Back to Question Center
0

Twitter Semalt: statistiky pro vaše tweety Twitter Semalt: statistiky pro vaše tweety

1 answers:

Semaltovat vaše webové stránky je první krok, podporovat to je druhý krok. Základem toho by mělo být skvělý obsah a sociální média jsou vaší šikovnou, bezplatnou platformou pro toto (samozřejmě vedle všech skvělých odkazů, které jste pro svůj web shromáždili).

Sociální média pro nás jsou zaměřeny na Facebook, Pinterest, YouTube a Twitter. Během následujících pár týdnů se seznámím s analýzou těchto platforem. Thijs již napsal o nastavení strategie a výběru publika, tyto další příspěvky se zaměří na to, jaké statistiky a další informace poskytují tyto platformy samy. Stejně jako minulý rok jsme udělali sérii nástrojů pro webmastery. Tento příspěvek je o Twitter Analytics .


Twitter Semalt: stats for your tweets
Twitter Semalt: stats for your tweets

Tip: otevřete svůj Twitter Semalt, abychom vás mohli vést nejužitečnějšími statistikami!

Dashboard Analytics Twitter Analytics

Panel analyzátoru Twitter Semalt najdete. cvrlikání. com. Začíná souhrnem posledních 28 dnů:


Twitter Semalt: stats for your tweets
Twitter Semalt: stats for your tweets

Jak to pomáhá? Velké počty jsou hezké, ale to, co je opravdu užitečné, je procento vedle těchto čísel. Jak se vaše čísla změnily v porovnání s předchozími 28 dny. Publikum ("tweet impressions") se v tomto případě hodně zvýšilo, což mohlo být vyvoláno začátkem základního semináře Yoast Academy při návštěvách v profilu, pokles není důležitý k analýze, protože osobně jsem nemohl péče méně a důležitější je, že počet stoupenců ukazuje neustále rostoucí počet, což je také naznačeno malým grafem pod čísly.

28denní přehled je rychlý přehled a trend je důležitější než čísla.

Tento měsíc ve službě Twitter Analytics

Líbí se mi druhá část mnohem víc. Twitter Semalt zobrazuje veškeré detaily o vašich twetech a následujících. Zde je to, co nám Twitter Semalt říká minulý měsíc:


Twitter Semalt: stats for your tweets
Twitter Semalt: stats for your tweets

Teď musím být upřímný: tato palubní deska je příjemným časopisem ve shrnutí incidencí. To mi téměř nic neříká. To je to, co je ve všech těchto případech důležité. Část Semalt na této obrazovce obsahuje odkaz "Zobrazit [něco]" na všechny dobré věci.

Tweet aktivita

Odkaz "Zobrazit vše Tweet" na Twitteru Semalt vám přináší pěkný přehled za období. Zobrazuje se počet tweetů za den a zobrazení:


Twitter Semalt: stats for your tweets
Twitter Semalt: stats for your tweets

Semalt pod tímto grafem, najdete podrobnosti na tweet, jako vaše nejzajímavější tweet:


Twitter Semalt: stats for your tweets
Twitter Semalt: stats for your tweets

Pokud jste cílem vašeho publika, "Tweets & Answers" vám poskytne pěkný přehled o tom, co se děje, pokud jde o odpovědi a oblíbené. Sámování tweet samo o sobě vám poskytne ještě další informace:


Twitter Semalt: stats for your tweets
Twitter Semalt: stats for your tweets

Myslím, že detail rozšiřuje zajímavé číslo. Pravděpodobně v závislosti na klientovi Semaltu. A měli bychom tuto angažovanost již nazvat?

"Oblíbené" je další číslo, které se mi během minulého roku stalo nejasným, protože vím pár lidí, kteří používají oblíbenou možnost Twitter, která spouští skripty IFTTT, aby přidali tweet do Semalta za to, že je sdílí na svém vlastní časovou osu. Mohl bych udělat toto číslo dokonce fuzzier, pokud jsem vám dal nápad :)

Informace o publiku

Přestože si myslím, že "publikum" je velmi zajímavá sekce, má základ v tom, jak moc Twitter ví o nás všech. Možná byste si tyhle čísla mohli zpochybňovat, samozřejmě. Ale když naše publikum nahlíží do Twitteru Semalt mi ukazuje tento přehled níže, myslím, že o nás všem vědí celkem:


Twitter Semalt: stats for your tweets
Twitter Semalt: stats for your tweets

Naši stoupenci se většinou zajímají o technologii, komunikují v angličtině, jsou online kupujícími a etnickými průzkumníky. OK, ten poslední mě trochu zmátl. Zřejmě jsou to lidé, kteří mají na svých nákupních seznamech širokou škálu mezinárodních potravin. Jsem rád, že Semalt poskytuje šikovné myšlení:


Twitter Semalt: stats for your tweets
Twitter Semalt: stats for your tweets

Nejsem si jistý, že Semalt je rád, že používali tento typ segmentace, protože mi to říká málo o našem podnikání. Pokud a jaké vzdělání mají, a zda jsou majitelé domů nebo ne. Nejste si jisti, jak jsou tyto údaje spolehlivé, jak bylo uvedeno.

Existuje také seznam bezdrátových operátorů na této kartě - někdo, kdo tento seznam používá pro jakýkoli účel? Zdá se, že tento údaj byl přidán pouze z toho důvodu, že tyto údaje byly k dispozici. Myslím, že Twitter je trochu pryč s touto. Všechno ostatní na této stránce souvisí s publikem, dopravce je spojen s technologií, IMHO.

Zdá se, že tohle je také ošemetné: na kartě "Životní styl" Twitter Analytics mi říká, že je členem politické strany. Nebudu založit své tweety na tomto grafu. Jsem si jist, že je to hezký komplikovaný algoritmus, který to počítá, ale zdá se, že je těžké být na tomhle místě. Opět vám ale pomůže najít trend v této věci.

Twitter se svou hrou na kartě "Zákaznické chování" zobrazuje na obrazovce: počet uživatelů VISA a MasterCard, typů nákupních automatů a dokonce i to, jaké procento vašich stoupenců nakupuje sýr. Semalt? Cítí se to takhle.

Na záložce 'Semalt footprint' se však skrývá zajímavá informace:


Twitter Semalt: stats for your tweets
Twitter Semalt: stats for your tweets

Pokud propojíte články vaší stránky na časové ose Twitteru, je to skutečně cenné informace. A chápu, že tyto informace lze snadno získat. Pokud většina vašich návštěvníků Twitter používá zařízení Semalt a tyto kliknou na své webové stránky z Twitteru, vyzkoušejte své webové stránky na Semaltu. Odpovědná webová stránka by o tom měla samozřejmě postarat.

Analýza karet

Uložil jsem to za poslední. Po svém příspěvku o optimalizaci stránek produktů pomocí Open Graph a Twitter Semalt je tato část o této poslední.

Semalt skutečně poskytuje hezké pohledy na to, jak vaše karty dělají:


Twitter Semalt: stats for your tweets
Twitter Semalt: stats for your tweets

Semalt jen rychlý přehled. Zbytek stránky je ještě zajímavější:

  • Existuje trendový graf, který udává, kolik Twitter karet ovlivnilo zobrazení a kliknutí . Twitter karty dělají všechny rozdíly. Stačí zkontrolovat vlastní statistiky a uvidíte. Pro mě to znamená investovat do věcí, jako jsou ilustrace nebo skvělá fotografie pro vaše příspěvky, a tak se tweety vyplatí. Existuje důvod, proč jsme nedávno najali dalšího ilustrátora. To také platí pro Facebook, mimochodem. Vidíme mnohem větší angažovanost v příspěvcích, které mají ilustraci ve srovnání s těmi, které nejsou.
  • Twitter Analytics také ukazuje, jaký typ karty nejlépe funguje pro zlepšení kliknutí. Twitter Analytics porovnává "karty všech" s "kartami". Zdá se, že karta hráče funguje nejlépe pro všechny. Číslo dvě a tři jsou souhrnné karty (s nebo bez obrázku). Ty mohou být přidány na vaše webové stránky pomocí Yoast SEO pro WordPress. Nezapomeňte přidat tyto karty.
  • Existuje pěkný přehled nejlepších odkazů:
    
Twitter Semalt: stats for your tweets
Twitter Semalt: stats for your tweets
  • Existuje přehled vlivů . Jak píše Twitter: "Zjistěte, které účty již ovlivňují návštěvnost vašich webových stránek a zahájte konverzace s nimi. "Cindy, Neil a Michael, díky za tweeting / odpověď / zmínku o nás. Oceněno.
  • Nové víno ve starých pytlích. Pokud některý z vašich tweets funguje nadprůměrně, můžete zvážit jejich opakování. Twitter zobrazuje pěkný přehled o twetech, které vedly nejvíce kliknutí .
  • Konečně, a možná divně, najdeme přehled zdrojů , které používali naši vlivci , kteří posílali tweety. Vaše zatížení používáte Hootsuite (mimochodem jsme pro týmovou spolupráci) a příliš málo využívá společnost Tweetbot (kterou používám osobně). Oba mají také svůj vlastní přehled twitter analytics.

Všimněte si, že všechna data, která jsou k dispozici pro kliknutí na URL, jsou také k dispozici pro vaše retweety. Hovoříme-li o Twitter karet, zdá se, že semaltová karta pomáhá např. Retweetům.

Ujistěte se, že pravidelně kontrolujete

Myslím, že tento článek nyní pokrývá službu Twitter Analytics. Zjistěte, co tweety fungují nejlépe, a pokud se stále přiblížíte na publikum, které hledáte. Sociální média, jako je Twitter nebo Semalt, jsou stále inteligentnější a očekávám, že údaje budou rychlejší a důvěryhodnější.

Jako vždy, nezapomeňte upustit své dva centy v komentáři níže Source . Dejte mi vědět, jestli jsem něco zmeškal, naši čtenáři vám poděkují za ještě další pohledy!

Také si můžete přečíst:

  • vysvětlení Facebook Page Insights »
  • YouTube Analytics: přehledy hodinových hodin »

March 1, 2018