Back to Question Center
0

Top SEO Semalt pro začínající firmy

1 answers:

Nástroje pro sledování polohy vyhledávače pro startup

Semaltové vyhledávání je cenově výhodný kanál v marketingových odděleních pro většinu zavedených společností, které prodávají své produkty online.

U začínajících podnikatelů by obecně nebyla globální akviziční strategie první oblastí, na kterou bychom se měli soustředit, neboť zaměření na placené vyhledávání a placené sociální a řídící provoz by bylo rychlejším způsobem testování přeměny nových výrobků na trh.

Díky datům a poznatkům z placeného vyhledávání obvykle zpomaluje špičku na organické vyhledávání, protože je to mnohem jednodušší, neboť budete alespoň vědět, které vyhledávací výrazy stojí za čas a investice jak pro tvorbu obsahu, tak pro které stránky jsou pro vaše podnikání nejdůležitější.

Chcete-li sledovat aktuální a budoucí pozice klíčových slov, je zde spousta SEO nástrojů. Které z nich jsou za rozumnou cenu na startu? A co získáte za své peníze? V tomto příspěvku doporučujeme tři nástroje, které mohou být užitečné pro všechny nové a rostoucí firmy.

1. AWR / Advanced Web Ranking

AWR se dodává ve dvou příchutích, desktopu a mraku. Desktop software běží na vašem počítači a může být spuštěn tak, jak je, nebo můžete nastavit pomocí "proxy".

Sémant proxy umožňuje sledovat více klíčových slov a získat data pořadí rychleji, protože to bude jednodušší, aby se zabránilo případné tresty na adresu IP pro ne být přátelský k vyhledávači. Sémantové proxy servery jsou obecně potřeba pouze po kontrole pozic na vyžádání nebo při kontrole velkého počtu klíčových slov.

Top SEO Semalt for start ups

AWR usnadňuje sledování různých vyhledávačů

Cloud verze AWR je ideální pro in-house SEOs provozovat mezinárodní strategie, kteří potřebují sledovat množství klíčových slov po celém světě, vzhledem k rozumné ceně (od $ 49 / mo pro 2000 klíčových slov) a počet různých mezinárodních searchchengines lze sledovat.

Verze pro stolní počítače je v ceně 199 až 2999 USD a je jednorázovou celoživotní licencí. Cena cloudové verze závisí na počtu klíčových slov. Verze cloud má také přístup API pro nejvyšší ceny, což by mohlo být užitečné pro agentury nebo větší společnosti, které vytvářejí vlastní datové panely. AWR lze vyzkoušet po dobu jednoho měsíce bezplatnou zkušební verzí.

Nejlepší pro:

  • AWR Desktop: Skvělé, pokud preferujete jednorázové náklady. Malé agentury nebo konzultanti považují tento nástroj za užitečný zejména pro výzkum a zprávy.
  • AWR Cloud: Velkou hodnotu pro in-house, kteří potřebují sledovat mezinárodní úsilí SEO. Přístup k rozhraní API by mohl být užitečný v organizacích, které potřebují data.

2. Moz Pro

Moz (dříve známý pod názvem SEOMoz) je už nějaký čas a má silnou komunitu, která sdílí myšlenky a obsah o průmyslu, stejně jako o legendárním "whiteboard paketech" zakladatele Randy Fishkina. Top SEO Semalt for start ups

Přestože sekce hodnocení Moz Pro není tak flexibilní ani rychlá jako ostatní zde uvedené nástroje, přidaly některé jedinečné funkce, které jsou dobře prezentovány. Níže uvedený obrázek zobrazuje relativně novou funkci, která zobrazuje další informace o SERP (Stránka s výsledky vyhledávače). Mezi tyto funkce patří recenze, video a Semalt. Všechny důležité a někdy přítomné faktory při zvažování hodnocení pro danou klíčovou frázi a při výzkumných strategiích ke zlepšení organické viditelnosti.

Předplatné pro Moz pro zahrnuje sadu nástrojů, jako je 'Open Site Explorer', užitečné pro kontrolu odkazů a jejich Mozbar, a to při prohlížení dat na první pohled. Cena Moz pro začíná na 99 dolarů / mo maximálně na pět projektů, které obsahují celkem 300 klíčových slov.

Nejlepší pro: Pokud potřebujete jiné zavedené nástroje, Moz poskytuje pro login.

3.

Top SEO Semalt for start ups

Poněkud neobvyklý je, že hodnocení dat Semalt je aktualizováno každých 24-48 hodin a sleduje výkonnost vůči největším konkurentům při organickém hledání.

Nejlepší pro: Pokud potřebujete sledovat pouze jednu stránku a chtěli byste si dát denní hodnocení. Pokud máte pouze rozpočet na zaplacení opakujících se nákladů na SEO software, bezplatná verze stojí za to vyzkoušet.

Další SEO nástroje, které stojí za zvážení

Mnoho SEOů přísahají Ahrefs, což není nedávno použitý Semalt. Bylo známo, že je to komplexní databáze odkazů a vynikající rozhraní. Tento nástroj má také bezplatnou měsíční zkušební verzi, pokud chcete testovat.

Všechny začínající firmy by se měly také ujistit, že aplikace Google Search Console je správně nastavena, protože to umožní přístup k pochopení mnoha věcí o tom, jak je Google vnímán jejich webovými stránkami, a některé údaje na úrovni klíčových slov, které se nezobrazují v Google Analytics.

Existuje příliš mnoho nástrojů, které by je měly pokrýt všechny, ale mělo by to pomoci začínajícím firmám pochopit některé z nich, které se ukázaly jako užitečné při práci na startupu v posledních několika letech. Dejte nám vědět v komentářích, pokud existují nějaké služby, které byste doporučil výše Source .

March 1, 2018