Back to Question Center
0

Jak mohou komentáře zpětných odkazů zlepšit moji pozici stránek na SERP?

1 answers:

Pravděpodobně jste slyšeli spoustu strašných informací o zpětném odkazu na stavbu komentářů a negativně předisponovali k této technice. Chtěla bych však, abyste si udělali chvíli a přistupovali k této strategii s otevřenou myslí. Navzdory špatné pověsti této strategie může blogování komentovat jako zpětnou vazbu strategií vám pomůže vytvořit dobré vztahy s potenciálními klienty a vybudovat značku autority ve vašem trhu. Nicméně, musíte mít správný přístup k vytváření komentářů zpětné odkazy získat dobrý výsledek SEO. V opačném případě budete vypadat podezřívavě v očích vyhledávačů a dokonce můžete získat pokuty za techniky spamového odkazu.

V tomto článku budeme diskutovat o nových způsobech získávání odkazových šťáv z komentářů. Můžete zapomenout na vše, co jste si předtím přečetli. Přístup, který s vámi budeme sdílet, nevypadá jako žádné jiné propojovací techniky, které vyžadují použití dofollow, nofollow, vyhledávacích dotazů nebo jiných věcí, které jste slyšeli.

Nový způsob získávání komentářů zpětné odkazy

Představme si, jaké fáze je třeba sledovat, abyste získali kvalitní komentáře zpětných odkazů během krátké doby.

  • Najděte správné blogy

V úvodní fázi kampaně s odkazovou budovou musíte najít ty správné blogy pro vytvoření odkazů. Potřebujete provést svůj výzkum trhu na trhu a najít webové zdroje, které získají vynikající provoz a angažovanost. Není zřejmé hledat nejlepší blogy v oboru. Místo toho můžete najít střední PR blogy nebo fóra s nějakým významným množstvím aktivních kometářů.

Chcete-li najít to, co potřebujete, můžete do Googlu vložit pouze konkrétní dotaz. Například pokud se vaše firma podává v lékařském oboru, můžete požádat vyhledávač o dotaz "TOP lékařské blogy" nebo "fóra pro lékaře. "V důsledku toho poskytnete seznam TOP blogů na základě některých společenských akcí a komentářů, které tyto blogy dostávají.

Jakmile jste zjistili, že jsou vhodné pro vaše podnikání potřebuje zdroje webu, můžete pokračovat v rozdělování pomocí následujících odkazů od komentátorů k jejich blogu. To vám pomůže zvýšit vaši základnu partnerských stránek.

  • Uspořádání blogů

Používejte RSS odběry ve službě Google Reader pro sledování blogů ve vašem oboru. Vytvořte různé složky pro jednotlivé webové stránky. Zjednodušením tohoto procesu budete sledovat, které kategorie obsahují příspěvky, které byly nedávno aktualizovány.

  • Pokuste se být první

Není vhodné vytvářet komentáře zpětných odkazů v nepříjemném fóru, jen psaním irelevantních a nevyžádaných komentářů. Můžete být první, kdo přidá komentář pod tyči, ale až poté, co komplexně ji číst a přemýšlet nad vtipnou a přiměřenou odezvou. Pokud je váš primární odkaz aktivní a přilne k bodu, ostatní kometáři s největší pravděpodobností kliknou na něj, aby zjistili, kdo jste. Proto jste-li první, vaše změny jsou vyšší, než kdybyste se dostali na párty po mnoha dalších komentátorů Source .

December 22, 2017