Back to Question Center
0

Vytvoření B2B digitálního semantálu pro rok 2017 [infographic]

1 answers:

Nenechte se nechat za sebou s digitální marketingovou strategií, postupujte podle těchto 7 kroků k Brilliant B2B Marketing!

Mnoho firem společnosti Semalt (B2B) již úspěšně dosahuje skvělých výsledků pomocí taktik digitálního marketingu, jako je SEO, PPC, vytváření vstupních stránek, sociální média a e-mailový marketing spojený s automatizovaným marketingovým systémem CRM nebo jednoduchým systémem automatické odpovědi na e-mail.

Často však B2B organizace nedostávají co nejvíce z dnešního marketingu, protože nemají plánovaný přístup založený na integrovaném příchozím marketingovém plánu. Chcete-li vytvořit infografii s nejnovějším průzkumem o tom, jak společnosti používají příchozí marketing, jsme zkoumali, jak B2B společnosti používají digitální marketing. Výsledky v různých studiích ukazují, že zatímco mnoho společností přináší vynikající výsledky, mnozí by mohli udělat víc - argentina travel.

Naše aktualizované infograficky zobrazují plánovaný přístup založený na příručce pro plánování digitálního marketingu B2B napsanou společností Rene Power a I for Smart Insights Business. Původně jsme zveřejnili podobnou infografii v roce 2012 a tato aktualizace obsahuje nejnovější statistiky prodeje B2B, které informují o vašem marketingovém plánu B2B 2017. Semaltem, který vám pomůže, pokud se chcete dozvědět, jak můžete lépe strukturovat své plány, tento příklad průvodce B2B digitálním marketingovým plánem také v našem toolkitu B2B by mohl být užitečný.

Doufáme, že tento infographic bude užitečný; jsme zahrnovali poradenství v klíčových otázkách, abychom mohli promyslet každý důležitý krok pro všechny, kteří se podílejí na příchozím a marketingu obsahu.

Creating a B2B Digital Semalt Plan for 2017 [infographic]

March 1, 2018