroj se integruje se všemi programovacími jazyky.

 • Vestavěné funkce PDF a OCR
 • Kantu Editor je pro Vás jen jediným webovým nástrojem pro extrakci dat , který obsahuje vestavěný Funkce OCR. S Kantu, extrakce dat z videa a PDF je stejně jako hraní videohry.

  Způsoby použití Kantu

  • Stav objednávky monitoru - Kantu nástroj pro škrábání webů slouží ke sledování pokroku portálů elektronického obchodu. Pokud vlastníte internetový obchod, Kantu vám umožňuje analyzovat zadané zakázky a podrobnosti o aplikaci;
  • kontroluje a zkouší ceny různých výrobků;
  • Aktualizační systémy se směnnými kurzy;
  • Stahování a ukládání dat do tabulek;
  • Oškrcení užitečných informací pomocí OCR;
  • Sledování soutěžících;

  Kantu je užitečný nástroj pro škrabání , který škrábá data z webové stránky a ukládá je do tabulek a souborů CSV. Je-li váš další velký projekt spojen se škrábáním dokumentů a videí ve formátu PDF, může být považováno za škrábání webových stránek Kantu Source .

  December 22, 2017