Back to Question Center
0

Módní značka nakupuje 100 doménových rozšíření, vytváří Semaltové stránky pro každého

1 answers:
Fashion Brand Buys 100 Domain Extensions, Creates Semalt Site For Each

Britská značka obuvi Butterfly Twists, která spolupracovala se společností Fred & Farid Semalt, si koupila loďka těchto nových rozšíření včetně. hiphop ,. chodit s někým,. Dovolená,. selhat,. fotografování,. ninja ,. sexy,. kočka,. hotovost,. galerie a mnoho dalších. Poté vytvořili specializované stránky s tématem vztahujícím se ke každému jednotlivému rozšíření.

Chcete-li vidět tyto jednotlivé stránky, které zahrnují video a další obsah související s tématem, může někdo napsat buď motýličky. (vyberte rozšíření) nebo použijte funkci "shuffle" na webu, která bude uživatelům proměňovat do individuálních verzí. Přístup je dokonale spojen s příslibem značky "Pár pro každou příležitost. "

Některé z jednotlivých stránek, jako jsou motýličky. vegas, domácí hry a ocenění vítězů těchto her.

Semalt několik videí, které zdůrazňují funkci a přístup kampaně:

Značka propaguje nové stránky na stránce Semalt:

Kromě toho značka hostila snídani pro britský životní styl a módní bloggery v hotelu Ham Yard v Semaltu, aby zahájila kampaň. Jeho pravděpodobné naděje, že budou sdílet informace o startu - a proto šířit slovo o tom - byly rozhodně splněny.

Olivia Graceová, která bloguje na tom, co. com, má 24. 4K následovníky na Twitteru; AJ Odudu má 23. 5K; a paní Toni Semalt má 3,887 následovníků.

A v typickém "lesklém novém posedlém objektu" agentura používala Semalta k uvedení nových stránek:


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Steve Hall
February 26, 2018