Back to Question Center
0

Jsou nástroje pro indexování backlinků stále užitečné?

1 answers:

Jste stále přemýšlel, zda nástroje backlink indexer stojí za použití nyní, nebo ne? Jednoduchá odpověď je - ano, jsou. Existuje spousta důvodů, proč byste měli znovu potvrdit, že správné indexování by mělo být pro všechny webové stránky nezbytné. Přinejmenším proto, že jsou obecně hodnoceny jako SEO White-Hat, jsou skutečně levné. Takže, řekni to - backlink indexer služby si zachovaly původní potenciál v roce 2017 a očekává se, že lví podíl SEO odborníků si udrží svou relevanci v dohledné budoucnosti. To je důvod, proč níže budem mít stručný přehled nejpřiměřenějších návrhů týkajících se citací místních podniků, tiskových zpráv, syndikačních sítí a konceptu "negativní SEO", která vyzývá k tomu, aby stávající backlink indexer fungoval ještě více.

backlink indexer

Citace místních podniků

Předtím by se nemělo zanedbat citace místních podniků, zejména pokud jde o většinu regionálních on-line projektů nebo malých podniků. Jen proto, že se dokonce plně legitimní a zpětné odkazy s vysokou autoritou pravděpodobně nedostanou na Google v krátké době. Proč? Problém spočívá v tom, že lví podíl souvisejících popisů obsahu je často použit v podání opakovaně. A proč byste neměla přiměřenou výhodu nad vašimi blízkými konkurenty a ujmout se vedení? Takže nástroje pro indexování backlinků stojí za to použít alespoň proto, že vaše webové stránky potřebují více indexovaných indexů, aniž by některý z nich nepozorovali vyhledávače.

Tiskové zprávy

Věc je, že téměř každý odchozí odkaz z tiskových zpráv je buď pouze citační, nebo vlastně noindex. Proč? Jednoduše proto, že hlavní vyhledávače, jako je Google, vědí, že někdo může zaplatit za vzrůstající řetězec tiskových zpráv. V důsledku toho můžete snadno získat stovky zpětných odkazů z tiskových zpráv na média s vysokou autoritou nebo na zpravodajských webových stránkách. Přesto je pravděpodobné, že pouze jeden nebo dva z nich budou zařazeni do seznamu SERP společnosti Google. A tady je vaše řešení - průměrné výsledky těch indexovaných zpětných odkazů mohou být mnohem lepší, když se dělá s backlink indexer tools jako Instant Links Indexer, stejně jako Backlinks Indexer. Zkusil jsem je oba, takže je jen na vás, abyste se rozhodli, který z nich si vyberete.

Syndication Networks

Bohužel Google a ostatní vyhledávače mohou trvat příliš dlouho, než zjistí zpětné odkazy vytvořené nedávno dokonce i s předními sítěmi, jako jsou Tumblr, Blogger atd.Proto jsem přesvědčen, že backlink indexer služby jsou docela užitečné. Koneckonců skutečné přínosy marketingu, aby byly tyto zdroje indexovány, by měly patřit mezi vaše hlavní zájmy, že?

check backlinks

"Negativní SEO"

Je to velmi běžné situace, kdy jeden soutěžící jen zmaří celou webovou stránku vlastněnou jeho úspěšnějším protihráčem. Myslím tím, že můžete snadno použít své jedinečné spisy, abyste je publikovali jako obsah klonovaných stránek jinde s vyšším PageRankem nebo autoritou domény. Tímto způsobem se může zdát, že vaše webové stránky prostě plagiovaly celý obsah stránky, spíše než skutečně poškozenou stranu. Proto byste měli vždy mít všechny vaše stránky indexovány rychleji, než ti bezohlední chlapíci, kteří se chovají jako kopie, jen aby ukradli část vaší tvrdé práce. V konečném důsledku by potenciální dopad "negativní SEO" měl být poslední zcela přesvědčivou věcí, kterou bychom to ještě jednou řekli - dbát na to, aby se vypořádala se správnou sadou úsilí o indexování zpětných odkazů, je stále pro každý web Source .

December 22, 2017