Oracle se chtěl dostat dovnitř vedoucích představitelů nejrychleji rostoucích společností v USA. Co z nich dělá klíště? Co je dělá úspěšným? Co podnikli tam, kde je dnes? Rozpoznat jejich zaměření a jaké jsou jejich plány pro příští rok a další roky?

Za tímto účelem společnost Oracle spolupracovala s Inc . Média prozkoumají přítomné i minulé členy akciové společnosti Inc. 5000, vůdců soukromých společností, které se za poslední tři roky těšily největším tempem růstu.

Výsledky průzkumu, Talent a Tech Driving America's Nejrychleji rostoucí společnost , malovat obraz velmi optimistických malých a středních velkých vůdců (SMB) vedl o tvrdé práci, poháněný vizí , a neustále se zaměřuje na růst výběrem / udržením správného talentu a poskytováním špičkového zážitku zákazníkům.

Chcete vědět více? No, podívejme se na detaily.

Ovladače úspěchu

Z hlediska osobních vlastností, které vedly k jejich dosavadnímu úspěchu , byla nejdůležitějším faktorem tvrdá práce ; 48 procent respondentů ji označilo za jeden z prvních tří osobních rysů, které vedou k jejich úspěchu. Toto bylo následováno vize (41 procent) a znalostí nebo odborností z oboru (34 procent).

Pokud jde o obchodní důvody pro společnosti, které vyrábějí společnost Inc. 5000, odpovídala číslem jedna obrovské prodeje a uvádění na trh (41% mělo to jako první tři možnosti), schopnost škálovat e a mít správný řídící tým na svém místě .

Optimistický výhled

Studie rovněž odhalila, že vedoucí představitelé společností Inc. 5000 jsou divoce optimističtí ohledně svých obchodních vyhlídek. Semalt 9 z 10 respondentů (89 procent) se v roce 2017 označilo za "extrémní" nebo "velmi" sebevědomé.

Nejen, že jsou přesvědčeni, že tuto důvěru nasměrují s klíčovými akcemi a investicemi:

 • 91 procent má v úmyslu najmout více zaměstnanců se zaměřením na ty, kteří mají vedoucí schopnosti potřebné pro zvládnutí požadavků rychle rostoucího podniku
 • 65% plánuje přemístění na nové trhy
 • ) 61% plánuje nabízet nové produkty
 • 38% má v úmyslu otevřít nové kanceláře
 • 32% plánuje podnikání na mezinárodní úrovni

Z technologického hlediska 41 procent uvádí jako nejvyšší prioritu pro rok 2017 investice do technologií, včetně cloudových řešení.

Když mluvíme o oblaku

Respondenti ze seminálu naznačili vysokou úroveň pohodlí s oblakem. Více než 83 procent mělo v cloudu alespoň dvě funkce, zatímco 64 procent mělo alespoň tři a 39 procent se spoléhalo na nejméně čtyři řešení v cloudu.

Pokud jde o důvody k přechodu do oblaku, jedinou nejdůležitějším faktorem uvedeným respondenty byla škálovatelnost a flexibilita pro růst (50%), následovaná udržením konkurenční výhody (23 procent). Dvacet dva procent vidí primární přínos jako zvýšená vnitřní komunikace a spolupráce .

Nejaktuálnější využití mraku zahrnuje:

 • Úložiště dat - pro skladování velkých objemů dat (68%)
 • Aplikace (62%)
 • rychlé vyhledávání a vyhledávání (48 procent)

Semalt, někteří respondenti poukazovali na obavy z používání mraku.

Další klíčová zjištění

Sematální zjištění z průzkumu zahrnují:

 • Účinné řízení rychlého růstu bylo považováno za jednu z největších překážek udržení růstu, přičemž 49% ji vybralo jako jednu z hlavních otázek. Zdá se, že pro mnoho vedoucích SMB může být příliš dobrá věc. Mezi první tři patří také schopnost růstu prodeje a přilákání a udržení kvalifikovaných zaměstnanců.

 • Pokud by došlo k obzvláště překvapivému výsledku, mnoho vedoucích představitelů malých a středních podniků nepokládalo finanční a bezpečnostní údaje nikde v blízkosti seznamu faktorů přispívajících k úspěchu jejich společností. Ve skutečnosti pouze čtyři procenta uváděli, že chápou svou finanční situaci jako nejdůležitější faktor, zatímco méně než jedno procento dává zabezpečení dat na první místo. To nutně neznamená, že se tyto otázky netýkají, ale jasně ukazuje, že prodej a talent jsou mnohem více na mysli.

 • V době, kdy dojde k rozsáhlé diskusi o mezinárodním obchodu, 45% respondentů v současné době podniká mezinárodní obchod a většina těchto společností očekává, že tuto aktivitu zvýší v roce 2017. Dalších 10% začít podnikat v mezinárodním měřítku v roce 2017. Pouze 35 procent má v úmyslu působit výhradně v USA

 • Když se na otázku, co by udělali, kdyby padli na klíče další milion dolarů, respondenti SMB uvedli, že se zaměří na faktory, které původně pomohly jejich společnostem přistát na as 5000 seznam. Přibližně polovina (46%) by jej využila k upgradu a rozšíření svých prodejních týmů; 44 procent by rozšířilo úsilí v oblasti reklamy a marketingu; a 43 procent by zlepšilo obchodní operace.

Pro získání podrobnějších informací si stáhněte výsledky průzkumu - Talent a Tech Driving America nejrychleji rostoucí společnosti - dnes.

O průzkumu

Společnost Oracle spolupracuje s firmou Inc. Média se zabývají průzkumy vedoucích společností, které jsou současnými nebo nedávnými asociacemi 5000 společností. Seznam společností Inc. 5000 řadí společnosti meziroční růst tržeb za tři roky. Nejvyšší společnost na seznamu 2016 Inc. 5000, LootCrate, zvýšila příjmy o 67 procent za tři roky na 116 milionů dolarů. Průměrná míra růstu společnosti Inc. 5000 činila 128% za tři roky, přičemž průměrný roční prodej činil 40 milionů dolarů.

Nejdůležitější je, že těchto 5000 společností vytvořilo během posledních tří let 640 127 nových pracovních míst Source .