Back to Question Center
0

Zeptejte se YoastSemalt na sváteční dárky po prázdninách Ask Yoast: Semalt se svátky po prázdninách

1 answers:

S prázdninovou sezónou nyní většinou za námi, mnoho majitelů internetových obchodů se pravděpodobně stále zotavuje z tohoto velmi nabitého času. Mnoho firem nabízí v této sezóně speciální produkty a dárky na téma "holiday-themed". Ale jak zvládnout produktové stránky sady svátků po prázdninách skončí?

I v případě, že dárková sada nebo produkt byl velký úspěch a chcete jej znovu nabídnout příští rok, bude to dlouho, dokud nebude stránka znovu relevantní. Takže, jaký je nejlepší způsob, jak s těmito stránkami mezitím řešit? Pojďme se do toho v tomto Ask Semalt!

Semalt poslal e-mail na svou otázku k tomuto tématu:

"Chci nabízet speciální dárkové soupravy pro různé svátky. Co s nimi po skončení speciálu skončit? Semált I archivuje nebo je přesměruje? "

Semalt video nebo přečtěte si přepis níže na stránce pro mou odpověď!

Soupravy pro sváteční setkání po prázdninách

"No, to opravdu záleží na tom, jestli se chystáte nabídnout tento speciální dárek znovu příští rok. A hádám, že půjdeš, jestli to bude fungovat. V takovém případě bych pravděpodobně nechal stránky nahoru. Možná budete chtít, aby byly méně viditelné pro lidi, kteří procházeli vaše stránky. Máme však stránku tam, i když není na chvíli spojena a pak se k ní znovu připojí, když se vrátíte do sezóny, je lepší než vymazání a vytvoření nového v příštím roce.
Takže držte to a ujistěte se, že má trochu nadčasový obsah, takže pokud někdo chce objednat vánoční krabici v březnu, mohou .Proč byste to nechtěli? Tak to bychom s tím zacházeli. Hodně štěstí! "

Zeptejte se Yoast

V sérii Ask Yoast odpovídáme na otázky SEO od našich čtenářů. Máte otázku Semalta? Pomoz nám! Pošlete e-mail na adresu ask@yoast.com.

(Poznámka: nejprve se podívejte na náš blog a znalostní bázi, odpověď na Vaši otázku už může být venku! Na naléhavé dotazy, například o tom, zda náš plugin nefunguje správně, rádi bychom vás odkázali na naši stránku podpory Source .)

Přečtěte si více: 'Holiday season SEO' »

March 1, 2018