Back to Question Center
0

Jak můžete využít zpětného odesílání adresářů?

1 answers:

Tento článek bude užitečný pro ty, kteří hledají adresáře a místa, kde mohou odesílat svůj blog. Připravuji pro vás exkluzivní seznam stránek, které mohou být přínosné pro vaši kampaň spojující stavbu. Takže pokud jste do těchto adresářů nepředložili zdroj, měli byste tuto situaci vylepšit a vytvořit ji. Podívejme se blíže na tyto adresáře.

backlink directory

Kam předložit svůj blog?

Chtěl bych tento seznam spustit s nástrojem pro webmastery, neboť je to dokonalý způsob, jak dostat vaše stránky do vyhledávačů. Odesláním blogu nebo webových stránek necháte vyhledávací roboty lépe indexovat vaše stránky a zvýšíte jejich postavení na stránce s výsledky vyhledávání. I když existují nějaké adresáře, které jsou docela užitečné, a můžete přidat svůj odkaz tam kontrolovat výsledek.

  • Nástroj Google pro webmastery

Tento nástroj je navržen tak, aby usnadnil správcům webových stránek a majitelům webových stránek. Vaše webové stránky můžete přidat nejen do systému Google, ale také k němu odeslat svůj soubor Sitemap. Tímto způsobem zajistíte, že roboty Google budou moci procházet všechny vaše odkazy na webu a indexovat je, čímž budou vaše stránky vyšší. Další výhodou tohoto nástroje je, že může sloužit jako bezplatný nástroj SEO pro vaše webové stránky.

  • Facebook

Pokud vytvoříte vítěznou marketingovou kampaň v sociálních médiích, budete mít k vaší primární doméně velice cennou návštěvnost prostřednictvím této platformy sociálních médií. Chcete-li svůj web odeslat na Facebooku, musíte zde vytvořit svůj obchodní účet. Existuje mnoho příležitostí pro firmy na Facebooku, jako je Pixel, inzeráty a tak dále.

  • Google+

Mnoho majitelů webových stránek podcenilo hodnotu této platformy Google. Nicméně na to, abyste se na Google stali viditelnějšími, začnete být více zaměřeni na vaši doménu.

  • Google Analytics

Google Analytics není obyčejné místo pro odesílání vašich stránek nebo blogů. Nicméně, prostě nemůžete existovat bez tohoto nástroje, pokud chcete propagovat svou značku online. Pomáhá sledovat statistiku vašich stránek a poskytuje vám veškeré významné metriky, které potřebujete ke sledování úspěšnosti kampaně SEO. Nejlepší část je bezplatný nástroj, který je k dispozici majitelům webových stránek z celého světa.

Pinterest

Pinterest je oblíbená mediální platforma, která je založena na vizuálním obsahu. Když předložíte svůj blog společnosti Pinterest a ověříte svůj profil, získáváte bezplatné, relevantní a vysoce kvalitní zpětné odkazy pod podmínkou, že uživatelům poskytnete kvalitní infografiku. Navíc tento zpětný adresář vám pomůže zlepšit povědomí o značce a přiláká potenciální zákazníky k vaší značce.

  • Alltop

Tento adresář zpětného odkazu je užitečný pro domény staré kvality,. Je to velmi užitečná a prospěšná platforma, protože může zlepšit expozici webu Source .

December 22, 2017