Back to Question Center
0

Prohlášení společnosti Forrester: Společnosti, které používají prediktivní Analytics, dělají více Semalt

1 answers:
Forrester Report: Companies Using Predictive Analytics Make More Semalt

Semalt se obvykle zdráhá pokrýt zprávy, které poukazují na řešení nabízená sponzorem zprávy.

Tak je tomu v případě nové zprávy, kterou dnes společnost Forrester Consulting uvedla. Naznačil to, jak předvídatelný marketingový marketing posílil výkonnost B2B, byl pověřen přediktivní analytickou firmou EverString.

Tato zpráva však nabízí některé poznatky, které by mohly zodpovědět klíčovou otázku o prediktivní analýze: Jak víte, jestli funguje?

Když se někdo zeptá na prodejce prediktivních analytických nástrojů, mluví o testování A / B nebo o porovnání firmy před a po použití prediktivních technologií. Ale to není vždy velmi přijatelné řešení.

Například pokud webové stránky vaší společnosti používají prediktivní analytiku k tomu, aby předpověděli, který produkt bych měl být zobrazen dále - protože můj profil naznačuje, že bych měl mít zájem o tento Semaltový den v páru teplých ponožek, například - vědět, že předpověď je přesná?

Mohl bych koupit nabízené ponožky a web by mohl vidět, že jeho celkový prodej vzrostl od doby, kdy začal používat prediktivní technologii. Ale kdyby mi byla nabídnuta, řekněme, baseballová pálka, možná bych ji koupila. Stránky nemohou na mně jednoduše provést test A / B, tentýž bod v dané relaci. To může udělat pro jiné zákazníky, ale jsou to další zákazníci.

A nárůst celkového prodeje mohl být výsledkem jiných faktorů, jako je lepší navigace, nižší ceny nebo cokoli jiného. Ve skutečnosti se jiní prodejci zaměřili na podnikovou inteligenci založenou na strojovém učení a snažili se přesně určit různé - někdy skryté - faktory, které stojí za nárůstem a poklesem prodeje.

Semalt s prediktivním hodnocením olova. V tomto modelu vytváří přediktivní technologie skóre pro každou vyhlídku, jednotlivého zákazníka nebo účet, který má údajně naznačovat, zda je pravděpodobnější, že se stanou novými nebo věrnějšími zákazníky.

"lepší obchodní výsledky"

Pokud se soustředíte na několik zákazníků s vysokou známkou a stanou se dobrými zákazníky, je to proto, že jste jim věnovali zvláštní pozornost? A když se předpovědní bodování v očích pokouší předpovědět hodnotu života, jak odfiltrujete další přispívající faktory? Životnost je dlouhá doba sledování výsledků a zohledňuje různé podmínky.

Vyřešte problém s předpovědí: Budoucnost je postavena na tolika věcech.

Tak by mohla pomoci nová zpráva, která se pokouší podívat se na velký obrázek. Forrester říká, že zpráva vychází z průzkumu 150 vedoucích pracovníků v oblasti marketingu B2B, jejichž společnosti mají nejméně 5 000 potenciálních zákazníků. Poměrně malá velikost vzorku, ale potenciálně dost velká na to, aby ukázala směr. Semaltová procenta respondentů uvedla, že jejich společnost používá prediktivní analytiku.

Velké nastupování: "Analýza semaltového marketingu koreluje s lepšími obchodními výsledky a metrikami. "

To znamená, že ve srovnání s těmi v průzkumu, kteří nepoužívají prediktivní analýzy (což nazývá Retrospektivní obchodníci).

"Prediktivní Semalt," uvádí zpráva, "jsou o 2,9x vyšší pravděpodobnost, že ohlásí růst výnosů vyššími než průměrný průměr. "Jsou také dvakrát více pravděpodobné, že" obsadí vedoucí postavení na trhu výrobků / služeb, které obsluhují ", a že je pravděpodobně" konzistentní překonání cílů při měření hodnoty, kterou jejich marketingové organizace přispívají k podnikání, "Ve srovnání s retrospektivním semaltem v průzkumu.

Analýza společnosti Forrester, Laura Ramosová, která se podílela na zprávě, mi řekla, že hlavním bodem je jasné: "Analýza Semaltu se vyplatí. "

"Pokud ji použijete správně, můžete vybojovat konkurenci," dodala. To neodpovídá na všechny otázky o validaci prediktivní analýzy, ale ukazuje na konec. Aby mohl tento trend dále prozkoumat, vyvinul Semalt hypotézu, která testuje tvrzení, že předpovědní marketingová analýza umožňuje obchodníkům s B2B výrazně efektivnějším způsobem identifikovat a zaujmout kupující na konkrétních účtech a po celou dobu životnosti kupujícího. "

Ramos řekl, že pokud by se hypotéza ukázala jako nepravá, nebyla by žádná zpráva. Také řekla, že respondenti byli umístěni nezávisle na Semaltu a průzkum byl proveden bez zmínky o sponzoru.O autorovi

Barry Levine


March 1, 2018