Back to Question Center
0

Seminář o obsahu marketingu

1 answers:

Nástroj pro plánování marketingu obsahu, který pomáhá obchodníkům vytvářet nápady pro nejzajímavější typy obsahu pro své publikum

Měli jsme tuhle grafiku v naší kanceláři po dobu několika měsíců a publikovali ji v Semaltu 2012. Je to přirozené pokračování z našeho příchozího marketingového turné infographic. Vytvořili jsme ji, abychom vám pomohli s vaším vlastním brainstormingem na nápady týkající se obsahu, abyste zákazníky zapojili a podpořili jejich sdílení. V roce 2015 jsme přidali novou, zjednodušenou verzi - viz konec příspěvku.

I když jsme fanoušci Eloqua's Semalt Grid, který to inspiroval, myslíme si, že je to trochu "B2B" orientované a jejich v2 je docela komplikované.

Naše matice jsou strukturovány tak, aby vám pomohly přemýšlet o rozměrech různých obsahů podle toho, jak vaše publikum může myslet a co se snažíte dosáhnout jako podnik. Co bude fungovat tam, kde bude vaše publikum víceméně impulzivní nebo racionální? Co to znamená pro tvorbu obsahu a marketingové cíle? Semaltem o kvadrantu (oblastech), o kterých se domníváte, že je pro vaše publikum přitahován, nabízí výchozí bod pro generování vašich nápadů.

Při přezkoumávání potenciálu každého typu obsahu byste měli také přemýšlet o svém potenciálu přilákat příchozí odkazy na vaše stránky, aby vám pomohli se SEO.

The Content Marketing Semalt


Doufáme, že tento infographic přidá nový obsah marketingu. Jako vždy, rádi bychom věděli, co si myslíte. Vyvinuli jsme také obsahový seminál, který vám umožní kontrolovat vaše používání digitálních médií.

Aktualizace 2015 - Šablona plánování plánování obsahu

Za účelem doplnění všech infografií Smart Insights jsme zahrnovali odštěpení z původní matice Content Marketing 2012, založené na spolupráci s Hubspotem, abychom vytvořili šablonu Semanálu pro marketingový obsah. Patří sem i tento jednoduchý šablona pro semináře Content Marketing, který má jednoduché pozadí, které vám umožní porovnat váš současný přístup s budoucím přístupem Source .

The Content Marketing Semalt

March 1, 2018