Back to Question Center
0

Jak ovládat Amazonský prodejní seznam?

1 answers:

Amazon je největší portál elektronického obchodování na světě. Každý den nakupují na této platformě miliony lidí, zvyšují příjmy jednotlivých prodejců a celkový zisk společnosti Amazon. Zvýšení prodejnosti Amazon na seznamu výsledků vyhledávání může výrazně zvýšit viditelnost vaší značky a zvýšit příjmy. Pravděpodobně nejlepším způsobem, jak zlepšit pořadí prodejů, je maloobchodní produkty ve své třídě za přijatelnou cenu. Vaše výrobky by navíc měly být vždy na skladě. Dalšími faktory hodnocení, jako je vynikající uživatelský zážitek z vyhledávání, rychlá doprava a doručení závisí pouze na vás. Tyto základy budou sloužit jako nejudržitelnější metody pro vaši Amazonskou silnou přítomnost.

Nicméně, kromě primárního merchandising hřiště, tam jsou některé další návrhy byste měli být vědomi. V tomto článku budeme diskutovat o metodách, které byste se měli pokusit optimalizovat vaši strategii zvyšování pozice v prodeji.

Praktické způsoby, jak ovládat Amazonský prodejní seznam

  • byste chtěli zvýšit své prodeje na Amazonu, perfektní variantou bude použití dalších zdrojů, jako jsou komunity obchodů. Existuje mnoho fór komunity pro zákazníky Amazon, kteří vyhodnocují nabídky a poskytují ostatním radu kde a kdy mohou udělat dobrou dohodu. Takoví členové komunity jsou velmi dobří při hledání těch nejlepších za rozumnou cenu. Tito kluci najdou jakékoliv cenové chyby, jakékoliv propagační akce a příležitosti. Neztrácejte příležitost k prodeji více a stát se členem jedné z populárních komunit. Ujistěte se, že vaše slevy jsou dostatečně významné, aby si zákazníci nakupování mohli vzít na vědomí. Pokud jsou vaše výrobky vysoké kvality a mají dobrou cenu, budete schopni sledovat podstatné a rychlé prodejní špičky.

Jak jste si asi všimli, nejlépe se prodávají produkty vždy na vrcholu stránky s výsledky hledání v Amazonku. To může být vysvětleno primárním účelem společnosti Amazon maximalizovat výnosy. Takže čím lépe se vaše výsledky prodávají, tím vyšší se objeví ve výsledcích vyhledávání, což následně vede k většímu prodeji. Podle pravidel algoritmu hodnocení Amazon se každé místo ve výsledcích vyhledávání vypočítává za každý termín. Takže i když je vaše položka hodnocena hodně ve vaší kategorii, neznamená to, že bude umístěna na horní straně Amazonky hledat související podmínky.

Chcete-li změnit tuto situaci a pozitivně ovlivnit vaši prodejní pozici Amazon na seznamu výsledků vyhledávání, musíte použít praktické způsoby, jak hacknout prodejní hodnost. Promluvme si některé z nich.

Kritickým aspektem kampaně pro optimalizaci Amazonky je výzkum klíčových slov. Musíte najít relevantní a velkokapacitní klíčová slova s ​​dlouhým ocasem, které nakupující používají k nalezení přesně svého produktu. Tyto údaje můžete získat pomocí programu Amazon Sales Central nebo Amazon Retail Analytics. Kromě toho je možné použít Trendy Google pro data vyhledávání na webu jako slabý proxy, je-li to nutné. Jakmile vytvoříte seznam relevantních vyhledávacích dotazů, musíte pro Amazon hledat výrazy s vysokým objemem. Najděte svůj produkt na stránce s výsledky vyhledávání, klikněte na stránku s podrobnostmi a zakoupit jej. Proveďte to znovu a znovu, dokud si nevšimnete prvních vylepšení. Účinek této strategie bude záviset na mnoha faktorech, jako je struktura nákladů na produkt, dohodnutá dohoda s Amazonem. atd.

  • Prodejce Power kupóny

Amazon ekvivalent často nabízených předmětů na Amazon Kupóny. Může sloužit jako užitečné propagační vozidlo z nejrůznějších důvodů. Prodejní kupóny jsou mezi zákazníky populární. To je důvod, proč mohou pozitivně ovlivnit propagaci vaší značky a pozici prodejce. Můžete je čelit v Gold Boxu nebo obchodních obchodech. Existuje několik málo celkových kupónů, takže můžete zlepšit expozici značky i při nulové rychlosti prodeje.

Jedná se o jednoduché použití a správu, protože můžete vytvářet kupóny pro prodejce sami v centrálním prodejci. Navíc máte plnou kontrolu nad svým rozpočtem. Kupóny se vypnou, jakmile je rozpočet vyčerpán. Další přínosem je, že kuponové kupóny energie nevyžadují významné investice. Slevy můžete financovat a zaplatit poplatek za zpětnou koupi.

  • Osobní síť

Chcete-li zvýšit své tržby a zlepšit prodejní pozici na Amazonském seznamu výsledků hledání,. Čím více obchodů máte, tím vyšší bude hodnost v Amazonském vyhledávání. Takže můžete zvýšit prodejní pořadí tím, že získáte více celkových tržeb. Za prvé, můžete zaujmout své přátele a příbuzné, aby si koupili své věci. Můžete také utratit nějaké peníze sami na předměty a jen dát je pro lidi. Tímto způsobem získáte míč.

  • Sociální média a blogování

Platformy sociálních médií mohou sloužit jako doplňkové zdroje pro vaše produkty Amazonky. Proto vytvořte své účty na populárních společenských platformách, jako jsou Facebook, Instagram, Twitter a Pinterest. Tyto stránky by měly obsahovat vaše produkty a zapojit uživatele do nákupu. Ujistěte se, že jste vložili odkaz do vašeho seznamu Amazonky v záhlaví stránky. Musíte pravidelně aktualizovat informace na vašich mediálních účtech, abyste udrželi činnost stoupence.

Je rozumné vytvořit pravidelný blog věnovaný vašim produktům. Udělejte si rozpoznatelného odborníka tím, že vytvoříte vzrušující a výzkumné podklady. Kromě toho můžete nechat své připomínky k dalším souvisejícím blogům nebo diskusním fórům. Efektivní způsob, jak zvýšit povědomí o značce, je zveřejnění hostů. Chcete-li ušetřit čas na spuštění a propagaci osobního blogu, můžete spolupracovat s lidmi, kteří působí v rámci vašeho výklenku.

Dalším tvůrčím způsobem, jak rozšířit svou viditelnost značky na webu, je propagace produktů Amazon. Můžete vytvářet tiskové zprávy nebo články a posílat je novým organizacím v rámci svého trhu. Máte-li nějaké kontakty s masmediálními kanály, jako je televize, noviny atd. , můžete je požádat, aby zobrazili vaše produkty. V opačném případě můžete platit za své produkty inzerované v online médiích s odkazem na vaši stránku Amazonky Source .

December 22, 2017