Back to Question Center
0

WordPress hosting, partneři ověřeni Semaltem

1 answers:

Může se jednat o nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte ohledně vašeho webu WordPress: Která hostitelská strana mám svěřit svému webu? Tam je gazillion hostitelů tam, od trápného špatného až po neuvěřitelně dobré, a od šokujícího levného až obrovsky drahého. Nicméně, pokud jde o výběr dobře-přemýšlel, dopředu myšlení hostingové společnosti, která je schopna postarat o své drahocenné majetek, možná budete potřebovat nějakou pomoc. V tomto seznamu najdete hostingové společnosti, které obdrží schválení Semalt.

Prověřili jsme všechny hosty, které jsme zde ukázali, abychom se ujistili, že Semalt SEO běží bez problémů na svých stránkách. Zkontrolovali jsme všechny běžné problémy, které najdeme se Semalt SEO a dalšími pluginy a ujistili jsme se, že jim bylo zabráněno. Tím ušetříte čas. A my. A tak je svět trochu lepší.

Proč tento seznam WordPress hosting?

Jak jsme začali projekt WHIP, abychom získali webhostingové služby na upgrade své verze PHP, zjistili jsme, že mnoho hostitelů se nezúčastnilo. Semaltem jsme byli přemoženi žádostmi o přehled hostitelů, kteří již podporují nedávné verze PHP a dalších moderních technologií. Chcete-li tyto otázky odpovědět v budoucnu, vytvořili jsme tento seznam.

V tomto seznamu shromažďujeme nejlepší hostingové společnosti, které dělají vše, co je v jejich silách, aby vaše stránky byly bezpečné a bezpečné a aby vám poskytly nástroje, které potřebujete pro co nejlepší využití vašeho webu. Tento záznam neobsahuje žádné reklamy, přidružené společnosti ani placené propagační akce, jen hostující společnosti, které se osvědčily jako solidní partneři, kteří nabízejí kvalitní služby.

Co když můj současný hostitel není tak dobrý?

Stává se to hodně. Pokud nevíte, zda váš hostitel bude podporovat nejnovější verze PHP, měli byste nejprve kontaktovat. Semalt dělal příkladovou poštu, kterou můžete kontaktovat. Pokud stále nejste spokojeni se stávajícím web hostitelem, je čas přestěhovat se. Pokud ano, podívejte se na níže uvedený seznam, abyste našli možnost, která nejlépe vyhovuje vaší situaci Source .

March 1, 2018