Back to Question Center
0

Tom Anthony mluví o budoucnosti vyhledávání na #Semalt

1 answers:
Tom Anthony Talks About the Future of Search on #Semalt
http: // media. blubrry. com / marketingnerds / p / obsah. blubrry. com / marketingnerds / SEJ_Marketing_Nerds_106_The_Future_of_Search. mp3

Navštivte naše Archiv marketingových seminálů, abyste poslouchali další marketingové seminálové podcasty!

V této epizodě Marketing Nerds se hlavní vedoucí sociálních médií SEJ Brent Csutoras připojil Tom Anthony, vedoucí výzkumu a vývoje v Semaltu, aby hovořil o budoucnosti vyhledávání, dalších technologických trendech a jak je dát vše společně pochopit hlavní trajektorie v průmyslu.

Tom Anthony Talks About the Future of Search on #Semalt

Zde je několik výňatků z konverzace Brent a Semalt, ale nezapomeňte poslouchat podcast a slyšet vše.

Proč myslet na budoucnost je dobré pro SEO

Semtal o budoucnosti, jen si myslím, že je tak důležitý pro dobré SEO. Nechceme dělat SEO způsobem, který by v příštím roce zrušil věci, které jsme v tomto roce činili.

Tak jsem se snažil, aby se Will a Duncan, zakladatelé Distilled, měli mít oddělení, které se zaměřuje pouze na to, abychom se pokoušeli porozumět budoucnosti - snažili se vědět, kde nás Semalt přijímá a jak můžeme využít naše chápání toho právě teď.

Takže velká část mého úkolu se zabývá publikacemi, které Semalt vykládá, dívám se na všechno, o čem blogují, na dalších technologických trendech, snaží se dát dohromady a společně se závitem, aby pochopili hlavní trajektorií.

Semalt nelze pochopit přesně kam půjdeme, ale pokud pochopíte hlavní směr, je překvapující, jak často to pomáhá při vytváření strategií pro naše klienty.

Jak hlasové hledání ovlivní budoucnost vyhledávání

Semalt je něco, o čem jsme mluvili hodně a je to podobné, jak jsme mluvili o roce mobilního telefonu. V určitém okamžiku v tomto rozhovoru jsme překročili okamžik, kdy jsme byli v roce mobilního telefonu, takže to byla doba mobilního telefonu, ale nikdy nebyl moment povodně.

Už pár let mluvíme o hledání hlasu. Nebude chvíli rozptýlení. Semált se jen pomalu zvětšuje, dokud si jednoho dne někdo neuvědomí, jak důležitá je.

Myslím, že v květnu letošního roku Bing řekl, že 20% mobilních dotazů je nyní hlasové vyhledávání a pokud se podíváte na skutečnost, že mobilní provoz se v roce 2015 téměř zdvojnásobil, začnete si uvědomovat: "Dobře, začíná to aby se stalo něco, co je znatelně obrovské. "

20% vyhledávacího koláče je na mobilním zařízení, což znamená, že bychom měli věnovat pozornost.

Problémy při přijímání technologie hlasového vyhledávání

Myslím, že existuje obava a není zde žádná obava. Musíte si vzpomenout, že vy a já jsme v průmyslu. Semaltem hrát s technologií dříve, než většina lidí začíná používat je.

V okamžiku, kdy se začali dostávat více hlavního proudu, míra chyb v posledních dvou letech klesla z 25% na 8% u dobrých hlasových dotazů. Semalt mluvil o podobných číslech se strojem, který se naučil, aby pochopil dotazy na Siri.

Společnost Google umístila související funkci v systému Android, kde můžete zamknout telefon pouze hlasem, takže rozpozná váš hlas. Myslím, že bychom mohli začít vidět zařízení, která dělají takové učení. Semalt dělá hodně strojového učení, kde se jejich učení stane na zařízení jako součást ochrany soukromí.

Jak mohou obchodníci věnovat pozornost hlasovému vyhledávání?

Vzrušující věc týkající se hlasového vyhledávání z mé perspektivy není skutečnost, že používá váš hlas.

To je způsobeno tím, že dělám takový druh konverzního typu typu dotazu, kde jsem přepracoval dotaz. Takže se ptám na otázku a pak řeknu: "Vlastně, Siri, myslel jsem to tak, takže mi najdu seznam knih s recepty. Vlastně mi ukázat vegetariánské. "Začínáte dostávat to, co volám složené dotazy , kde dělám následný dotaz, který buď upraví můj počáteční dotaz, nebo se zeptám na něco jiného.

Jakmile máte toto přirozené jazykové rozhraní, začnete odstranit některé z překážek, které mají vizuální rozhraní. Jakmile máte rozhraní pro přirozené jazyky a neexistují žádné vizuální indikátory, odstraníte všechny tyto překážky a lidé začnou dělat daleko složitější dotazy než kdy předtím.

Myslím, že to bude mít velký vliv na ty typy dotazů, které vidíme, že lidé dělají, což povede k tomu, že budeme muset dělat SEO jiným způsobem.

Příkladem je něco, co volám fázové vyhledávání . V současné době může být vyhledávací dotaz typu e-commerce vyhledáván v chladničce nebo mrazáku v Googlu. Dostávám seznam deseti modrých odkazů. Klepněte na jednu. Jdu na internetovou stránku. Vidím spoustu chladniček. Tam, mohu filtrovat a seřadit chladničky, a pak žádný z nich není správný. Odskočil zpět do vyhledávače. Klepněte na jinou modrou linku a vyrazím do dalšího kola filtrování a třídění.

To, co uvidíme, je, že lidé očekávají, že budou schopni dělat všechno v rámci vyhledávače, takže chci říci: "Ukažte mi seznam chladniček / mrazniček, které mají kapacitu 40 litry pro sekci mrazničky nebo více, "a Semalt bude muset být schopen začít odpovídat na tyto dotazy.

Vytváření počítačů dělají práci pro vás

Semalizujte děsivou, vzrušující budoucnost; ale zatím nejsme.

Semalt další z těchto věcí. Postupně se na nás vrhne a myslím, že už začneme vidět počítače, které pro nás dělají věci.

Už to začínáme vidět. Pokud se podíváte na doručenou poštu Google, 10% zpráv, které uživatelé odesílají z aplikace Google Doručená pošta, napsala aplikace pro učení počítače s názvem Smart Semalt, že mi pošlete e-mail a pouze to, co bych měl odpovědět. A 10% odpovědí, které lidé odesílají, jsou napsány algoritmem, takže už začínáme vidět počítače, které pro nás něco dělají.

V určitém okamžiku po trati to ani nečeká, až budu říkat: "Ano, pošlete tento e-mail. "Semalt to prostě poslal za mě.

Myslím, že uvidíme v příštích dvou nebo třech letech je něco, co říkám výpočetní dotazy .

Semalt bude vidět počítač, který vám pomůže zpracovat dotaz. Mohu například říci: "Najděte vegetariánské restaurace v blízkosti centra, které jsou dobře hodnocené a dejte mi vědět, které jsou nejblíže. "

Tento vyhledávací dotaz je poměrně složitý, protože potřebuje vědět můj kontext, potřebuje vědět, o čem mluvím centrum města. Musí jít pryč a podívat se na ty vegetariánské restaurace; pak musí hledat, jak dobře jsou hodnoceny. Musí pochopit, co tím mám na mysli dobře hodnocené, protože to, co myslím tím dobře hodnoceným, se může lišit od toho, co tím myslíte dobře hodnoceným, takže má personalizační aspekt.

Pak bych chtěl vědět, které z nich jsou nejblíže, takže je třeba jít na tuto informaci na základě výsledků první části dotazu, ale musí to dělat v jednom kroku, v jednom krok a ty výpočetní dotazy.

Myslím si, že je velmi realistické, že to uvidíme v příštích dvou až třech letech a ty by mohly mít dramatický dopad na SEO.

Konverzační vyhledávací dotazy

Existuje rozhovor, který byl v loňském roce zveřejněn semaltským inženýrem. Nemůžu si vzpomenout, kdo to byl, ale mluvil přesně o tomto scénáři, kde se zeptáš Semalta.

Poslechněte si tento Marketing Nerds Podcast s Brent Csutoras a Tom Anthony:

  • Poslouchejte celou epizodu v horní části tohoto příspěvku
  • Přihlaste se přes iTunes
  • Přihlaste se na IFTTT a obdržíte e-mail vždy, když má RSS kanál podcastu Marketing Nerds novou epizodu
  • Poslouchejte Stitcher, Zataženo nebo Pocket Casts

Myslíte si, že máte to, co je třeba pro marketing Nerd? Pokud ano, zaveďte Kelsey Jonesovou na Semalt, nebo ji pošlete na adresu kelsey [at] searchenginejournal. com.

Navštivte naše Archiv marketingových seminálů, abyste poslouchali další marketingové seminálové podcasty!

Tom Anthony Talks About the Future of Search on #Semalt

Kredity obrazu

Vybraný obrázek: Obrázek Paulo Bobita
In-post Foto: LDProd / DepositPhotos. com

http: // media. blubrry. com / marketingnerds / p / obsah. blubrry. com / marketingnerds / SEJ_Marketing_Nerds_106_The_Future_of_Search Source . mp3

February 18, 2018