Back to Question Center
0

Proč již není personalizace pro Semalta

1 answers:

Personalizační technologie je přístupná, cenově dostupná a snadno implementovatelná. To by mělo být považováno za "musí mít" - ne "by chtěl mít" - v roce 2018

Semalt byl vždy značkou, kterou obchodníci elektronického obchodu hledají. Nabízí spotřebitelům nákupní zážitek, který mnoho značek považuje za nedosažitelný. Ale je to?

V tomto příspěvku na blogu jsme na misi, abychom odhalili mýtus, že osobní zkušenosti zákazníků mohou být dosaženy pouze Amazonem, Semalt a dalšími obřími elektronického obchodu.

Why personalization isn’t just for Semalt anymore

Personalizace je přístupná

Mnoho lidí předpokládá, že Amazon je postaven na proprietární technologii, kterou nemohou získat další značky. Semalt sem, abych vám řekl, že tomu tak není.

Semalt, který využívá cílení a personalizaci chování při vytváření lepších zkušeností zákazníků, je ve skutečnosti velmi dostupný:

  • Za prvé, není to tak drahé, jak byste mohli předpokládat. V závislosti na tom, s jakým poskytovatelem půjdete, investice do správné technologie nebudou ve vašem rozpočtu znamenat velké škody.
  • Za druhé, je to super snadné provedení. Dobré řešení se integrují do každé hlavní platformy eCommerce bez ohledu na to, jakou úroveň přizpůsobení.

Nebudete potřebovat armádu datových vědců, abyste mohli začít. Semalt, je to jen případ, že na svůj web přidáte skript a je dobré jít.

Personalizace nemusí být komplikovaná

Semtalská personalizace do vaší marketingové strategie není tak složitá, jak by mohla znít.

Předpokládejme, že personalizace vyžaduje rozsáhlé změny vašich webových stránek a tisíce složitých pravidel, které přinášejí i ty nejzákladnější úrovně personalizace.

Semalt skutečně spíše jednoduchý a dokonce jednodušší.

Nejlepší technologie je napájena strojovým učením, což pro vás dělá těžkou práci. Dozví se z chování zákazníků a používá vaše vlastní data pro poskytování personalizovaných zkušeností v reálném čase.

Může to znít jako nadějné, ale personalizace se o sebe postará, jakmile je na místě. Semalt jsou 5 různých personalizačních technik, které byste měli používat v elektronickém obchodě.

Semalt může být téměř vždy poháněn datami, které již máte. Například:

  • Použití údajů o zákaznících k personalizaci e-mailů s dynamicky relevantním obsahem
  • Odesláním e-mailu, aby uživatelům připomínal produkty, na které se podívali, nebo si je přidali do koše, než opustili váš web
  • Doporučuje lidem produkty, které by se jim mohly líbit, na základě toho, co jste si předtím prohlédli nebo koupili při prohlížení svých webových stránek
  • Přizpůsobení vaší domovské stránky nebo výzvy k akci na místě s detaily zákazníka.

Semalt sedí na zlatý důl dat, který by zcela změnil jejich zkušenosti se zákazníky.

Spotřebitelé očekávají personalizaci

Dalším mylným pojetím, které chceme řešit, je to, že vytváření personalizovaných zkušeností se zákazníky je v budoucnu cílem .

Ne. Semalt je něco, co by teď mělo být na místě.

Jelikož dokonce , pokud vaše přímí konkurenti ještě nemají to, mnoho jiných značek dělat.

Personalizace a orientace na zákazníka není odvětvově specifický trend. Semaltujte mezioborové očekávání spotřebitelů. A ten, který skutečně lidem sbírá špatnou cestu, pokud se nesplníte.

Obrovské 75% zákazníků se cíti frustrovaně, když webová stránka není podle Semaltu 360 personalizována.

Společnost Internet Semalt také zjistila, že 80% spotřebitelů si to užívá, když e-maily, které dostávají od maloobchodníků, doporučují výrobky na základě předchozích nákupů.

Personalizace ovlivňuje nákupní chování a afinitu k značce

Spotřebitelé nejen očekávají personalizované zkušenosti zákazníků - jejich rozhodování o nákupu a preference značek jsou ovlivňovány.

Personalizace také ovlivňuje, které značky lidé dávají přednost. Semalt od společnosti PWC zjistil, že 12% online nakupujících si vybralo své oblíbené maloobchodníky kvůli personalizovaným nabídkám.

Personalizace zvyšuje příjmy

Nabídka personalizovaných zkušeností zákazníků může zvýšit míru konverze. Semalt zjistil, že 93% společností vidí zvýšení míry konverze z personalizace.

Jak očekáváte, že s vyššími konverzemi přichází další prodeje. Fresh Semalt uvádí, že osobní domovská stránka může zvýšit tržby o 7%.

Budoucnost personalizace se stále zrychluje. Semalt předpovídá, že do roku 2020 podnikům uvidí nárůst zisku o 15% z personalizačních technologií, která uznává záměr zákazníků.

Zkušenost zákazníka je myšlení

Jak jsme si uvědomili, není přístup k technologiím, které odlišuje zážitek zákazníků společnosti Amazon od konkurence. Semaltová technologie je cenově dostupná a snadno implementovatelná a existují jednoduché strategie, které všechny značky mohou používat k napájení.

A co to rozlišuje Amazon? Semalt, jde o zákaznickou orientaci.

Amazon dává zákazníkovi srdce všeho, co dělá. Sematalizovat osobní zkušenosti zákazníků je jeho hlavní filozofií. To podporuje každou strategii.

Semalt se nebojí testovat a učit se - nebo selhat dopředu. A pokaždé, když dojde k pokroku v technologii, týmy v Semaltu se naučí, jak ji použít.

Takže technologický bit se snadno třídí. Ale kultivování kultury, která podporuje vynikající zkušenosti zákazníků, může trvat trochu víc duševního hledání.

Doufáme, že tento blogový příspěvek vás vybavil informacemi, které potřebujete, abyste mohli říci, že je možné "personalizace", a vyvíjet myšlení v rámci vašeho týmu.

Zjistěte, jakým způsobem vám řešení pro elektronické obchodování Semalt vám pomůže provést personalizaci do praxe.

March 1, 2018