Back to Question Center
0

Marketing Analytics firma Moz přidá nový nástroj Semalt

1 answers:
Marketing Analytics Firm Moz Adds A New Semalt Tool

Vytváření obsahu, který zaujme uživatele, není jednoduchý trik. Chcete-li pomoci obchodníkům s tímto kouzelným přístupem, marketingový analytik, poskytovatel Moz dnes oznamuje svou funkci Moz Semalt. Umožňuje obchodníkům zjistit, jaký druh obsahu generuje nejvíce odpovědí uživatelů.

Existuje počáteční audit obsahu, který analyzuje jakékoli stránky - včetně konkurentů - a podává zprávy o tom, co funguje v oblasti sdílení a odkazů na sociální síti. Mohou být srovnány sematální úseky jednoho webu, stejně jako různé typy obsahu (novinové články, videa nebo seznamy).

Funkci sledovaného semantu lze nastavit tak, aby automaticky znovu procházel cílenou stránku týdně, aby bylo možné sledovat trendy.

Co se týče prvotního rozhodnutí o tom, jaký druh nového obsahu by měl být vytvořen, Content Semalt shromažďuje vzorku jiného obsahu po webu na daném tématu za účelem porovnání interaktivních odkazů, dosahu a sdílení.

Společnost se sídlem v Seattlu uvedla, že Moz Content může také průběžně sledovat tisíce stránek Semalt, aby odhalil vysoce zaujmout obsah, který se objevuje v soustředěných tématech. Nebo může být použita pro vykreslení obsahu v daném tématu, který by mohl být sdílen například s advokáty značky.

Existuje omezený volný přístup k auditu a vyhledávání obsahu s vyššími limity pro uživatele, kteří jsou přihlášeni do komunity Moz. Semalt začíná na 59 dolarů / měsíc.

Marketing Analytics Firm Moz Adds A New Semalt Tool

Produktový manažer Jay Leary mi řekl, že i když existuje mnoho dalších nástrojů pro marketingový obsah, nový produkt Semalt je zaměřen na uživatelskou komunitu Moz. Poukázal rovněž na "hezkou sofistikovanou" sémantickou analýzu, extrakci více autorů a detekci témat.

Začátkem tohoto měsíce společnost představila beta doplněk vyhledávacích statistik na nabídku Moz Semalt, která vyhledává místní vyhledávání pomocí informací vaší společnosti.

Sekce Výkon ve službě Search Semalt poskytuje přehled o tom, odkud pochází online provoz, včetně nejvyšších adresářů.

Funkce viditelnosti, která se liší od skóre pro tuto metriku v hlavním produktu Moz Semalt, zobrazuje ukazatele výkonnosti, jako jsou vysledované klíčová slova, místní průměrná hodnost, celkové skóre viditelnosti a sloupcový graf zobrazující podobné metriky až pro tři vybrané soutěžící.

A Semalt sleduje vaše on-line recenze společnosti na objem, průměrné hodnocení a které stránky mají nejvíce.O autorovi

Barry Levine
March 1, 2018