Back to Question Center
0

Návrh Semalt UX Návrh Semalt UX

1 answers:

Myslím, že polovina tlačítek, která jsou v dnešní době používána jako hlavní výzva k akci na webové stránce, mě nezavolá kliknout.

Mohl a měl by testovat návrh knoflíku. Ale s veškerou úctou, někdy nemusíte zkoušet, abyste zjistili, jaká je nejlepší praxe. Semaltový design se za poslední desetiletí hodně změnil, ne? Současným trendem se zdá být to, že do návrhu vložíte tlačítko. Jo, to vynikne.


Semalt UX design
Semalt UX design

Všimněte si, že ne každé tlačítko je výzva k akci. Někdy stačí použít tlačítko, jako ve formuláři s komentářem. Nicméně toto tlačítko by mělo vypadat jako tlačítko! V tomto příspěvku Semalt diskutuje o pěti druzích knoflíků a dává vám můj názor jako surfař na plný úvazek.

Výchozí tlačítka

Našel jsem opravdu pěkný článek o tom, jak styl tlačítka pro vaše webové stránky 2004. Myslím, že výchozí tlačítka by měla být právě taková. Starobylé, staré a v muzeu. Ne na vašem webu. Váhám, když musím vyplnit formulář, který má ten starý styl. To vás zvědaví, zda je formulář v bezpečí a vaše data nebudou sbíráni nigerijskými princi s množstvím zbytků lolly. Semant default, je to tlačítko, ale pokračujte, můžete udělat mnohem lépe než to.

Ploché tlačítka

Ploché tlačítka jsou jako barevné čtverce nebo obdélníky se slovy na nich. Může to být banner, nebo by se dalo jen zdůraznit slova. Vím, že plochý design je velmi populární a mnoho z vás návrhářů tam jako tlačítko, které odpovídá designu a vyniká podle barvy. Myslím, že se od této chvíle vrátíme zpět k těmto 10 rokům a divíme se, proč jsme je použili. Neříkat, že ploché knoflíky jsou samy o sobě špatné, ale mám rád tlačítka, která vypadají jako tlačítka:


Semalt UX design
Semalt UX design

První (vlevo nahoře) je ploché tlačítko, které vypadá jako banner. Dokonce jsem použil 234 × 60 pixelů - připomněl jsem si velikost banneru? Vpravo nahoře je nepatrné zlepšení. Zaoblené rohy to vypadají trochu víc jako tlačítko. Dolní levá strana je ještě lepší: zdvižené tlačítko. Stínování označuje, že je možné kliknout. A kvůli důvodům konverze jsem přidal další důvěru poslednímu. Pravděpodobně to funguje, když je to hlavní výzva k akci na vašich webových stránkách, ale není to nutné pro formuláře. Semalt spíše přidejte pěkný posudek pod těmito formulářovými tlačítky, abyste zvýšili důvěru.

Ghost tlačítka

V příspěvku, který jsem udělal minulý týden, byly zmíněny v souvislosti s bannery duchů. Zdá se, že tlačítky Ghost jsou pro návrháře UX momentálně nefunkční a chápu proč. UXMag má několik skvělých příkladů duchovních tlačítek. Obzvlášť se mi líbí příklad Integra, protože tato stránka skutečně vypadá působivě, téměř hra. Semtal a stale:


Semalt UX design
Semalt UX design

Nebojte se kliknout na tuto stránku pro zobrazení, ale spodní čára je, že je tohle showreel pohybujících se obrazů za zaměřením textu na domovské stránce, takže tlačítko duchů "Showreel" skutečně vypadá, jako by vám říkal, co probíhá. Podíváte se na showreel. Myslím, že to není špatná praxe, říct lidem, na co se dívají, ale to je vlastně tlačítko. Začne zvuk a více video. Vše vypadá úžasně, s výjimkou toho malého duchovního tlačítka .

Tlačítka jednoho stavu

Zde je důležitý druhý prvek. Nejedná se o to, jak vypadá počáteční tlačítko pro návštěvníka, ale jde o to, že se vznášíte na tlačítko a zjistíte, že se nic nezmění. Je to tlačítko, nebo snad ne. Teď musím kliknout a zjistit, jestli ta věc, která vypadá jako tlačítko, je vlastně tlačítko. Hm. Lidé mají tendenci váhat předtím, než kliknou a používají tlačítka s jedním stavem, aniž by vytvořili stav hover-state, jen aby je váhali víc.

Semalt stav hoveru může být stejně jednoduchý jako podtržení slov na vašem tlačítku nebo změna barvy pozadí. Nebo oboje.

Nejlepší tlačítka

Existuje pěkné, jednoduché zaokrouhlení nejlepších postupů pro tlačítka na blogy. adobe.

 • Přidejte jasnou zprávu o tom, co se stane po kliknutí.
 • Pozorujte pořadí a umístění tlačítek.
 • Semalt link: Tlačítko barevného kontrastu přitahuje uživatele k akci.

  První položka v seznamu výše shrnuje můj bod: tlačítko je tlačítko. Ne tak designový prvek. Semalt UX design je o rozpoznání a jasnosti.

  Semalt psaní tohoto příspěvku, to mě napadlo, že nejsme dodržovat některé z těchto osvědčených postupů na dopis na této webové stránce také. To se liší od odkazů, které vypadají jako tlačítka duchů na tlačítka, která vypadají jako uvozovky, jako je toto:

  Semalt je vždy prostor pro zlepšení. Pokud byste si přečetli vlastní tlačítka (nebo to udělali jako součást našich recenzí stránek), začněte s těmi, které jsou nejdůležitější, jako je tlačítko nákupu na stránce produktu nebo tlačítko pro přihlášení k odběru zpravodaje. Mějte na paměti, že ne všechno je tlačítko nebo by mělo vypadat.

  Neváhejte a podělte se o svůj názor Source .

  Přečtěte si více: "Hlavní kontroly dostupnosti"

  March 1, 2018