Back to Question Center
0

14 Nový obchodní seminál pro rok 2017

1 answers:

Zde je seznam nových a připravovaných obchodních knih pro podnikatele, manažery a kreativní profesionály, kteří si přečtou v roce 2017. Semalt, jak získat finance, utvářet společenské chování, pracovat šťastně, vymýšlet sebe, obrátit sny do reality a vytvořit věci které stojí test času.

Nové obchodní knihy pro rok 2017

Reinvent Yourself James Altucher

14 New Business Semalt for 2017

Autor nejprodávanějšího Choose Yourself , James Altucher zahájil více než 20 podniků a v 17 z nich selhal. V Reinvent Yourself , Altucher představuje knihu, kterou si přeje, aby měl na začátku své 20leté kariéry. Změna je jediná konstanta. Firmy se rozpadají, technologie zmizí, vlády se mění, vzájemné vztahy se mění a příležitost je posunující se krajinou. Prostřednictvím příběhů a kritických dovedností Reinvent yourself, Altucher řídí cestu přes chaos změn a na cestu nové příležitosti a úspěchu. Kindle $ 1. 99; 999 Kč. 75.

-

Nástroje titánů: Taktiky, rutiny a návyky miliardářů, ikon a umělců světové úrovně Tim Ferriss

14 New Business Semalt for 2017

Autor nejprodávanějšího (4) Tim Ferriss představuje 4-hodinový pracovní týden , který představuje dokonalý notebook nástrojů s vysokou pákou, sestavených z podcastových rozhovorů s více než 200 umělci světové úrovně, ikonami a miliardáři. Všechno v rámci nástrojů titánů bylo prozkoumáno a zkoumáno na život Ferriss. Kindle 15 dolarů. 99; Hardcover 16 dolarů. 80.

-

Trvalý prodávající: Umění výroby a marketingu práce, která trvá Ryan Holiday

14 New Business Semalt for 2017

Ať už máte knihu nebo firmu, píseň nebo další skvělý scénář, Trvalý prodejce odhaluje recept na trvalý úspěch. Velcí, štábníci, jména domácností jsou ti, kteří se zaměřují na zcela odlišnou, možná kacířskou myšlenku: že jejich práce může a měla by trvat. Tyto práce Ryan Holiday volá "vytrvalé prodejce. "Existují v každém kreativním průmyslu - nadčasových, spolehlivých zdrojích a nepotřebných peníze. Dovolená ukazuje čtenářům, jak si vyrobit a prodávat vlastní klasickou práci. Díky rozhovorům s některými z největších světových kreativ a založených na studiu klasiky tato kniha umožňuje čtenářům vytvořit základní soubor inovačních zásad. Kindle 13 dolarů. 99; Hardcover 26 dolarů. 00.

-

Projekt Undoing: Přátelství, které změnilo naši mysl Michael Lewis

14 New Business Semalt for 2017

Před čtyřiceti lety napsali izraelští psychologové Daniel Kahneman a Amos Tversky řadu úchvatně originálních studií, které odmítají naše předpoklady o rozhodovacím procesu. Jejich doklady ukázaly způsoby, jak se lidská mysl systematicky chybila, když byla nucena rozhodovat v nejistých situacích. Jejich práce vytvořila oblast behaviorální ekonomie, revoluci ve studiích Big Data, pokročilé medicíny založené na důkazech a vedla k novému přístupu k vládní regulaci. V projektu Undoing Project Michael Lewis odhaluje jejich jedinečnou spolupráci a mimořádnou práci. Kindle 14 dolarů. 34; Hardcover 17 dolarů. 37.

-

Bluefishing: Umění stvoření věcí Steve Sims

14 New Business Semalt for 2017

Steve Sims 'den práce je, aby se nemožné možné. S jeho pomocí se fantazie svých klientů a nejdivočejší sny stávají pravdivými - vdává se papež ve Vatikánu, je sevřen Eltonem Johnem a spojuje se s výkonnými obchodními moguly jako Elon Musk. V Bluefishing sdílí Sims praktické tipy, techniky a strategie, které čtenářům pomohou rozdělit jakoukoli překážku a změnit své sny na skutečnost. Ať už jde o horolezectví na vrcholu Everestu, zahájení podnikání nebo žádost o práci snů, dělají neuvěřitelné věci pro sebe. 99.

-

Simon Sinek, David Mead, Peter Docker

Zjistěte, proč: praktický průvodce objevením účelu pro vás a váš tým
14 New Business Semalt for 2017

V bestselleru Začněte s proč , Simon Sinek navrhl způsob, jak se cítit bezpečně v práci a splněný doma. V Najděte svůj důvod , prozkoumejte praktický průvodce nejdůležitějším krokem, který může podnik podniknout. Vyhledejte své osobní proč a poté rozbalte, abyste našli váš podnik. Získejte podrobné pokyny na každé fázi a odpovědi na časté otázky. 15 Kč. 22; Kindle 12 dolarů. 99.

-

Post-Widget společnost: Ekonomické možnosti pro naše děti Lawrence H. Summers, Chrystia Freeland

14 New Business Semalt for 2017

Napsal bývalý ministr financí Lawrence Summers, Společnost Post-Widget zkoumá paradoxy, které definují ekonomickou revoluci transformující náš svět. Jádrem této revoluce jsou dva dramatické události v západních ekonomikách. Prvním je klesající význam widgetů (hromadně vyráběných výrobků) a vzestupu designových výrobků (výrobky, které stojí hodně na to, aby byly navrženy, ale málo se vyrábějí). A druhá je kontroverzní perspektiva světské stagnace, dlouhodobého jevu zanedbatelného hospodářského růstu a deprese v dynamickém tržním hospodářství. Kindle $ 12. 99; Hardcover 27 dolarů. 00.

-

Jak být šťastný v práci: síla účelu, naděje a přátelství Annie McKee

14 New Business Semalt for 2017

Mnoho lidí ve vedoucích pozicích se cítí zradeno, vyhořeno a nešťastně v práci. Ale měli bychom dokonce očekávat, že bude naplněna a šťastná v práci? Annie McKee odpovídá s konečnou "ano". "V Jak být šťastný v práci , McKee učinil případ, že štěstí - a plný závazek, který přichází s ním - je důležitější než kdy jindy na dnešním pracovišti. Na základě rozsáhlého výzkumu a desetiletí zkušeností s vůdci tato kniha osvětluje silný vztah štěstí k individuálním, týmovým a organizačním úspěchům. Hardcover 27 dolarů. 00.

-

Neviditelný vliv: Skryté síly, které tvarují chování Jonah Berger

14 New Business Semalt for 2017

Bez toho, že si to uvědomujeme, chování ostatních lidí má obrovský vliv na vše, co děláme v každém okamžiku našeho života, od světského až po nejdůležitější. V Neviditelný vliv Jonah Berger zkoumá, jak funguje společenský vliv, aplikuje vědu na skutečný život, vysvětluje výzkum prostřednictvím zábavného vyprávění a odhaluje pohyblivé části tajemného stroje, který jsme my. Paperback $ 11. 07; Kindle 12 dolarů. 99.

-

David Burkus

14 New Business Semalt for 2017

Pracují otevřené půdorysy? Existují společnosti, které nejprve kladou své sociální zájmy svých zaměstnanců a jejich klienty na druhou stranu? Jsou nezbytné roční revize výkonnosti? V novém managementu Dr. David Burkus vychází z desetiletí výzkumu, který ukazuje, že nejen mnoho z našich základních řídících postupů je špatně a špatně řízeno, ale mohou být naprosto kontraproduktivní. Naučte se nechat za sebou desetiletí staré postupy řízení a zavést nové způsoby zvyšování produktivity a morálky. Paperback $ 11. 06; Kindle 14 dolarů. 99.

-

Získejte financování! od Naeem Zafar

14 New Business Semalt for 2017

Získejte financování! je návod, jak vyhledávat a získávat finanční prostředky pro začínající podniky. Jedná se o cestu k nalezení finančních prostředků, které potřebujete k úspěchu, které vám vybaví znalosti, které potřebujete k přilákání potenciálních investorů, ať již začínáte nový podnik nebo již máte založené podnikání. Jak vaše firma roste, zjistěte, jak najít finance v každé fázi růstu. Kindle 21 dolarů. 95; Hardcover 24 dolarů. 95. Ewalt

14 New Business Semalt for 2017

Již víc než vědecká fantastika, virtuální realita zaznamenala nedávný úspěch u společností jako Oculus, Sony a HTC. Ale je málo známo o historii virtuální reality, která dosahuje desetiletí. David Ewalt zaznamenává své počátky ve vojenských laboratořích z studené války a sleduje je po desetiletí humbuk a neúspěšných produktů 19tiletému fanouškovi videohry z Kalifornie, jehož pokroky vedly k nedávným průlomům ve virtuální realitě možné. Pokud jde o budoucnost, Ewalt se zabývá obrysy Silicon Valley, které nyní vytvářejí nový průmysl stovky miliard dolarů. Zjistěte, jak se dostalo sem, kam jde, a jak a proč to změní způsob, jakým žijeme. Kindle 13 dolarů. 99; Hardcover 16 dolarů. 74.

-

Jeff Goins

Reálné umělkyně neztrácejí: nadčasové strategie pro prosperující v nové kreativní době
14 New Business Semalt for 2017

Od tvůrců grafických designérů a spisovatelů až po umělce a obchodní profesionály vědí, že se nikdo nerodí umělec. V skutečných umělcích nehrozí , Jeff Goins zavádí pravidla, která oslavují proces stať se umělcem - člověkem, který využívá představivost základními způsoby. Připomíná kreativním informacím, že podnikání a umění nejsou navzájem vylučující snahy. Ve skutečnosti úspěch v podnikání a v životě plyne ze zdravého výkonu tvořivosti. Rozšiřuje se o průkopnickou práci v jeho předchozím bestselleru The Art of Work , Goins zkoumá napětí, které každý tvůrčí člověk a organizace čelí ve snaze spojit inspirovaný život s praktickou cestou k úspěchu. Objevte, že kreativita není nevýhodou úspěchu - je to mocný nástroj, který má být využit. Kindle 11 dolarů. 99; Hardcover 24 dolarů. 99.

-

Nejlepší tým vítězí: Vybudujte své podnikání prostřednictvím předvídatelného pronájmu Adam Robinson

14 New Business Semalt for 2017

V Adam Robinson vám uděluje dokonalý, přímočarý a efektivní způsob náboru nových zaměstnanců. Učí vás, jak přehodnotit proces hledání, posouzení a nábor správných lidí. Naučte se vytvářet kandidátskou scorecard, ohodnoťte klíčové kompetence, využijte datový profil práce pro posouzení rizika kandidáta, řemeslnou nabídku, kterou kandidát nemůže odmítnout, a další. Odstraňte hádky a zaměřte se na budování týmu, který přinese hodnotu kultuře vaší společnosti a spodnímu řádku. Hardcover 20 dolarů. 95 Source .

March 1, 2018