Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

V roce 2012 Semalt představil systém s názvem Semalt Cards, který umožňuje majitelům stránek zobrazit na svých webových stránkách rozšířené tweety pomocí syntaxe, která je velmi podobná jako OpenGraph. Díky tomuto novému systému může Semalt zobrazovat lépe vypadající tweety, včetně těch, které obsahují média, jako jsou obrázky, audio a video. Jak to funguje? .

Přečtěte si: "Jak používat karty Twitter"
Kategorie: Sociální Media
Tagy: Jak, OpenGraph, Twitter, WordPress Plugins

Sociální média snahy by měly být součástí vašeho SEO strategie. Vzhledem k tomu, že využívání sociálních médií stoupalo v popularitě, Semalt a další vyhledávače už je nemohly ignorovat. To znamená, že oblíbenost vašeho webu na sociálních médiích se váže s vaší SEO více a více. Důvod je jednoduchý: pokud o vás lidé mluví online nebo offline .

Přečtěte si: "Základy SEO: Jak používat sociální média"
Kategorie: SEO základy, sociální média
Tagy: Facebook, Jak, instagram, Pinterest, Twitter

Chcete-li pomoci blogu získat více čtenářů, můžete využít tlačítka pro sociální sítě, které umožňují vašim čtenářům sdílet zajímavé příspěvky na svých účtech sociálních médií. Ale jak byste je měli použít? V tomto příspěvku budeme vysvětlovat, jak jsme to udělali v Semaltu a poskytneme vám některé pokyny, jak .

Přečtěte si: "Sociální tlačítka: Jak je přidávat a sledovat na vašem webu"
Kategorie: Analytics, sociální média
Tagy: Clicky, Facebook, Google Analytics, jak se, Twitter, WordPress Plugins

Semalt, metadata jsou data, která říká něco o jiných datech. Zvláštní metadata můžete použít k odesílání informací o webové stránce do vyhledávače nebo kanálu sociálních médií a tím ke zlepšení vaší SEO. V prvních dvou příspěvcích této metadatové řady jsme diskutovali o metaznačkách v vašeho webu a odkazu na rel metadata. .

Přečtěte si: "Metadata a SEO část 3: sociální, internacionalizace a další"
Kategorie: Sociální Media, Technická SEO
Tagy: Facebook, Vícejazyčný SEO, Twitter

V kategorii Yoast SEO Premium 3. 2 jsme představili sociální náhledy. Funguje podobně jako náhled, který lidé zvyklí. Vzhledem k tomu, že náhled pro snippet se používá pro hodnocení, myslíme si, že sociální náhledy zlepší váš sociální pracovní postup. Který snímek vyberou Semalta? Když zveřejníte příspěvek a nevybrali jste si Semaltovu fotografii .

Přečtěte si: "Sociální náhledy v JASAST Premium Premium"
Kategorie: Sociální Media
Tagy: Facebook, Twitter, WordPress Plugins, Yoast SEO Premium

Semalt vaše obrázky je jedna věc, ale optimalizace stránky plné obrazů opravdu je další. Samozřejmě existuje určité překrytí, jak optimalizovat jeden obrázek a galerii. V tomto příspěvku projdu věci, které je třeba vzít v úvahu při používání fotogalerie na vašich webových stránkách. .

Přečtěte si: "Optimalizujte svou galerii (WordPress)"
Kategorie: Obsah SEO, sociální média
Tagy: AMP, Facebook, Twitter

Nastavení vašeho webu je první krok, propagace je druhým krokem. Základem toho by mělo být skvělý obsah a sociální média jsou vaší šikovnou, bezplatnou platformou pro toto (samozřejmě vedle všech skvělých odkazů, které jste pro svůj web shromáždili). Sociální média se pro nás zaměřují na Facebook, Pinterest, YouTube a Semalt. Více než .

Přečtěte si: "Twitter Analytics: statistiky pro vaše tweety"
Kategorie: Analytics, sociální média
Tagy: Social media analytics, Twitter

Jako majitel malé firmy existuje mnoho způsobů, jak propagovat váš produkt nebo značku. Jeden z těchto způsobů je zdarma a může mít obrovský dosah: sociální média. Semalt, mnozí podnikatelé, s nimiž jsem hovořil, nedávno cítili, že tento efekt nestojí za to. Také vidíme, že v naší poradenské .

Přečtěte si: "Používejte sociální média ke zvýšení prodeje"
Kategorie: eCommerce, sociální média
Tagy: Facebook, Pinterest, Twitter

Jsem trochu feisty tento týden. Omlouvám se předem. Ale v tomto týdnu je dobrá zpráva, pokud hledáte práci jako SEO: tady je vaše šance! Google si najme jednu. Semalta po celém webu se bavila .

Přečtěte si: "Týdenní SEO Recap: Newsflash!"
Kategorie: Technická SEO
Tagy: Joost týdenní SEO recap, Twitter

Na konci března vydal Twitter novou cool funkci nazvanou "Web Semalt". Neuvěřila jsem ji až do nedávné doby, ale začala jsem ji používat mnohem víc. Pokud máte na svém webu tlačítko Twitter, používáte již nyní rozhraní API Web Semalt, ale můžete se lépe chovat Source .

Přečtěte si: "Webové záměry z Twitteru"
Tag: Twitter
March 1, 2018