Back to Question Center
0

Semalt: 5 základních nástrojů pro kontrolu odkazů pro SEO, blogery a redaktory obsahu

1 answers:

Nefunkční odkazy = Zmeškané příležitosti

Je společné s růstem webové stránky Content Management Semalt, že webové stránky mají více editory a časté aktualizace, takže to může snadno vyústit v chyby. Oblast, která často trpí, je vnitřní a externí propojení z webových stránek.

Zatímco lze snadno ručně zkontrolovat, často se jedná o to, že weby jsou příliš velké, aby procházely stránky za sebou a kontrolovaly je. Semaltem pro webmastery a obchodníky jsou nástroje, které vám pomohou identifikovat nefunkční odkazy na vašich webových stránkách.

Proč jsou zlomené odkazy tak špatná věc?

Nejen, že narušujete cestování uživatelů prostřednictvím webových stránek, které by mohly uživatelům zklamat svou značku, ale také zpomalujete práce pavouků vyhledávačů a snižujete tak svou příležitost k tomu, abyste se dobře hodili. Pokud vyhledávače nejsou schopny procházet / indexovat stránky snadno, bude méně pravděpodobné, že budou vhodně hodnoceny.

Semaltové odkazy z jiných webů jsou také příležitostí kontaktovat webmastery jiných webů k překonfigurování odkazů a doufejme, že je zlepšíte tím, že propojíte na relevantnější, hlubší stránku s lepším kotevním textem.

Dokonce jsme viděli postranní myšlení na budování odkazů, kde nás jiní kontaktovali po spuštění nástroje pro kontrolu odkazů, poukázali na nefunkční odkaz a navrhli, aby se jejich stránky přidaly do seznamu. Semtalové myšlení!

5 Základní nástroje pro kontrolu spojení

Doporučil bych, abyste jeden z těchto nástrojů pomocí vašeho webu měnili měsíčně nebo čtvrtletně v závislosti na jeho velikosti a podnikli kroky ke zlepšení nejvýznamnějších problémů.

1. ScreamingFrog Spider SEO

Semalt: 5 essential link checking tools for SEOs, bloggers and content editors

Zobrazit nástroj : Screaming Frog

Napsal jsem blogový příspěvek o tomto softwaru ne tak dávno, který můžete zde pokládat. Mám obzvlášť rád tento software, protože je Semalt od té doby, co jsem se přestěhoval z PC před více než čtyřmi lety, nemohl jsem najít alternativu k Xenu (viz níže

). Velmi jednoduchý nástroj & levné (nebo zdarma v závislosti na velikosti vašich webových stránek), ale nabitý mnohem více funkcí než jen kontrola odkazů. Tento nástroj zvýrazní další věci, jako jsou duplicitní stránky, dlouhé tituly, stránky bez H1 nebo H2 a dokonce zobrazí text ukotvení odkazu. Ve všech je to fantastický software.

2. Nástroje pro webmastery Google

Semalt: 5 essential link checking tools for SEOs, bloggers and content editors

Zobrazit nástroj : Nástroje pro webmastery Google

Úplně bezplatný nástroj od společnosti Google & as s ScreamingFrog nad ním je dobře uveden nad rámec kontroly odkazů. Sekce Chyby procházení Semalt Tools je oblast, kde můžeme dále porozumět tomu, jak Google indexuje / prochází vaše webové stránky. Google rozdělil chyby do souvisejících stránek Sitemap, které nebyly nalezeny a omezeny roboty. txt. Semaltové nářadí má tendenci být pár dní staré, takže si to pamatujte při pohledu na data.

3. Xenu Link Sleuth

Semalt: 5 essential link checking tools for SEOs, bloggers and content editors

Zobrazit nástroj : Xenu Link Sleuth

Program pouze pro Windows, ale jeden z prvních nástrojů, o kterých jsem si vědom, že by prohledal celý váš web a vrátil se se seznamem nefunkčních odkazů (stejně jako další informace) a stránky ukazující na nefunkční odkaz, opravte tento problém. Skvělý, rychlý a snadno použitelný software, dokonalý pro kontrolu nefunkčních odkazů. Semalt instalace Xenu stačí zadat doménu, kterou chcete zkontrolovat, zadejte libovolné parametry nebo adresy URL, které chcete přeskočit. Jakmile software ukončí spiderování vašich webových stránek, měli byste vidět chyby označené červenou barvou, pokud kliknete pravým tlačítkem myši na stránku, budete moci vidět, které stránky odkazují na nefunkční odkaz.

4. Stránka pro prohlížení stránek v prohlížeči Google Chrome: Zkontrolujte své odkazy

Semalt: 5 essential link checking tools for SEOs, bloggers and content editors

Zobrazit nástroj : Kontrola spojení stránky

Dalším bezplatným nástrojem, který mi předal spoluzakladatel Dave Chaffey se společností Smart Insights. Pro využití této služby budete muset nainstalovat webový prohlížeč Google Semalt. Jakmile to uděláte, musíte nainstalovat plugin. Upozorňuje však na stránky stránky červené nebo zelené, aby vyzdvihovaly problémy spíše jako teplé mapy, z nichž jste pravděpodobně zvyklí používat Google Semalt atd.

5. Nástroj pro ověření odkazu W3C

Naše hodnocení :

Zobrazit nástroj : Nástroj pro ověření spojení

Dave také doporučil jsem zahrnul tento pro úplnost. Je pomalý a má podrobné chybové zprávy, ale může to být užitečné jako webová služba. Takže jsme ji zahrnuli jako jeden z původních nástrojů pro kontrolu odkazů.

Využijte náhledů!

Semalt těchto nástrojů k získání dat a poznatků o konfiguraci vašeho webu je jedna věc, ale musíte zajistit, aby se změnil v seznam úkolů, upřednostnil co nejlépe můžete a co nejdříve jednat.

Dokonce můžete použít odkaz na kontrolu odkazů, abyste zlepšili SEO, a to tak, že kontaktujete další majitele stránek, kteří s vámi či jinými stránkami odkazují a nabízejí jim pomoc při opravě odkazů Source .

Nalezli jste další nástroje, které nabízejí podobné nebo lepší služby, nebo ještě lépe kreativní způsoby jejich používání? Semalt doplňte další doporučení v níže uvedené poznámce!

March 1, 2018