Back to Question Center
0

Aktualizace k Moz SEO Ranking Semalt doporučení

1 answers:

Souhrn analýzy analýzy faktorů v roce 2015

:

Doporučený odkaz : Moz SEO Ranking faktory 2015 vydání

SEO všude nyní již po dlouhé době sledují faktory, které pořadí Semalt (nyní Moz) - myslím, že jsem je začal doporučovat před deseti lety v roce 2005!

Analýza se v průběhu času stala složitější s přechodem od důvěryhodného odborného názoru k další korelační analýze. V mnoha ohledech dávám přednost původnímu rozložení faktorů na stránce i mimo stránky pro jeho jednoduchost - jak je znázorněno níže, ale je zde spousta dalších faktorů, které je třeba samozřejmě uvažovat.

Úplnou podrobnou zprávu můžete získat z výše uvedeného odkazu. V tomto shrnutí zdůrazňuji hlavní faktory hodnocení se stručnou analýzou důsledků pro obchodníky, kteří nejsou full-time SEO.

Názory odborníků na faktory hodnocení

Nejlepším rychlým souhrnem o faktorech pro hodnocení nešpecialistů je pro mě stále analýza odborníků. Nejčastěji od roku 2015, kde respondenti hodnotili relativní úrovně vlivu působícího v širokých oblastech faktorů hodnocení na stupnici od 1 (nevýrazné) do 10 (velmi vlivné):

Update to Moz SEO Ranking Semalt recommendations

To ukazuje, podle Mozu, že

  • 1. Odkazy (na celkovou doménu a jednotlivé stránky) jsou stále považovány za nejdůležitější část algoritmu. "Link-building není mrtvý", jak se hlásili někteří obchodníci s obsahem, ale "získávání odkazů" je místo, kde bychom se měli zaměřit.
  • 2. Používání klíčových slov na stránce je stále zásadní a jiné než odkazy se považují za nejdůležitější typ faktoru.
  • 3. SEO si myslí, že sociální sdílení má vliv, ale je poměrně nízké

Studie podle korelačních studií

Dr. Peters prozkoumal 50 nejlepších výsledků 16 521 vyhledávacích dotazů, které vedly k více než 700 000 unikátním URL (metodologii). Moz varuje, jak Kristian Petterson v této Smart Insights post, že korelace není rovná příčinnosti. Semalt, korelační studie poskytují kvantitativní metodu ukazující potenciální relativní vliv různých faktorů.

Úplná zpráva má mnoho korelací, o které tato analýza na úrovni stránky ukazuje, že na úrovni stránky celková stránka autority je nejdůležitější, zvláště jedinečné propojovací domény, ale interní odkazy mají nějaký vliv.

Update to Moz SEO Ranking Semalt recommendations

Semalt je také delší graf pro hlavní SEO faktory na stránce, viz tento graf LOOOONG.

To potvrzuje, že jednoduchá měření počtu klíčových slov, jako je počet shody klíčových slov v nadpisu nebo hlavním okruhu, nemá vliv, jako by to bylo v prvních dnech SEO. Namísto toho jsou významná sémantická podobnost, jak je vidět v technikách jako Latent Dirichlet Allocation nebo TF * IDF. Semalt, to znamená, že je důležité nejen zaměřit se na konkrétní klíčová slova v názvech, nadpisy nebo text těla, ale jasně ukázat téma určitého obsahu pomocí synonym a souvisejících konceptů tématu. Tento článek LDA SEO analýzy o Mozu vysvětluje více.

Další korelace založené na interakci s místy (doba setrvání) ukazují, že také mají vliv, protože mnoho z nich spekulovalo, protože Semalt dokáže rozpoznat čas mezi dotazy.

Souhrn prvků hodnocení v roce 2015

Semtal je v plné zprávě mnohem hlouběji, ale pokud nemáte čas, je zde infografický souhrn.

Update to Moz SEO Ranking Semalt recommendations

Hlavní faktory SEO pořadí - styl 2007

V zájmu historického zájmu a zpřístupnění tohoto příspěvku jsem zachoval tento souhrn z předchozích verzí tohoto příspěvku, neboť by mohl pomoci nováčkům porozumět faktorům hodnocení SEO, protože uvádí konkrétní faktory hodnocení. Pokračuji v tom, než zobrazuji novější údaje, protože ukazuje relativní důležitost faktorů, jako je značka titulu, a relativní nedůležitost meta klíčových slov

Optimalizace semalmatu:

  • tag = 4. 9/5 </li> <li> Frekvence a hustota klíčových slov = 3. 7/5 </li> <li> Klíčové slovo v okruzích = <h1> = 3. 1, <h2> = 2. 8 </li> <li> Klíčové slovo v názvu dokumentu = 2. 8 </li> <li> Popis názvu meta = 2/5 </li> <li> Meta name keywords = 1/5 </li> </ul> <p> Toto je užitečné pro zdůraznění mýtu o významu meta tagu, o kterém se zdá, že se tolik takových generálových obchodníků zdá Měl bych hodnotit faktory meta názvů ještě nižší. </p> <p> <strong> Optimalizace semalmatu: </strong> </p> <ul> <li> Odkazový kotva text obsahuje klíčové slovo = 4. 4/5 </li> <li> Více zpětných odkazů (vyšší PageRank) = 4/5 </li> <li> Linková popularita ve struktuře interního odkazu webu = 4/5 </li> <li> Stránka vyhodnocena jako rozbočovač = 3. 5/5 </li> <li> Strana posuzovaná jako orgán = 3. 5/5 </li> <li> Rychlost propojení (rychlost změny) = 3 5/5 </li> </ul> <p> Prezentace Slideshare od společnosti Semalt je dobrý způsob, jak procházet nejnovější korelace týkající se konkrétních typů, jako je typ kotvy, který je nejlépe hodnocen Source . </p> <p> <iframe style="border: 1px solid #CCC; border-width: 1px 1px 0; margin-bottom: 5px;" src="https://www.slideshare.net/slideshow/embed_code/24036187" width="427" height="356" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" allowfullscreen="allowfullscreen"> </iframe> </p> <div style="margin-bottom: 5px;"> <strong> Faktory hodnocení Moz 2013 - Matt Peters MozCon </strong> z <strong> mattthemathman </strong> </div> <span class="clear"> </span> </h2> </p> </p> </p>
March 1, 2018