Back to Question Center
0

Je vaše SEO obsah může být zpětný generátor?

1 answers:

Klíčovou součástí každé online marketingové kampaně je získávání relevantních a kvalitních SEO zpětných odkazů z renomovaných webových zdrojů. To může být poněkud komplikované pro nedávno založené webové stránky získat odkazy z vysokých PR stránek nebo vytvořit spojení s prominentními blogery. Není to však důvod k zoufalství. Dokonce i někteří zkušení obchodníci mají problémy se získáním dobrých zpětných odkazů. To je důvod, proč byly vytvořeny profesionální zpětné generátory, které zjednodušují proces získávání kvalitních odkazů.

SEO strategie je prakticky k ničemu, pokud váš obsah nebude fungovat dobře on-line. Více než 80% úspěchu strategie SEO závisí na obsahu, který publikujete, a proto je důležité věnovat zvláštní pozornost kvalitě a relevance obsahu.

Pokud tedy váš obsah slouží jako generátor zpětných odkazů, bude vám tento článek užitečný. Podívejme se na některé techniky optimalizace obsahu, které přispějí vaší linkové kampaně.

SEO generátor zpětných odkazovacích technik

  • Vytvořte skvělý obsah a poskytněte čtenářům něco nového
uživatelská lhostejnost vůči vašemu obsahu lze vysvětlit staletí a nikoli jedinečností vašich textů. Když provádíte výzkum na trhu, pravděpodobně jste četli vaše soutěžní články, které vytvářejí spoustu akcí a článků. Nicméně není vždy dobrý nápad jen napsat na stejné téma, aby se stal generátorem zpětných odkazů, protože ostatní webové stránky s největší pravděpodobností udělaly to samé a určitá téma už dosáhla svých hranic. Proto vám důrazně doporučuji, abyste nepsali na stejná témata jako konkurenti. Místo toho přicházejte s novými a inovativními myšlenkami, které mohou být pro vaše čtenáře významným objevem. Kromě toho se musíte vyhýbat vlastní propagaci ve svém obsahu, protože vypadá nepřirozeně a nezvyšuje zájem uživatelů o vaši značku.

V současné době se hodnocení Google spoléhá spíše na kvalitu zpětných odkazů než na jejich množství. To je důvod, proč musíte hledat možnosti budování odkazů z webových zdrojů s vysokou autoritou. Vyšetřování webových stránek nejvyšších autorit domény, od kterých byste chtěli, aby váš obsah byl bankovním systémem, vám může poskytnout více nových nápadů na příslušný obsah.

  • Otočte se ke svému cílenému publiku

Chcete-li svůj obsah použít jako generátor zpětných odkazů, musíte apelovat na své cílené publikum. Pokud svůj obsah uvažujete s uživatelem, dáváte jej jiným webovým zdrojům, které odvolávají stejné cílové publikum jako vy.


Chcete-li porozumět tomu, zda váš obsah apeluje na vaše publikum nebo ne, musíte provést komplexní marketingovou analýzu a prozkoumat potenciální potřeby klienta. Můžete také přehodnotit záměr uživatele psaním článků na základě nových relevantnějších vyhledávacích dotazů, neboť dnešní čtenáři se mohou zeptat na další otázky. Ujistěte se, že odpovídáte správným otázkám kolem každého klíčového slova, abyste zůstali relevantní.

  • Zlepšete své úryvky

Chcete-li zlepšit pozici pořadí webových stránek, můžete vytvořit úryvky SERP relevantnější a samozřejmé. Úvodní úryvek SERP může zvýšit počet prokliků a přesunout stránku na stránku výsledků vyhledávání. Dokonce i když dobře optimalizované úryvky nemají přímý vliv na pozici vašeho webu v SERP, budou sloužit jako užitný náhled vašeho obsahu jak pro vyhledávače, tak pro uživatele Source .

December 22, 2017