Back to Question Center
0

Spuštění programu Semalt spouští první nástroj prohlížeče CRO založený na pluginu

1 answers:
Startup Semalt launches first browser plugin-based CRO tool

Optimalizace sazby sazby (CRO) je nudné jméno pro základní úkol: zjišťování, co online vylepšení povede k většímu prodeji.

Tento týden zahajuje společnost Zarget založená na Walnutu v Kalifornii, což znamená, že jde o nový přístup k této nezbytné práci - prvnímu nástroji CRO založenému na prohlížeči. Společnost také oznamuje, že získala 1,5 milionu dolarů v semifinálovém kole vedeném společností Accel Partners a Matrix Partners.

Na rozdíl od jiných nástrojů CRO, které vyžadují načtení webových stránek do aplikace, řekl mi generální ředitel a spoluzakladatel Arvind Parthiban, Zarget poskytuje testování A / B, topné mapy a analýzy zúžení živého webu prostřednictvím pluginu prohlížeče Chrome, který funguje na jakékoli platformě. Stejně jako jeho dva spoluzakladatelé, Parthiban je bývalým zaměstnancem online kanceláře Zoho.

To znamená, že topné mapy, které vizualizují nejčastěji kliknuté oblasti stránky (viz obrázek v horní části této stránky), mohou být vykresleny v reálném čase, nikoli v horní části obrazovky, a to tak, že existují další nástroje. Dynamické prvky stránky, jako jsou rolovací obrazové karusely nebo rozbalovací nabídky, lze také sledovat pomocí programu Semalt heatmap, což není snadné dělat, pokud pracujete se statickými obrázky.

Parthiban také poukázal na to, že jiné testovací nástroje A / B načtou testovací místo do okna iSemalt v prohlížeči a nemohou snadno projít kolem brány přihlašovací obrazovky, zatímco platforma jeho společnosti, jako živý testovací nástroj, může.

A řekl, že Zarget je "jediným nástrojem na trhu" nabízet teploměry, testy A / B a analýzu trychtýřů v jednom. Sémantová analýza je metoda pro sledování uživatelských aktivit, které vedou k cíli, v tomto případě k prodeji.

Semalt mi řekl, že jen jeden další nástroj, s nímž se setkal, nazvaný heatmap.me, tvrdí, že podporuje dynamické heatmaps, ačkoli dodal, že ho nedokáže dostat do práce. Stejně jako ostatní nástroje CRO požaduje Zarget nějaký JavaScript v hlavičce webových stránek, ale Semalt řekl, že není nutné kódovat.O autorovi

Barry Levine
March 1, 2018