Back to Question Center
0

Můžete mi ukázat, jak vytvořit zdarma zpětné odkazy mezi podniky?

1 answers:

Stejně jako u ostatních zpětných odkazů pro účely SEO, podnikové zpětné odkazy na podnikání se otáčejí kolem stejného cíle - zvýšíte návštěvnost vašich webových stránek přímo z organického vyhledávání. Není třeba říkat, že zpětné odkazy používají Google pravděpodobně jako nejsilnější faktor hodnocení. Proto je nutné věnovat dostatečnou pozornost budování kvalitních zpětných odkazů, které podporují vaši obecnou marketingovou a propagační strategii v měřítku. Podívejme se na to - budování podnikových firemních zpětných odkazů vyžaduje spoustu času a úsilí. Přesto může být snadné jen začít - a postupně se postupovat směrem k vedení a ovládání vašeho výklenku v on-line vyhledávání. Jednoduše postupujte s těmito překvapivě podceňovanými trasami uvedenými níže. Jakmile je vyzkoušíte všechny, neváhejte žádat o jakékoli jiné přiměřené postupy pro vytváření zpětných odkazů mezi podniky na vaše webové stránky. Takže zde je několik velmi jednoduchých, ale přesto efektivních způsobů, jak vaše obchodní stránky zůstat mimo soutěž - aniž by strávili penny.

Místní citace a obchodní adresáře

Doporučuji používat místní citace, webové adresáře a on-line zápisy jako skvělý start obchodní zpětné odkazy. To by bylo naprosto ideální místo pro zahájení širšího on-line expozice pro vaše webové stránky. Ve skutečnosti je většina těchto adresářových služeb hodnocena velmi dobře v hlavních vyhledávačích, jako je Google. Vše, co potřebujete, je zmínit vaše obchodní jméno s údaji o kontaktech a na oplátku získáte to zasloužené zpětné odkazy. Mezi nejlepší příklady patří Moje firma na Googlu, Zlaté stránky, Yelp, Bing Business Listing, Truelocal atd.

Sociální média

Tato přeplněná místa jsou mimořádně užitečná k tomu, abyste si vytvořili pevnou online prezentaci pro vaši firmu a aby vaše značka byla vystavena širšímu okruhu aktivních uživatelů. Vše, co potřebujete k získání některých odkazů na sociálních médiích, vytváří sociální profily vaší společnosti - a vy jste hotovi. Ujistěte se, že jste se zabývali plánovanou a probíhající činností s profily vaší firmy - neváhejte investovat nějaký čas při psaní pravidelných příspěvků, které se mají publikovat, s přímým odkazem na hlavní obchodní webovou stránku. Tímto způsobem můžete nejen získat nějaké další zpětné odkazy, ale těžit z přiměřeně vysokého webového provozu.

Tiskové zprávy a blogování hostů

Ačkoli tyto dva způsoby staré školy získávání zpětných odkazů na podnikání jsou příliš často podceňovány z nějakého důvodu, sluší vám dobře. Vážně, můžete vždy najít nějaké populární tiskové stránky, které žízní po čerstvém obsahu. Věc je v tom, že s dobře napsanou tiskovou zprávou o horkém tématu souvisejícím s vaším podnikatelským odvětvím nebo tržním výklenkem - můžete rychle vyrazit s místními žurnalistickými a blogovými komunitami pro šílenou a širokou veřejnost. Chcete-li šířit svět s vašimi tiskovými zprávami nejlepším způsobem, doporučuji zaměřit se na propagaci zcela nového produktu nebo služby tak, aby zpětný odkaz ukázal cestu na vaše hlavní obchodní webové stránky pro další informace. Stejně jako tiskové zprávy o médiích, hostování blogů stojí za to strávit nějaký čas - to jistě vyplatí! Stačí dostat všechno dohodnuté se silným ovlivňovatelem nebo majitelem blogu - a post na svůj dokonale přizpůsobený článek, abyste získali backlink na oplátku. Všimněte si, že mezi dalšími atraktivními prostředky budování odkazů je hostování blogů nutností pro ty, kteří hledají vysoká PR zpětná spojení s DoFollow. Jen se ujistěte, že budete psát pro příslušný nika blog s dostatečným PR skóre Source .

December 22, 2017