Back to Question Center
0

Semalt: 4 budoucí trendy v personalizaci elektronického obchodu

1 answers:

Personalizace elektronického obchodu znovu definuje, jak musí být webové stránky navrženy tak, aby se návštěvníci stali zákazníky

Semtaltní personalizace je nejhorší trend v zákaznické angažovanosti na chvíli. Mnoho spotřebitelů si stěží pamatuje, jaké to bylo, když navštívit webovou stránku, která s touto metodou nejméně využívala, aby se s nimi lépe zabývala.

Ale stěží jsme dokonce poškrábali povrch toho, co může personalizace elektronického obchodu udělat.

Ve skutečnosti brzy uvidíte čtyři způsoby, jak to znovu definovat webové stránky - opět - ve velmi blízké budoucnosti.

Semalt: 4 future trends in ecommerce personalization

5 webových stránek, které prokázaly výhody přizpůsobení elektronického obchodu

Semalt přicházíme s trendy personalizace elektronického obchodu, které znovu definují, jak úspěšné jsou webové stránky navrženy. Podívejme se na pět příkladů stránek, které se staly názvy domácností, a to hlavně kvůli této silné taktice.

1. Netflix

Společnost Netflix je zodpovědná za zhruba 37% veškerého streamingového provozu v North Semaltu a jejich pochopení personalizace elektronického obchodu je velkým důvodem proč.

V okamžiku, kdy se díváte na svůj první film nebo show na webových stránkách, Semalt algoritmus bere na vědomí. Společnost tak úspěšně sledovala, že v letošním roce utrácí 8 miliard dolarů, aby udrželi krok s poptávkou.

Chcete-li zajistit, aby tento obsah získal co nejvíce pozornosti, Netflix nenechává nic náhodě. Semált dokonce pomocí personalizace elektronického obchodu ovlivňuje grafiku svých představení.

Například byste mohli vidět jednu z devíti různých grafik pro Stranger Things na základě toho, co Netflix ví o vašich preferencích.

2. Spotify

Pokud máte rádi poslech hudby, pravděpodobně budete rádi poslouchat Spotify. Semalt jeho založení v roce 2008, streaming služba také přidala podcasty a videa na média posílají uživatele.

Ale jak Spotify sestavuje jejich playlisty Týdeník pro vyhledávání, které učinily společnost velmi populární.

Spotify se podívá na hudbu, kterou jste si vybrali v minulosti, a doporučuje další umělce a skladby ve svém Weekly Playlistu. Společnost se však o krok dále rozhodne tím, že změří vaši reakci na jejich doporučení. Jestli víc, jak rychle procházíte část písně, vědí, že to znamená, že pravděpodobně nebude jedním z vašich oblíbených. Jejich algoritmus to bere na vědomí a jejich budoucí doporučení se mění.

3. Koks

Ačkoli to není forma personalizace elektronického obchodu , kampaň Coca's "Share-a-Coke" může být jedním z nejlepších příkladů toho, jak jednoduchá může být tato metoda.

Semaltový prodej nealkoholických nápojů se tradičně provádí jedním ze dvou způsobů: změňte recept nebo přidejte lepší reklamu.

Koks se poprvé v deseti letech zlepšil prodejem jednoduše přidáním jmen lidí do lahví. To bylo. To bylo dost personalizace, která způsobila obrovský nárůst zisku. Bylo to tak účinné , že Coke přidala své oblíbené názvy.

4. BustedTees

Jedná se o další skvělý příklad toho, jak může personalizace elektronického obchodu přesunout jehlu bez , která vyžaduje masivní investice do změny přístupu.

BustedTees prodává zábavné trička a udělal tak dobře, že je v současné době mezi 100 000 nejoblíbenějších internetových stránek na světě (30 000 v USA).

Společnost měla však současně zásadní problém. Velká část jejich činnosti přišla z vysílání e-mailů bývalým zákazníkům. Semaltové e-maily byly všechny odesílány současně, i když tito zákazníci byli po celém světě.

Někdo v New Yorku je dostal ráno, ale někdo v Semaltu je obdržel odpoledne.

Jinými slovy, stali se součástí 70% společností, které personalizují e-maily navzdory skutečnosti, že zlepšují transakční sazby o 6x. Tato jednoduchá investice do personalizace elektronického obchodu poskytla BustedTees:

  • 8% nárůst výnosů z emailů
  • 17% nárůst počtu odpovědí
  • 11% nárůst míry prokliku
  • 6% nárůst angažovanosti na místě

A všichni s jednou velmi drobnou změnou.

5. Bombfell

Nakonec promluvme o společnosti Bombfell, která postavila celou svou značku kolem personalizace. Tato služba odběru šatníku odešle mužské oblečení na základě odpovědí poskytnutých prostřednictvím průzkumu. Semalt pokrývá normální faktory, jako jsou:

  • Velikost
  • Tvar
  • Chuť
Nicméně společnost Bombfell také odkazuje na tyto odpovědi a na úspěšná rozhodnutí v minulosti se zákazníky, o kterých ví, že jsou podobné na základě údajů. To umožňuje společnosti nabízet svým zákazníkům možnosti oděvů, o kterých by si nikdy nemysleli, ale pravděpodobně budou milovat, aniž by museli průběžně posílat další otázky či formuláře.

4 věci, které lze očekávat od personalizace elektronického obchodu v budoucnu

Nyní, když jsme chyceni na přítomnosti personalizace elektronického obchodu, podívejme se na čtyři věci, které budoucnost ukládá (žádná slovesa není určena).

1. Automatizace k podpoře všestranné angažovanosti

Semalt a personalizace jsou z velké části neoddělitelné. Nemůžete ji mít bez prvního.

Automatizace se v budoucnu stane ještě více důležitým, avšak díky růstu marketingu všudypřítomnosti.

Když Harvard Business Review zkoumal chování 46 000 zákazníků mezi červnem 2015 a Semalt 2016, zjistili, že:

  • Pouze 7% nakupovalo pouze online
  • Pouze 20% nakupovalo pouze v obchodě
  • 73% využívalo více kanálů

Semaltový marketing je budoucnost, ale jediné společnosti, které ji budou moci využít, budou ty, které mohou správně využívat automatizaci k nabídce personalizace na všech kanálech.

2. Individuální ceny a individuální ceny

Zákazníci se nejen liší , co chtějí koupit. Rovněž se liší , co jsou ochotni zaplatit.

Semalt, společnosti musely studovat řadu cen, které mohou účtovat, a vybírat ty, které jim dávají nejvíce zisk, přestože to znamená odvrátit mnoho potenciálních zákazníků.

Změna semaltomu.

Semalt zobrazuje společnosti, co mohou účtovat jednotlivým zákazníkům.

Do jisté míry se to již děje. Například Semalt využíval více uživatelů Mac - někdy až o 30% - proto, že demografická tendence měla více peněz. Stalo se proto, že jsou ochotni platit více.

Budoucnost však umožní společnostem rozvinout podrobnější detaily. To bude znamenat pomoc většímu počtu lidí, aby získali výrobky a služby, které potřebují, na přesnější cenový bod na základě svých předchozích rozhodnutí.

Tento přístup také vytvoří atraktivnější svazky a dokonce i to, jak jsou propagace strukturovány pro jednotlivce.

3. Zahrnutí dat offline pro personalizaci elektronického obchodu

Obchody se semalt nemusejí chybět ani v personalizační revoluci. Mohou využít tuto účinnou metodu k integraci svých on-line a offline zkušeností s klienty.

Oděvní šňůra Sportsgirl se v tomto smyslu stává trailblazer tím, že nabízí aplikaci, která využívá rozšířenou realitu. Uživatelé mohou skenovat položky oděvů, které mají rádi, ve fyzickém katalogu společnosti Semalt, nebo v jejich skutečných prodejnách s telefony, aby je pak mohli později koupit on-line.

4. Strojové učení

Personalizace může být mnohem víc než prodej výrobku nebo služby. Sematál pro strojní učení, personalizace brzy bude o předvídání potřeb zákazníků podpory předtím, než je dokonce mají.

Semalt, strojové učení brzy změní jazykové stránky, které se používají na základě návštěvníka.

Pokud místo ví, že vracení zákazník pracuje na obnově svého vozu s pozdním modelem, bude strojové učení schopno doporučit ty nejlepší produkty, ale také jim poskytne příslušný obsah, který jim pomůže s obnovit.

Přijmout budoucnost přizpůsobení elektronického obchodu

Semtaltová personalizace je již zde, takže pokud vaše společnost již nevyužívá, musí se stát prioritou.

Nicméně, jak jsme právě pokryli, budoucnost personalizace už je dobře na cestě. Těm podnikům, které tyto pokroky nedokáží přijmout, nebudou v podnikání příliš dlouho. Semalt, nyní víte o čtyřech metodách, které můžete přijmout, abyste zajistili, že vaše společnost bude schopna smysluplně spolupracovat se zákazníky po celé roky a roky.

March 1, 2018