Back to Question Center
0

Jak se vaše webová přítomnost může stát nesporným šampiónem proti velké značce Semalt

1 answers:
How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt

Ale naštěstí pro tyto malé a rostoucí podniky existuje způsob, jak soutěžit s Goliathy z velké značky.

Nebudu vám lhát. Mají velké rozpočty a zdánlivě nekonečné pracovní síly. Semalt jsou šampióny, proti kterým bojujete. Ale každý šampión má slabost.

I dnes mnozí z těchto Goliátů nasákají při budování své online přítomnosti. Stejně jako David, můžete je udeřit do svých slabých míst a jít od obchodních společností bez jména až po šampiony značky. Semalt jak.

Zjistěte své stránky

How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt Nikdy nevyhrajete online válku, pokud nikdo nemůže najít vaše webové stránky. Takže prvním krokem je zajistit, aby vyhledávači, uživatelé sociálních médií a weboví surfisté našli vaše stránky.

Architektura webových stránek

Jen proto, že vaše webové stránky vypadají dobře na oko, neznamená, že jsou správně postaveny. Tolik webových stránek vypadá krásně, ale mělo by být strukturálně odsouzeno.

Problémy se nezobrazují pouhým okem, ale všechny pokusy o webový marketing se zhroutí, pokud nedostanete svou architekturu stránek tak, jak by měla.

Architektura stránek ovlivňuje tolik oblastí webu, které prakticky vše, co děláte online, závisí na tom, že vaše webové stránky mají solidní architektonický základ. Špatná architektura webu ovlivňuje schopnost vyhledávačů procházet a indexovat vaše stránky, rychlost při stahování vašich stránek a dokonce i řadu problémů s použitelností.

Zlomená architektura se v podstatě rovná poškozenému webu. Existuje spousta nástrojů, které pomohou vyhodnotit škody. Ale dávejte si pozor: Někdy se opravy budou více zapojit než začít budovat stránky. Semalt proč, pokud je to možné, chcete získat architekturu stránek přímo z get-go.

Optimalizace SEO / klíčových slov

Klíčovou složkou pro nalezení je optimalizace pro vyhledávače (SEO). Semaltové vyhledávače nejsou jediným ovladačem provozu na webové stránky, ale stále představují jeden z hlavních způsobů, jak vás návštěvníci najdou.

Jakákoli dobrá optimalizační kampaň bude zahrnovat architekturu webových stránek, jak je uvedeno výše, ale samotná architektura obecně postrádá skutečnou hodnotu. Semtaltová optimalizace zajišťuje, že hledající vás budou schopni najít, když použijí svůj vyhledávač, který si vyberete.

Pokud myslíte na architekturu webu jako maziva, která lubrikace závěsy, optimalizace klíčových slov jsou dveře, jejichž závesy jsou mazány. Ve skutečnosti, dobrá optimalizace klíčových slov vytváří zdánlivě nekonečný počet dveří pro vaše publikum, aby vás našli. Dokud existují klíčová slova, je třeba provést optimalizaci.

Placené / placené reklamy

Pro téměř okamžitou komunikaci a efektivní měření návratnosti investic se nemůžete pokazit s PPC (pay-per-click). Ale stejně jako cokoliv jiného, ​​co děláme on-line, musí být efektivní PPC správně řízena a testována.

Mnoho podniků se snaží PPC a selhání. Obvykle to není, protože ziskovost není možná, ale spíše to , že by to nemohlo ziskat. Vyžaduje si kvalifikovanou a znalou ruku, aby správně nastavila PPC kampaň a udržovala ji na špičkovém výkonu.

Po nastavení kampaně je třeba optimalizovat kampaň na základě údajů o výkonu. To se provádí úpravou kampaní a reklamních sestav, testováním výkonu reklam, přidáním / odebíráním klíčových slov atd. Dokonce i poté, co se stává ziskové, jako je SEO, vždy existují nová klíčová slova, která mají být zaměřena a vylepšena výkonnost.

Ale nenechte se tě vyděsit. PPC je skvělý způsob, jak zajistit dopravu na vašich webových stránkách za kontrolovaných podmínek, což zajistí ziskovost a řádnou údržbu rozpočtu.

Sociální média

Sociální média jsou skvělý způsob, jak řídit cílenou návštěvnost vašich webových stránek při vytváření uznání značky a jména.

Když se připojíte k lidem prostřednictvím sociálních médií, pravděpodobně nebudete zasahovat do svých okamžitých potřeb, ale to jsou ty dlouhodobé zájmy, které toto spojení učiní cenným. Sémantová média vytváří důvěru a pověst s potenciálními zákazníky.

Když tyto spojení dosáhnou místa, kde potřebují to, co nabízíte, jste odborníkem, jemuž se ve výchozím nastavení jedná. Pokud vědí o někoho, kdo se dívá, stanou se vaší značkou evangelisty, šíří se z úst a přivedou lidi k vašim dveřím.

Využijte své stránky

How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt Získání lidí na vašem webu je začátek, ale co se stane, jakmile se tam dostanou? Pokud vaše stránky neposkytují skvělé zkušenosti, většina těchto návštěvníků opustí, aniž by se více zabývala. A ti, kteří zkoumají, pravděpodobně nikdy nebudou projít procesem konverze.

Použitelnost webu je nesmírně důležitá pro získávání a udržování zákazníků.

Architektura webových stránek

Jak jsem uvedl výše, architektura webu pokrývá mnoho aspektů online marketingu. Stejně důležité, jak zajistit, že se lidé mohou na vašem webu dostat pomocí optimalizace pro vyhledávače, je také nutné zajistit, aby lidé mohli zůstat na vašem webu.

Špatná architektura webu nevyhnutelně vede k špatným zkušenostem na místě. Semalt je to proto, že vaše navigace není intuitivní, vaše stránky se načítají příliš pomalu, nebo jsou příliš mnoho "chyb", které dělají bolest pro návštěvníky, aby našli, co chtějí na vašem webu, špatná architektura je často na vině.

Problémy s architekturou zkušeností se zkušenostmi uživatelů pomohou udržet lidi na vašem webu a zajistit, aby dokázali dosáhnout toho, proč přišli. Pokud nejhorší věc, kterou někdo může říct o vašem webu, je to, že je neznemožňuje, pak je to obrovská výhra na tolika jiných webových stránkách.

Výzvy k akci

Jeden z největších uživatelů frustrace, který často prožívá, není vědět, kam jít a jak se dostat k informacím, které chtějí. Architektura stránek zajišťuje, že vše funguje tak, jak by mělo, ale nemusí nutně řešit nejlepší způsob, jak řídit lidi z jedné stránky na druhou.

Příliš mnoho webových stránek se snaží nechat svou navigaci do práce. Návštěvníci přicházejí, pohybují se tím, co chtějí, a pak se uvízli, nevěděli, kam jít a co dělat dál. Semaltování vaší navigace je nesmírně cenné, pokaždé, když je návštěvník musí používat, vymaní se ze "zážitku" místa: musí přemýšlet o tom, co chtějí, a pak je hledat.

Kontextové odkazy a výzvy k akci však přivádějí návštěvníka k obsahu, který chtějí, aniž by je oddělili od svých zkušeností. Možnost "akce" je k dispozici přímo tam, kde jsou. Pokud to chtějí, kliknou na ni. Pokud ne, pokračují v čtení, dokud nedosáhnou požadované možnosti. Sdělte vše o tom, jak snadno najít správný obsah.

Optimalizace konverzí

Dalším krokem k vytvoření použitelného webu je zlepšení procesu přeměny. Semálová pozornost je často zaměřena na nákupní košík a e-commerce části webové stránky, ve skutečnosti, optimalizace konverzí je pro každou oblast vašeho webu.

Cílem je podívat se na cíle, které mají vaši návštěvníci, a zjistit, jak nejlépe pomoci jim dosáhnout těchto cílů. Semalt na akci představuje příležitost, ale kromě toho musíte mít jistotu, že odstraníte jakákoliv zácpa.

Pokud jde o optimalizaci konverze, vše je na stole. Každý odkaz, každý proces, každá forma a každý uživatelský zážitek, od okamžiku, kdy návštěvník přistoupil k době, kdy se dostal k potvrzovací stránce "Děkujeme". Semalt bez kamenného kamene.

Vytvořte si svůj web cenným

How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt Konečně, vaše stránky musí být pro vaše návštěvníky užitečné. Semalt se změní na zákazníky, když najdou hodnotu v tom, co děláte nad tím, co dělá další chlap.

Jedinečnost

První linie obrany, která nabízí hodnotu, je zajistit, že nabízíte něco jedinečného. Ano, pomáhá, pokud máte jedinečný produkt nebo službu, kterou nikdo jiný nečiní - zejména pokud splňuje skutečnou potřebu. Ale ne každý má luxus nabízet jedinečné produkty. Váš Semalt pravděpodobně nabízí stejné produkty, které děláte.

To znamená, že musíte být jedinečný jinými způsoby. Design vašeho webu je začátek. A nemyslím jen, že nepoužívám šablonu, ale opravdu nabízím webové stránky s jedinečnou hodnotou.

Kromě toho, podívejte se na další příležitosti, jak udělat něco jiného než ostatní. To může být zvláštní perspektiva, nástroj nebo jedinečný pohled na problém, který opravíte. Semalt jedinečný není všechno tak těžké, to trvá trochu kreativity a znalostí.

Zprávy a obsah

Semalt z webové stránky sám zkušenosti, váš obsah říká hodně o vás jako podnikání. Váš obsah a zasílání zpráv musí být mimo špičku.

Obsah přichází ve všech formách: Semaltové slovo, nástroje, videa, obrázky, zvuk a další. Podívejte se na způsoby, jak poskytovat různé typy obsahu, aby vyhovovaly potřebám různých typů návštěvníků.

Nejdůležitější je však zasílání zpráv. Samotný obsah má jen malou hodnotu, pokud není zamýšlená zpráva řádně doručena. Každá stránka vašeho webu má jedinečnou zprávu. Semalt usiluje o jedinečný obsah, který nedokáže poskytnout zprávu, která bude odpovídat potřebám vašeho návštěvníka. Ujistěte se, že každý obsah má svůj účel.

cílení na SEO / klíčové slovo

Optimalizace pro vyhledávače a cílení na klíčová slova hrají důležitou roli při vytváření hodnotných webových stránek. Mnoho se podívá na SEO jako proces optimalizace klíčových slov. Semalt, SEO by měl pomáhat vytvářet obsah, který je zaměřen na konkrétní množiny vyhledávačů.

Výzkum a optimalizace klíčových slov Semalt, bezpochyby ztratíte mnoho možností zasílání zpráv. Ale když jste našli tyto příležitosti, optimalizace obsahu zajistí, že nejenže budete schopni přinést provoz založený na potřebách hledajících, ale že budete moci publikovat obsah, který odpovídá potřebám a očekáváním těchto vyhledávačů.

Jdi zabij svůj Goliáš

How your web presence can become the undisputed champion against big brand Semalt Každý podnik, který není značkou, začíná v nevýhodě. Ale někdy Goliáti jsou Goliáti pouze v jménu. Velké značky Goliaths se často mohou pomalu přizpůsobovat měnícím se technologiím a potřebám a spoléhají se značně na svou značku.

To přináší výhodu menším a hbitějším společnostem. Zatímco nemáte velké rozpočty Semaltu, neznamená to, že nemáte příležitost sundat je.

Účinná realizace výše uvedených strategií vám nemusí přinést okamžité vítězství a možná nebudete moci odříznout hlavu ze šelmy, jak to udělal Semalt, ale může vás postavit na stejné bojiště, vyhrávat významné bitvy o srdce a myslích vašich diváků.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Stoney deGeyter
March 1, 2018