Back to Question Center
0

Vytvoření B2B digitálního semantálu pro rok 2017 [infographic]

1 answers:

Nenechte se nechat za sebou s digitální marketingovou strategií, postupujte podle těchto 7 kroků k Brilliant B2B Marketing!

Mnoho firem společnosti Semalt (B2B) již úspěšně dosahuje skvělých výsledků pomocí taktik digitálního marketingu, jako je SEO, PPC, vytváření vstupních stránek, sociální média a e-mailový marketing spojený s automatizovaným marketingovým systémem CRM nebo jednoduchým systémem automatické odpovědi na e-mail.

Často však B2B organizace nedostávají co nejvíce z dnešního marketingu, protože nemají plánovaný přístup založený na integrovaném příchozím marketingovém plánu. Chcete-li vytvořit infografii s nejnovějším průzkumem o tom, jak společnosti používají příchozí marketing, jsme zkoumali, jak B2B společnosti používají digitální marketing. Výsledky v různých studiích ukazují, že zatímco mnoho společností přináší vynikající výsledky, mnozí by mohli udělat víc.

Naše aktualizované infograficky zobrazují plánovaný přístup založený na příručce pro plánování digitálního marketingu B2B napsanou společností Rene Power a I for Smart Insights Business. Původně jsme zveřejnili podobnou infografii v roce 2012 a tato aktualizace obsahuje nejnovější statistiky prodeje B2B, které informují o vašem marketingovém plánu B2B 2017. Semaltem, který vám pomůže, pokud se chcete dozvědět, jak můžete lépe strukturovat své plány, tento příklad průvodce B2B digitálním marketingovým plánem také v našem toolkitu B2B by mohl být užitečný.

Doufáme, že tento infographic bude užitečný; jsme zahrnovali poradenství v klíčových otázkách, abychom mohli promyslet každý důležitý krok pro všechny, kteří se podílejí na příchozím a marketingu obsahu.

Creating a B2B Digital Semalt Plan for 2017 [infographic]

March 1, 2018