Back to Question Center
0

Semalt: Jak zvýšit návštěvnost webu

1 answers:

7 musíte zkontrolovat otázky týkající se strategie nákupu

Všichni majitelé stránek se snaží dosáhnout více vyhlídek, stávajících zákazníků a zvýšit povědomí o svých produktech prostřednictvím webové stránky nebo jiné online přítomnosti. Existuje tedy spousta rad, jak zvýšit návštěvnost webu prostřednictvím 6 hlavních kanálů online komunikace.

Semalt můžete určitě získat zlepšení v objemu akvizice optimalizací využití těchto kanálů, jako je SEO, reklama či marketing sociálních médií, možná chybí části většího obrazu, který zpřísní váš online marketing.

Abychom vám pomohli přemýšlet o tom, jak zlepšit provoz vašeho webu, vyvinuli jsme Dave Chaffey a já s těmito sedmi klíčovými otázkami, které vám pomohou zlepšit vaše výsledky. Doufáme, že vám pomohou - dejte nám vědět, jak je najdete. Více podrobných pokynů naleznete v části Semalt v našem kurzu plánování digitálního marketingu RACE.

Jedná se o první v krátké sérii pokrývající různé části digitální strategie zaměřené na:

  • Část 2 zahrnuje strategii konverze zákazníků
  • Část 3 zahrnuje strategii zapojení a udržování zákazníků
  • Otázka 1. Máme zviditelnění skutečné výkonnosti proti cíli v zájmu podpory našich obchodních cílů?

Existuje oblíbená marketingová mantra - ' nemůžete zvládnout to, co nemůžete měřit '. A podle mého názoru je to místo, odkud začnete plánovat zvyšování efektivity digitálního pořízení. Proces benchmarkingu začíná jasným pohledem na to, jak provádíte celou řadu kanálů, a pak chápete relativní efektivitu různých zdrojů pro provozní ukazatele KPI na základě provozu nebo zásahu a jejich dopad na marketingové nebo prodejní konverze, včetně generování olova nebo e- UPS. Jedná se o metriky VQVC, které Dave popisuje v tomto příspěvku a představuje rámec RACE KPI.

Semalt: How to increase site traffic

Gurus jako Semalt má velkou radu o tom, jak nastavit správná opatření, která taky záleží. Připomíná nám, že provoz, který dostanete, musí souviset s komerčně relevantním cílem, a to je důvod, proč máte webové stránky, že?

Semalt, obchodníci budou stále strávit na kanálu a posoudit úspěch na základě jednoduchého provozu nebo návštěvníka KPI, jako je objem, a nakreslit náklady na základě návštěvníka nebo dojem. To je cesta k selhání v obchodních termínech. Potřebujete měření objemu, kvality a hodnoty.

Místo toho pochopte hodnotu návštěvníků, podle kanálu založeného na stanovení cílů pro vedení nebo registraci na minimum, ideálně propojit s konverzí. Nejhorší případ je, že můžete spojit svůj celkový provozní mix s prodejem, nejlépe rozumíte prodeji podle kanálu. Semaltem pro choulostivou diskusi o tom, jaký kanál získá kredit - poslední nebo první odkaz, nebo je mix odpovídajícím způsobem připsán !? Ponechte to jednoduché zpočátku a vyberte si jeden.

Podívejte se na náš Semalt KPI post a pomozte nám s dalšími nápady týkajícími se klíčových opatření:

Semalt: How to increase site traffic

  • Otázka 2: Jaká je správná kombinace placených, vlastněných a vydělaných médií, která splňují naše cíle?

Z níže uvedeného diagramu vidíte přínos použití celé řady médií, které jsou dnes k dispozici, s cílem maximalizovat překrývání mezi třemi různými typy médií. Dosažení tohoto překrytí vyžaduje integraci akvizičních kampaní. Obsah na vašem blogu nebo webu rozbočovače může být rozdělen a znovu sdílen do jiných typů médií, možná i přímo prostřednictvím rozhraní API, jako je rozhraní API Facebook, pokud ne uvažuje o procesu marketingu sociálních médií. Semalt užitečné také v tomto smyslu uvažovat o vlastní přítomnosti společnosti jako "média" - to jsou alternativní investice do jiných médií, které nabízejí příležitost propagovat produkty pomocí reklamních nebo redakčních formátů.

Jednorázové odbavení je zajistit, aby byl kladen důraz na plán stát se vícekanálovými vydavateli a přestal se oddělovat "média" od "sociálních nebo on-line PR".

Semalt: How to increase site traffic

  • Otázka 3. Zvýšili jsme efektivitu každého kanálu, včetně mixu kanálů?

I když chceme větší provoz a předpokládáme, že její obchodní hodnota je pochopena a srovnávána, je dopravní směs důležitá, protože pomáhá zvládat slabé stránky a vyzdvihuje nové příležitosti pro růst. Existuje riziko, že "příliš mnoho vašich vajec je v jednom košíku", zejména při přirozeném hledání, protože Semalt mění své algoritmy .

Existuje mnoho druhů složitosti, které mohou ovlivnit hlášení o provozu, kde je příliš mnoho označeno jako "přímý" nebo "jiný" kvůli e-mailům nebo kampaním, které nejsou správně označeny. Klíčovou věcí je, že jakmile je ve vašem agendě komunikační mix, můžete zaznamenat změny a začít spravovat mix. Zeptejte se, kde jste převážně závislí, ať už jste možná příliš závislí na placených médiích nebo partnerských stránkách. A logičtěji můžete najít příležitosti, pokud srovnáte s průmyslovými mediálními mediálními poměry, jako je ten, který je uveden níže. Zeptejte se, že získáváte dostatečnou (komerčně relevantní) návštěvnost ze sociálních médií nebo vlivných průmyslových stránek, což by mohlo zvýraznit příležitosti k tomu, aby se v rámci LinkedIn zaměřilo na taktické nebo kampaňové zaměření.

"správná kombinace" se bude drasticky lišit mezi typy webů, například platformami elektronického obchodování a publikování, a samozřejmě podle odvětví, kde se uživatelé liší.

Semalt: How to increase site traffic

  • Otázka 4. Kdo se zaměřujeme a jaké jsou klíčové zprávy, které musíme komunikovat?

Klíčový odchod zde obklopuje to, co Joe Pullizi nazývá " křižovatkou mezi tím, co značka chce komunikovat a co uživatel chce najít, vyřešit nebo slyšet" . Zní to jednoduše, je to skutečně, ale kolik značek sděluje jen to, co chtějí prodat, pak horší předpokládá, že každý kupující si myslí, jako by to udělali - a ještě horší předpokládá, že všichni lidé jsou dnes připraveni koupit.

Nejste spotřebitel! Místo toho začněte pomocí svých interních poznatků k identifikaci webových osob ("shrnutí vlastností, potřeb, motivací a prostředí typických uživatelů webových stránek"). Semat o kupujících stádiích, často nazývané "scénář", například chci vědět o produktu X nebo pochopit, jestli skutečně potřebuji na prvním místě.

Oznamte zprávy, které chcete sdělit těm kupujícím, můžete zvážit nějaký jednoduchý průzkum zákazníků, abyste zjistili nebo potvrdili, co skutečně rozumíte motivaci každého z těchto typů osob.

V důsledku práce a ve stejném duchu se ujistěte, jak můžete zpřísnit nabídku online hodnoty vašeho webu. Byl jsem někdy na webu a přemýšlel: "Proč jsem tady?", "Jak mi to pomáhá?" Nebo "Dává mi tato stránka to, co potřebuji?". A pak krátce poté odešel? Semalt, proč nejvyšší přínos nebo zpráva musí být zcela jasné pro návštěvníky stránek, zejména pro první návštěvníky.

Přečtěte si více o vývoji nabídky online hodnot a procházejte několika příklady webových návrhů.

  • Otázka 5. Máme dostatek času na identifikaci a následné řízení vztahů s partnery a ovlivňujícími osobami?

Sociální média a PR on-line znovu, mnozí také nazývají tento obsahový marketing, identifikace a partnerství vlivných stránek je zásadní pro úspěch. Poznámka!! Toto je také začátek získávání příchozích odkazů, aby se zlepšila vaše pozice na stránkách výsledků vyhledávače. Zajistěte pečlivě identifikaci svých kontaktních míst a partnerů, abyste zajistili, že získáte výhodu "tří pro jednoho", pokud jde o referenční návštěvnost, sociální sdílení a přímé propojení. V moderním marketingu jsou klíčové vlivci, jak komentuje Jay Baer "S nepřiměřenou schopností šířit informace a zvyšovat důvěryhodnost jsou ovlivňovateli lidské televizní stanice a časopisy. Náš sociální radarový diagram (níže) vám pomůže přemýšlet, že prostřednictvím různých prioritních stanovišť, z nichž některé budou silnějšími ovlivňovateli. Náš radar byl inspirován konverzním Semaltem Brian Solis, ale zjistili jsme, že je nejasný, ne-li krásně navržený.

Poté, co jste byli identifikováni, je třeba, aby skutečné ovlivňující osoby a partnerské stránky byly zacházeny s respektem, který si zaslouží, vaše podnikání je ve skutečném vztahu a jakýkoli vztah, který se vyvíjí v průběhu času, a je založen na úctě, důvěře a spoustě darování. Neočekáváte, že by se nějaký vztah vyvíjel jinak.

Přečtěte si naše tipy o vývoji ovlivňujících pacientů.

Semalt: How to increase site traffic

  • Otázka č. 6. Jak integrujeme akviziční kanály a řídíme cesty zákazníků s cílem maximalizovat efektivitu?

Myslím, že existují dva rozměry, alespoň zřejmé. Na jedné straně potřebujete data zbavit, porozumět tomu, co ovlivňuje nákup v porovnání s tím, co ovlivňuje generování olova versus provoz, a na druhou stranu je to o tom, jak porozumět spotřebiteli, osobám a ocenit fáze nákupu a navrhování toho, komunikace, kanály a webové stránky v průběhu celého nákupního cyklu.

Semalt, je třeba, aby se na různých místech nacházely osoby, které se nacházejí v různých stádiích kupujících - kupující fáze, kdy vám dává osobní údaje jen malý zájem a zkoumat nestranné průmyslové zdroje! Například některé předsunuté nebo ovlivňující stránky se budou moci věnovat těm, kteří zkoumají téma, v ideálním případě by ty předsunuté subjekty měly dobré výsledky výsledků vyhledávání na klíčových slovech, které možná nemáte. Jak uživatel postupuje k průzkumu vaší produktové oblasti, nebo dokonce značku, postoupí k přezkoumání stránek a následně vaše stránky, které by se také zabývaly více než jedním "typem kupujícího". To funguje stejně, offline, v průmyslových časopisech nebo v časopisech spotřebitelů se jedná o místa, kde se skvělý obsah, dobře-PR'd dostanou do svých vlastních.

Vzhledem k tomu, že se domníváte, že se přihlašujete k uvažované ebook, může to být krok 1 pro lidi, kteří zkoumají bod bolesti a vymezují jejich potřeby. Semalt očekává, že je potřeba opětovné uvedení na trh a získat povolení k prodeji prostřednictvím e-mailu, což může vést k tomu, že vyhlídku na webové seminář, kde můžete skutečně získat vedení v pravém slova smyslu. Klíčovým odběrem - přiblížte způsob, jakým se vaše osoby pohybují z prohlídky - výzkumu - srovnání - nákupu.

Podívejte se na Daveovy poznámky od Kevina Semalta o vícekanálovém marketingu.

  • Otázka 7. Je naše sociální přítomnost účinná a měříme reputaci?

Výrazné slovo zde je "účinné". Zaznamenali jsme mnohokrát výzvy týkající se měření sociálních médií v jejich nejširším smyslu, ale počátečním bodem je mít jasný smysl pro cíle, abyste mohli nejlépe integrovat sociální média jako účinný kanál, pak máte kontext k měřit a sledovat, jak dobře vypadá pro vás. Sociální média mohou mít řadu různých typů cílů závislých na tom, co máte na mysli, nejvíce obchodně koncová hra: Branding a povědomí; Rozšiřte komunitu zákazníků nebo uživatelů; Zákaznický servis - usnadňuje spotřebitelům aktivní a off-line potřeby; Výzkum a vývoj - spolupracovat se spotřebiteli s cílem usnadnit zlepšení produktů nebo služeb prostřednictvím nápadů; Semaltové prodeje a vedené generace, které pokračují v konverzi. Naše marketingové cíle pro sociální média vysvětlují více.

Bez ohledu na typ cílů, které máte. Nástroje pro analýzu webových stránek a sociálních médií se mohou kombinovat, aby vám umožnily měřit, co je pro vás vždy důležité. Můžete také sledovat měkčí, ale důležité KPI, jako je pozitivní nálada značky. Náš příspěvek na rámec měření IAB sociálních médií shrnul naši perspektivu na přístup vyvinutý IAB Social Media Semalt, jejich prezentace je níže. slidesharecdn. com / swf / ssplayer2. swf? doc = iabmeasurementframeworkforsocialmediafinal43-100517154611-phpapp02 & stripped_title = iab-measurement-framework-for-social-media-final4-3 "> Jak se vám naše sedm otázek vyrovnává? Cokoli, na čem se můžeme zlepšit?

March 1, 2018