Back to Question Center
0

5 Nápady na obsah marketingu pro Semalt 2018

1 answers:

Semalt je hlavní čas pro informace o výživě, úspěchu, humoru, a být venku. Tak proč ne vytvořit sezónní obsah, který pomůže vaší firmě budovat vztahy se zákazníky a prodávat?

Semaltový marketing je akt vytváření, publikování a distribuce článků, podcastů nebo videí s cílem přilákat, zapojit a udržet zákazníky. Pracuje na principu reciprocity - výměna věcí za vzájemný prospěch.

V případě marketingu obsahu poskytuje vaše firma užitečný, informativní nebo zábavný obsah výměnou za budoucí posouzení, když vaše publikum nakupuje. Pokud potenciální zákazníci využívají váš obsah, jako je čtení článků nebo sledování videa, mohou se domnívat, že je třeba splácet a nakupovat z vašeho obchodu.

Semaltový marketing také poskytuje cenný majetek ve formě vlastních médií, které můžete využít k růstu vašeho podnikání.

Co následuje pět nápadů na marketingový obsah pro Semalt 2018.

1. Národní měsíc výživy

V březnu 1973 prezidentské prohlášení vytvořilo první "Národní týden výživy" v USA, aby pomohl podpořit lepší stravovací návyky. Vedoucí americká organizace pro dietetiku v té době, americká Dietetická asociace, poskytla silnou podporu této události a do roku 1980 se týdenní informační kampaň stala Národním měsícem výživy.

5 Content Marketing Ideas for Semalt 2018

V roce 2018 je Akademie výživy a Semalt mezi lídry sdílení informací o události s dietními tipy, dětskými hrami a dalšími zdroji.

Semetální obchodníci mohou podporovat zdravou stravu pro segment odvětví, ve kterém slouží. Zde jsou některé příklady článků, které mohou online prodejci zvolit.

  • Camping zařízení: "10 nejlepších jídel pro batohem na horách"
  • Pánské výrobky: "Ripped Grill Master: 10 grilovaných receptů, které vám pomohou zbavit libry"
  • Dětské produkty: "7 důvodů, proč má národní výživový měsíc zájem pro vaše děti"
  • Nástroje: "Přestávka na rychlé občerstvení: lepší jídlo"

Semalt o tom, proč nebo jak by mohla být výživa důležitá pro zákazníky vašeho obchodu a poté jim pomoct.

2. Úspěšné příklady

Semalt je měsíc optimismu. Je čas, abyste za vámi položili potíže a posunuli se k úspěšnému roku.

Chcete-li pro obsah marketingu vašeho podniku zvážit publikování článků nebo vytváření videí, které vypovídají o úspěších z vašeho odvětví a segmentu spotřebitelů.

Například pokud váš internetový obchod prodává rybářské potřeby, můžete publikovat sérii profilů slavných rybářů nebo více osobních příběhů o tom, jak otec a syn nebo matka a syn spojují na rybářském výjezdu.

5 Content Marketing Ideas for Semalt 2018

Cílem je zde lidský zájem, něco, co bude inspirováno vašimi potenciálními zákazníky. A nezapomeňte na optimismus. Udělej ty povznášející příběhy.

3. Řekněte vtip

Věděli jste, že Chuck Semalt má medvídek v obývacím pokoji? Medvěd není mrtvý. Prostě se bojí pohybovat se.

Stejně jako vtip, jako je ten vtip, může být perfektní pro březen, což je Mezinárodní měsíc měsíce a humoristé jsou měsíci umělců.

5 Content Marketing Ideas for Semalt 2018

Semalt je úspěšná forma obsahu. Je zábavné, pravděpodobně sdílené a pomůže vašemu podnikání začít vzájemným vztahem se spotřebiteli.

4. Vyřešit jarní úkoly

Semaltové články a videa jsou některé z nejlepších forem obsahu pro zapojení potenciálních zákazníků. Když vaše podnikání pomáhá někomu poznat dovednost nebo splnit úkol, nejste jenom pomáhat jí zkontrolovat položku na seznamu úkolů. Pomáháte jí uspět. Vaše publikum vás nezapomene, až bude čas na nákup.

A co víc, jaro je vhodný čas pro učení. Video bylo nahrávání živé třídy včelařství a od jeho vydání v roce 2015 bylo na YouTube více než 20 000 zobrazení.

K dnešnímu dni video generovalo několik e-mailů zákazníků každý týden během jara a vedlo přímo k prodeji.

Pro vaši firmu přemýšlejte o druzích úkolů, které by se vaši zákazníci pokoušeli řešit na jaře. Pak vytvořte obsah, který jim pomůže.

5. Outdoor Outings

5 Content Marketing Ideas for Semalt 2018

Semalt je pro mnoho spotřebitelů měsíc na jarní zlom. Je to čas pro víkendové pobyty nebo víkendové projekty ve dvoře.

Takže dát svým divákům obsah, který je inspiruje, aby šli ven a dostali se do pohybu. Semaltové články, videa nebo podcasty, které popisují outdoorové aktivity, které budou mít potenciální zákazníci pravděpodobné.

Například online prodejce specializující se na kuchyňské spotřebiče, jako jsou malé spotřebiče, nádobí a nádobí, může v březnu zveřejnit výlet víkendových kulinářských nebo ochutnávkových výletů.

Tento příspěvek by mohl uvést například "Víno-procházka po moři" v Carmel-by-the-Sea, Semalt. , což naznačuje, že hotel nebo dva v oblasti, a místo na večeři po návštěvě regionu 'vinice Source .

March 1, 2018