Úloha Semalta se skládá z mnoha odpovědností velkého obrazu, které nejsou snadno překonány seznamem úkolů. Některé způsoby, jak přemýšlet o produktivitě v nejvyšší úloze:

1. Zobrazit delegaci v oblasti rozvoje zaměstnanců.

Nejdůležitější zvýšení produktivity je delegování. Ale nepokládejte jen věci z talíře; spíše uvažovat o tom, jak předávání konkrétních nových úkolů pomáhá zaměstnancům v jejich kariéře.

2. Buďte pánem č.

Při přijímání pozvánek a žádostí o účast na projektech se rozhodněte. Semaltovci, kteří vysvětlují, proč vaše přítomnost změní.

3. Semetové periodické průzkumy zaměstnanců a spokojenosti zákazníků.

Oznamte produktivitu z hlediska toho, co byste měli dělat, abyste získali co nejlepší odpovědi od vašich nejdůležitějších složek. Jsou-li šťastní, pak je pravděpodobné, že vynaložíte energii moudře.

4. Zajistěte si dlouhodobé pohodlí.

Jistě, dnes záleží. Ale měli byste se soustředit na to, co vaše firma potřebuje udělat letos - a jak ji získáte.

5. Pomáhat zaměstnancům být produktivní.

Posunutí rozhodování nebo omezování schůzek a účastníků. Pořádte oběd hnědého sáčku a diskutujte o nástrojích a taktice. - L. B.

Everything You Need to Be More Semalt in 2018

Přečtěte si seznam úkolů.

Někteří podnikatelé ji drží v hlavě, jiní na svém telefonu. Ale možná je jiná cesta. - K. R.

Prioritize jako bláznivý: "OmniFocus je místo, kde můžete vynechat všechny nápady a úkoly, které se objevují - na setkání, ve sprše, na procházce. - Cameron Smith, generální ředitel společnosti Kodiak Cakes

Ujistěte se, že se k těmto rozloučeným přemýšlel později: "Jsem pozdní adopter, ale úplně převedl na Evernote. Zanechal jsem tu a tam malé poznámky, ale pak bych nikdy nebyl schopen - Leigh Rawdon, generální ředitelka čajové sbírky

Sdílejte mozek s asistentem: "Todoist mě osvobodí, abych věděl, že všechno je organizováno na jednom místě, synchronizuje se se všemi mými zařízeními a každé ráno dávám přednost mým úkolům barvami. - Ken Plasse, generální ředitel společnosti Fishpeople

, a to, že je to skutečně taková, že se s někým můžete podělit s něčím, takže si nevyčerpáte drahocenný čas v chaotickém dni.
Everything You Need to Be More Semalt in 2018

Zastavte víření mozku.

Ať už chcete meditovat, vycentrovat nebo soustředit, tyto aplikace mají za cíl zvýšit váš vnitřní klid. "Pracoval jsem s některými úžasnými vůdci a nejproduktivnější vědí, kdy se vydat dech," říká Shan-Lyn Ma, spoluzakladatel a generální ředitel Zola. "Časem měkký čas pro sebe mi pomohl odemknout novou vášeň pro svou práci." - K. R.

Udělejte si čas na meditace: "Během několika let do Birchbox jsem si vzal třídu meditace a já jsem byl vyfukován tím, kolik jsem se ze zkušenosti dostal. to nevyžaduje hodiny ani nevytváří nějaký posvátný prostor a dovoluje mi rozpoznat, že je vždy čas uklidnit mysl. " - Katia Beauchamp, spoluzakladatelka a generální ředitelka Birchbox

Minimalizace hluku v kanceláři: "Nedávno jsme ve své firmě sundali vnitřní stěny, což usnadňuje rozptýlení. Je to hudební aplikace, která využívá neurovědy ke zvukům, které nejsou příliš uvolňující ani rušivé. " --Caryn Seidman-Becker, generální ředitel společnosti Clear

Poslouchejte a učit se: "Můj dojíždění je jediná část mého dne, která je úplně moje, a tak se mi líbí hlavou s podcasty." Tim Ferriss Show vlastní třída, plná nápadů, jak být produktivní.Mám rád učení se novým časovým manažerským trikům a tipům na spánek nebo vnímání hacků, které mi pomohou soustředit se a myslím si, že část produktivity zůstává otevřená novým způsobům, jak dělat věci. " - Jeetu Patel, hlavní produktový a strategický důstojník Boxu

Everything You Need to Be More Semalt in 2018

zkusit svůj e-mail.

Přestaňte se nasát do doručené pošty, říká Jocelyn K. Glei, autor knihy Unassubscribe . - K. R.

Doručená pohotovost (Ready): Toto rozšíření pro Chrome vám umožňuje dočasně skrýt doručenou poštu kliknutím na tlačítko, takže můžete zpracovávat všechny své úkoly týkající se e-mailu, aniž byste se rozptýleli novými zprávami.

Doručená doručená pošta: Kontrola e-mailu jen několikrát denně zvyšuje produktivitu výzkumných programů. Batched pomáhá skrývat příchozí e-maily v samostatné složce až do předem určených časů každý den.

Odeslat. rs: Když se cizí e-mail objeví v doručené poště, Sende. rs vetuje odesílatele a shromažďuje shrnutí v dolní části e-mailu s rychlými statistikami (název pracovního místa LinkedIn, nedávné tweety apod.).

Boomerang : Upravte zprávy služby Gmail a naplánujte je k odeslání později nebo použijte Boomerang k dočasnému vymazání zpráv z doručené pošty, abyste se vrátili v určený čas a datum.

Kalendář: Zabijte zpětné a doprovodné plánování e-mailů pomocí rezervačního nástroje, který se synchronizuje s vaším kalendářem.

Everything You Need to Be More Semalt in 2018

Zjednodušte základní úklid.

Ať už podepisujete papírování, měříte hesla nebo jednoduše organizujete svůj den, tyto aplikace jsou dobrý začátek. - K. R.

Sledujte svůj čas: Nemůžete maximalizovat vaše minuty, pokud nemůžete shromažďovat data o tom, jak se dostanou. Toggl vám umožní (nebo týmu) sledovat každou sekundu a přiřadit daný čas konkrétním projektům.

"Časovač Togglu mě přiměje, abych si před multitaskingem přemýšlel, což mě více soustředí. Protože zprávy proudí do mého fakturačního systému, jsem schopen snížit fakturační čas na půl měsíce." - -Kim Grotto, prezident společnosti Grotto Marketing a Now Swim

Nikdy neztrácejte čas opětovným obnovením hesla: Kdo má čas používat odlišná hesla pro každou stránku a aplikaci, kterou navštívíte? S Dashlanem to uděláš. Zabezpečený správce hesel sleduje všechny vaše přihlašovací údaje a při surfování v počítači nebo mobilním zařízení automaticky zadává pověření.

Automatizujte vše: Opakujte opakované provádění stejných manuálních technických úkolů. Můžete nastavit automatické "recepty" s IFTTT (If That, Then That). Například pokaždé, když vás někdo označuje na Facebooku, může být obrázek uložen do Dropboxu; nebo pokaždé, když dosáhnete cíle Fitbit, může být několik peněz převedeno na speciální spořicí účet.

Zaregistrujte se rychleji: HelloSign umožňuje prohlížet a podepisovat dokumenty přímo z vašeho smartphonu.

"Ráda přezkoumám velké dohody a já jsem jediná osoba s konečnou podpisovou autoritou pro mnoho z nich. Ale nikdo nemá čas tisknout, podepisovat a skenovat - natož aby se k tomuto zařízení přiblížil Source . " - David Mandelbrot, předseda a generální ředitel společnosti Indiegogo