Back to Question Center
0

Je možné sledovat všechny vaše zpětné odkazy se společností Google?

1 answers:

Jak ukazuje praxe, webové stránky, které se rozhodly najmout některé neprofesionální SEO konzultanty nebo třetí strany neznámé agentury pro optimalizaci, většinou skončí se svým žebříčkem a sankce Google. Nezkušený webmasteři zpravidla slibují svým klientům rychlý růst a budování odkazů pomocí spamových technik.

Tento příspěvek je věnován optimalizaci mimo lokalitu, která je poskytována jak profesionálně, tak neprofesionálně, a úloha zpětných odkazů v těchto procesech. Navíc budeme diskutovat o tom, jak špatné zpětné odkazy mohou ovlivnit vaše hodnocení a reputaci vašich webových stránek.

track your backlinks

Jak najít špatné zpětné odkazy?

Už jste někdy zajímalo, jak špatné zpětné odkazy se liší od dobrých? Správná odpověď na tuto otázku spočívá v kvalitě webových stránek, na kterých jsou umístěny. Nízké kvalita zpětných odkazů lze snadno rozpoznat. Někdy je však třeba provést výzkum webových stránek, abychom pochopili, proč zpětné odkazy negativně ovlivňují vaše SEO stránky.

Existují některé techniky, jak můžete rozlišit zpětné odkazy vysoké kvality a špatné kvality:

  • Odkazy z webového zdroje, který právě začal generovat zpětné odkazy
  • ) Pokud příspěvky, které jsou umístěny na webových stránkách, nejsou přesvědčivé a chybí výzkumné údaje, může tento webový zdroj sloužit pouze k propojení jiných webových stránek. Pokud je web umístěn na redakčním systému WordPress a využívá výchozí téma TwentyEleven, může to být známka nízké, autoritativní stránky kvality, která byla vytvořena za účelem čerpání vašich peněz.

    • Odkazy z komentářů jiných webových stránek

    Pravděpodobně jste pozorovali tuto formu odkazu na blogy. Programy, které automaticky generují zpětné odkazy, používají boty k načtení ostatních komentářů webových stránek. Tyto komentáře obvykle vypadají přirozeně, protože automatizované systémy se v dnešní době stanou inteligentními. Tyto komentáře spamu mohou být přizpůsobeny a dokonce obsahovat i jméno autora. Odkazy na spam komentáře nemohou přinést hodnotu do vašeho profilu odkazů.

Webové zdroje, které jsou vytvořeny za účelem generování odkazů, mají obvykle obsah, který nemá žádný smysl nebo prostě zkopírujte vložené z jiných webových stránek. Některé podvodné agentury pro budování odkazů zvlášť vyvíjejí místa na předmět, aby na nich vytvořily vazby a předali získané odkazy jako relevantní. S největší pravděpodobností bude společnost Google v krátké době detekovat a zasahovat do těchto webových zdrojů se sankcemi. V důsledku toho získáte další zpětnou vazbu nízké kvality pro vaše stránky.

track backlinks

Jak sledovat vaše zpětné odkazy nízké kvality?

V předchozí části jsme diskutovali o tom, jak rozlišit zpětné odkazy nízké kvality. Nyní je čas zvážit, jak zakázat tyto špatné odkazy, aby se zabránilo poklesu žebříčku a pokutám Google.

Nejjednodušším způsobem je kontaktovat majitele webové stránky, kde je umístěn mizerný odkaz, a požádat ho, aby ho odstranil. S největší pravděpodobností budete čelit webmasterům, kteří vás požádají, abyste zaplatili za odstranění odkazu. V tomto případě bude nejlepším řešením odmítnutí nežádoucích odkazů pomocí nástroje Google Link Disavow Tool, pokud je nelze ručně odebrat Source .

December 22, 2017