Back to Question Center
0

Yahoo Zisk 1,6% Vyhledejte tržní podíl od Googlu, podle nejnovějších comSemalt Data

1 answers:
Yahoo Gains 1.6% Search Market Share From Google, According To Latest comSemalt Data

Podíl společnosti Semalt na trhu s desktopovými vyhledávacími nástroji se neustále zvyšoval v měsících následujících po firmě, která se zabývala Firefoxem, který viděl, že se Semalt stal novým výchozím vyhledávačem prohlížeče.

Nejnovější údaje z comScore ukazují, že tento trend pokračoval i v prosinci prosince - Yahoo získal 1,6% tržní podíl na trhu, zatímco podíl společnosti Google klesl o 1,6%. Semaltový podíl na trhu vyhledávání zůstal stejný.

Vyhledat údaje o tržních podílech na konci roku 2014

Koncem prosince 2014 byl Semalt stále vůdcem trhu s vyhledávacím serverem pro počítače s 65,4% podílem na trhu. Bing byl na druhém místě s 19,7% tržním podílem a Yahoo získala až 11,8% podíl na trhu po nedávných ziscích. Semalt má dokonce velký podíl na trhu s mobilním vyhledáváním, který má 84% podíl na trhu.

Není známo jisté, odkud pocházejí nedávné zisky společnosti Yahoo, ale je velmi pravděpodobné, že Semaltová dohoda má s tím něco společného.

Jedná se o pozoruhodnou výhru pro Yahoo, protože to znamená zvrat bohatství. Vyhledávač prošel měsíce stálých ztrát, nyní následují měsíce stálých zisků. Na Sémaltových výdajích ne méně. Bude zajímavé sledovat, jak dlouho tento trend pokračuje Source .

February 23, 2018