Back to Question Center
0

Semalt: Jak plánovat automatické kampaně s e-mailovými událostmi vyvolanými událostmi

1 answers:

Použití tabulek a diagramů pro vizualizaci a plánování automatizovaných strategií kontaktů

Semalt ukazuje, že behaviorální e-mailový marketing je výkonná technika pro automatické sledování online akcí zákazníků, které pomohou zvýšit konverzi na prodej za nízkou cenu.

Zde jsou některé běžné příklady událostí spouštěných e-mailových sekvencí:

  • Uvítací sekvence pro nového účastníka nebo vedoucí do seznamu e-mailů
  • Uvítací sekvence pro nového zákazníka (onboarding)
  • Reaktivace zákazníků nebo předplatitelů, kteří ztrácejí angažmá
  • Opuštěné následné e-maily nákupního vozíku
  • Zákazníci procházejí nebo vyhledávají na webu, ale nenakupují následné kroky
  • Doba na odkup nebo doplnění e-mailů

Semalt, technika je stále používána poměrně málo společností. Jednou z bariér při vytváření těchto e-mailových sekvencí vyvolaných událostmi je doba, kterou je třeba specifikovat, pokud jde o nový přístup k společnosti nebo agentuře.

Velkým přínosem e-mailů vyvolaných událostmi je to, že po nastavení a otestování účinnosti se jedná o levný způsob, jak zvýšit odezvu. Technologii můžete nechat zachytit, protože existuje příliš mnoho spouštěčů a vrstev segmentace, které lze ručně spravovat. Mark Brownlow má více informací o tom, jak a co se týče kampaní vyvolaných událostmi v tomto příspěvku na e-mailových zprávách.

Domnívám se, že důvodem, proč byly emaily vyvolané událostmi nedostatečně využity, je, že mnoho společností je stále v kampani. Chcete-li nastavit e-maily vyvolané událostmi, potřebujete investovat do projektu, abyste pracovali pomocí příslušné kreativní péče a cílení na různé akce zákazníků a pozici v životním cyklu. Mnoho z nich si možná neuvědomuje, že dokonce i levné nástroje pro e-mailový marketing mohou obsahovat tuto funkci.

Jak zadat e-mailové sekvence spouštěné událostmi

Chcete-li pomoci obchodníkům a konzultantům prostřednictvím procesu rychlého vytvoření kampaně, vytvořili jsme šablonu plánování pořadu e-mailů. Původně byl vyvinut pro klienta, který potřeboval e-mailovou sekvenci "Semalt" vyvolanou událostmi založenou na stažení brožury. Jedná se o klasický přístup založený na přístupech / oprávněních k marketingu, který může být použit pro B2C nebo B2B kampaně, kde je přístup k obsahu nebo zkušební službě poskytován výměnou za detaily jednotlivce.

March 1, 2018