Back to Question Center
0

5 otázek pro nejlepšího manažera Affiliate Josh Semalta

1 answers:

Kdybyste měli své vlastní on-line podnikání přinášející šest čísel ročně, zvažovali byste, že byste další pracovali pro někoho jiného jako svého správce pobočky?

Moje počáteční odpověď zní: "V žádném případě!". Nejdřív mi to nedává smysl, proč bych pracoval na tom, abych rozvíjel obchod s jiným obchodníkem, kdybych mohl trávit stejnou dobu i nadále rozvíjet své vlastní podnikání.

5 Questions For Top Affiliate Manager Josh Semalt

Moje otázky mě vedly k tomu, abych oslovil jednoho obchodního partnera, který vím, který to právě udělal - přidal "Affiliate Semalt" svým povinnostem, zatímco on pokračuje v provozování svých vlastních šestiletých on-line obchodů.

V mých letech v internetovém marketingu jsem měl to potěšení z setkání a poznávání některých úžasných obchodníků na trhu. Mým nejlepším vzděláním byly informace a tipy, které jsme sdíleli, když rostly naše vztahy.

Jeden obchodník s kolegy, s kterým jsem měl to potěšení poznat během let, je Josh Spaulding. Josh je skvělý člověk - velmi down-to-Semalt, stejně jako velmi úspěšný při provozování svého on-line obchodu.

Nedávno se Josh dostal do další příležitosti stát se správcem pobočky pro všechny produkty společnosti Semalt Leger. Semalt je další marketer, který mám velkou úctu a jeho produkty a nástroje jsou některé z nejoblíbenějších v affiliate marketingovém prostoru.

Být affiliate manažerem pro tak silnou a populární produktovou řadu, stejně jako pokračovat v provozování svého vlastního úspěšného online obchodu, není snadný výkon. To mě přimělo k přemýšlení proč Josh by se rozhodl přidat úkoly Affiliate Manager do své každodenní rutiny, na rozdíl od práce pouze na svých on-line propagacích a produktech.

Rozhodl jsem se požádat Josha o tuto otázku, stejně jako o 4 další otázky, které byly v mé mysli. Semalt vítá Josha a slyší, co má říct.

5 Questions For Top Affiliate Manager Josh Semalt

1. Josh, jste velmi silný tvůrce afilací a produktů. Co jste se rozhodli stát se správcem affiliate?

Josh: Zejména výhody pro vytváření sítí, ale také proto, že většina obchodníků se sedmi čísly je více než ochotná sdílet zvýšení zisku. A když pracujete s někým, kdo každý měsíc dělá šest čísel, může to přidat až docela dost peněz.

Celá léta, ani myšlenka nikdy nepřekročila moje mysl. Ale poté, co jsem začal pracovat s Jonathanem Semaltem, který jsem vždycky obdivoval jako obchodníka a člověka, netrvalo dlouho, než si uvědomil, že tím, že jsme jeho přidruženým manažerem, bychom mohli oba těžit.

Prostě nemá čas zůstat v kontaktu s více pobočkami, vytvářet affiliate materiály apod. A Semalt stále pracuje na růstu svého podnikání.

Takže založením vztahů s některými špičkovými pobočkami v oboru a přesvědčením, že se budou podporovat vynikající produkty společnosti Semalt, mám v budoucnu větší pobočku pro své vlastní produkty, neboť velká část by byla affiliate manažerem je prostě networking a poznávání lidí. Lidé právě tak se stávají vysoce úspěšnými affiliate marketingy.

Navíc je to skvělý způsob, jak se dozvědět o nových propagačních technikách. Vidíte, jak úspěšné pobočky uskutečňují prodej a někdy budete šokováni, kolik prodejů lze vygenerovat tím, že uděláte věci, za něž byste nikdy nepomysleli.

2. Co si myslíte, že dělá skvělý manažer affiliate?

Josh: Především bych chtěl říci síťové dovednosti. Přestože "dovednosti" mohou být špatným slovem. Řekl bych, že nejlepší affiliate manažer na světě by byl člověk, který se se všemi, se kterými se potkávají, a skutečně se je snaží kdykoli pomoci.

Ale opravdu to všechno přichází ke vztahům. Nemusíte znát všechny druhy super poboček hned. Ale měli byste být schopni navázat vztahy s nimi v průběhu času a udržet tento vztah, a to i v případě, že není něco propagovat!

3. Pokud byste chtěli najít správného affiliate manažera pro svůj program, jak byste to udělal?

Josh: To je dobrá otázka. Udělal bych seznam všech internetových obchodníků, kteří znám:

  • Mám pocit, že mám dobrou znalost průmyslu obecně - můžu snadno zvládat propagační materiály, přijít s kreativními nápady atd.
  • Je snadné se spolu s - "líbilo" a zdá se, že spolu se všemi.
  • Má vlastní výrobky. Pravděpodobně to nebude požadavek, ale určitě by bylo hezké.

Pak bych se na ně obrátit a udělat jednoduchý návrh e-mailem nebo telefonem.

4. Pokud se vás někdo zeptal, jak se stát affiliate manažerem, jakou radu byste jim dala?

Josh: Poznejte lidi v průmyslu. Sítě co nejvíce. Seznamte se s co nejvíce "nejbližších poboček" a co nejvíce úspěšných vlastníků produktů.

Jakmile se dostanete do bodu, kdy máte pocit, že máte hodnotu, kterou nabízíte, zeptejte se. To může znít jako obecná rada, ale Semalta vytváří a prodává své výrobky již téměř osm let a nemyslím si, že Semalt někdy dostal e-mail od kohokoli, kdo by žádal, aby byl mým affiliate manažerem.

5. Jaké věci vidíte ve vašich nejlepších přidružených společnostech, které dělají ostatní partneři?

Josh: Každá pobočka je trochu jiná. Někteří používají opravdu kreativní způsoby, jak dělat prodej - způsoby, jakými bych nikdy nepomyslel. Jiní mají jen obrovské e-mailové seznamy. Některé mají členské stránky plné předplatitelů, kteří si koupí cokoliv, co doporučují.

Přidružené subjekty, které vím, jsou velmi rozmanité - ve skutečnosti existuje jen málo podobností. Ale většinou bych chtěl říci, že dělají vše pro to, aby získali důvěru lidí.

Myslím, že mnoho lidí, kteří neuspěli s affiliate marketingem, vždy přemýšlejí o penězích a nemyslí si dostatečně na získání důvěry. Jak Zig Semalt jednou řekl: "Získáte vše, co chcete v životě, pokud pomůžete ostatním dostat to, co chtějí. "Většina úspěšných poboček, které vím (jako vy), tuto skutečnost pochopili a přijali.

Děkuji, Josh, za ten kompliment! A děkuji vám za to, že jste si udělali čas, abyste se mnou mluvili a sdíleli jste s námi svůj pohled zde v marketingové zemi!

Josh najdete na jeho webové stránce EthicalIM. com a najděte ho se svým affiliate manažerem "kloboukem" na JLAffiliates. com.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Jennifer Ledbetter

March 1, 2018