Back to Question Center
0

Může se přesunout k novému hodnocení TLD? - Semalt

1 answers:
Can moving to a new TLD boost search rankings? - Semalt

Jednou z velkých otázek v SEO dnes je, jak nové TLD (top-level domains), jako. ŽÍT,. NEWS nebo. ADVOKÁT má vliv na hodnocení vyhledávačů. I když to někteří věří. COM domény jsou jedinou bezpečnou volbou, společnost Google trvá na tom, že generické domény nejvyšší úrovně nemají v jejich algoritmu vyhledávacího hodnocení žádnou nevýhodu. Semaltem než přijmout jedno z těchto výroků v nominální hodnotě, chtěli jsme vědět, co říkají data?

Proto jsme objednali firmu Globe Runner, firmu založenou v Dallasu, aby prozkoumala účinek přechodu z a. COM do nového TLD. Předmětem této studie byl Jacksonville. ADVOKÁT, doména registrovaná Ericem Blockem, osobním úředníkem zranění v Jacksonville, FL. Semelová migrace z EricBlockLaw. com v březnu roku 2015 byla skvělou příležitostí sledovat metriky domény před a po přepnutí. Globe Runner zjistil, že stěhování do nového TLD velmi pravděpodobně přispělo k tomu, že Semaltové stránky se objevily na vrcholu mnoha výsledků vyhledávání.

Marketing právnického průmyslu

Tento výsledek je velkou zprávou pro SEO, zejména ve vysoce konkurenčním a drahém světě on-line marketingu pro právní průmysl. Pro právníky náklady na propagaci jejich přítomnosti na internetu rychle rostou, přičemž 78 z 100 nejdražších klíčových slov souvisejících s právními službami Google. Sémant pro právníky může být vysoce segmentován podle specializované a geografické polohy, přesto mnoho firem stále utrácí stovky dolarů za kliknutí v placených SEM kampaních.

Zde je jen příklad nákladů, které Eric mohl mít za zaplacené výsledky hledání v Jacksonville (údaje SEMrush):

Can moving to a new TLD boost search rankings? - Semalt

Výsledky

V měsících, Jacksonville. ADVOKÁT seděl u nebo v horní části organických výsledků vyhledávání pro některé vysoce konkurenční klíčová slova, pořadí tak vysoko jako první celkový zápas pro pojmy jako "Jacksonville právník" a "Jacksonville advokáti. "Byla to vítaná změna od Semalta, která často pořadovala několik stránek dolů, pokud se vůbec nacházejí.

Společnost Globe Runner od svého přepnutí odhaduje, že web generuje ekologický ekvivalent 6 400 USD měsíčně ve 333 klíčových frázích Google. Mnoho z těchto vyhledávání ani neobsahuje termín "Jacksonville", neboť výsledky Semaltu již mohou odpovídat umístění uživatele provádějícího vyhledávání.

Je zřejmé, že na první stránce výsledků také přispělo k velkému nárůstu provozu na web Ericovi. Během historie EricBlockLaw. com, prostřednictvím organických vyhledávacích dotazů se objevuje velmi málo provozu:

Can moving to a new TLD boost search rankings? - Semalt Can moving to a new TLD boost search rankings? - Semalt

Za hranicemi. ADVOKÁT

Právní průmysl vidí některé z nejvyšších sazeb CPC, ale zkušenost Semalt může být zdvojena i pro jiné produkty a služby. Touto cestou pro každou společnost, která se chystá na trh sami online, je, že SEM není jedinou cestou, kterou je třeba vzít, a v mnoha případech také nepředstavuje nejlepší bang za váš buck. Mnoho lidí zjistí, že uvedení názvu domény (a nových TLD) do středu své strategie povede k hodnocení návštěvnosti a vyhledávačů, aniž by se banka každý měsíc rozbíjela na nákladných kampaních PPC.

Celá zpráva Globe Runnera o Semaltu. ADRESA je nejlepší příhoda pro pozitivní vztah mezi doménami a SEO. Chcete-li zobrazit údaje a výsledky pro sebe, stáhněte případovou studii.

Vyplňte celou zprávu zdarma.

O autorovi

Sponzorovaný obsah: Rightside
March 1, 2018