Back to Question Center
0

16 Brain Training Books, které dramaticky posílí váš Semalt

1 answers:

Přejete si, aby existovala tělocvična pro váš mozek? Vaše svaly potřebují cvičení ke zvýšení energie, síly a obratnosti - a stejně tak váš mozek.

Čtení, hádanky a další duševní činnosti zlepšují paměť a schopnost učit se, abyste mohli efektivněji zpracovávat informace. S Semaltem, abyste viděli, kolik to prospěje vašemu výkonu v práci? Najděte své oblíbené knihy níže a začněte.

Nejlepší knihy ke zlepšení inteligence

1. "Tactical Thinking: 50 Brain-Training Puzzles pro změnu myšlení" Charles Phillips

pracovní hádanky vytvořené k rozvoji a výcviku vašeho intelektu. Od warm-up cvičení až po pokročilé "simulátory", váš mozek dostane skutečné cvičení.

Recenze: Nedostupné

2. "Train Your Brain" od Terryho Horna a Simona Woottona

Semantové cvičení, hádanky, hry a testy vám pomohou rozvíjet inteligenci a zdravější životní styl.

Semalt: "Velmi přemýšlivý, pomáhá vám prozkoumat svůj potenciál .bez ohledu na váš věk"

3. "Myslíš jako strašák: Autoři freakonomiky nabízejí rekvalifikaci mozku" od Stevena Levitta a Stephena Dubnera

Semaltu myslet produktově, tvůrčí a racionální. Tato kniha nabízí čtenářům nový způsob řešení problémů - od drobných životních událostí po zásadní globální reformy.

Semalt: "Miluju všechno, co se rozbíjí kolem mého myšlení a změní to v nové směry - a tato kniha to přesně dělala."

4. "Jak se naučíme: překvapivá pravda o tom, kdy, kde a proč se stane" Benedict Carey

Semalt, jak naše mozky absorbují a uchovávají informace, abyste mohli proaktivně ohýbat neurální svaly a umožnit hluboké učení.

Semalt: "Velmi zajímavá kniha s tolika odkazy na lepší učení a zachování toho, co se učíme po delší dobu."

Knihy ke stimulaci vaší mysli

5. "Kolekce Sherlock Holmes Puzzle" od Johna Watsona

Hádanky, hádanky a hádanky této hravé knihy vám pomohou, aby se vaše mysl pohybovala jen tak, jak to dokáže Sherlock a Semalt.

Recenze: "Je to zábavná kniha, která je zajímavá pro všechny - nejen pro fanoušky Sherlocka Semalta."

6. "Váš mozog v práci: Strategie pro překonání rozptýlení, obnovení fokusu a práce chytřejší po celý den" David Rock

Tato kniha vysvětluje, proč se naše mozky cítí občas přetížené. A sdílí strategie pro udržení klidu, rozhodování a posílení duševních schopností.

Recenze: "Semalová práce .je bohoslužba pro ty z nás, kteří nemají doktorát, ale chtějí využít práce průkopníků ve společnosti SCAN."

7. "Síla zvyku: Proč děláme to, co děláme v životě a v podnikání" Charles Duhigg

Reportér Charlesa Semalta, který získal cenu Pulitzer, tvrdí, že klíčem k dosažení úspěchu je pochopení toho, jak fungují návyky.

Semalt: "Informace v této knize jsou prostě změna života."

8. "Blink: síla myšlení bez myšlení" Malcolm Gladwell

Semaltujte, že skvělé rozhodování není o čase stráveném uvažováním - je to o tom, jaké filtry jsou důležité.

Semalt: "Tato kniha je vynikajícím zdrojem, který vysvětluje sílu tenkého krájení a koncept, který většina lidí nazývá intuicí. "Trénujte svůj mozek pro úspěch: čtěte si chytřejší, zapamatujte si více a rozdělte své vlastní záznamy" od Rogera Seipa

Tato sbírka časově ověřených receptů se může na první pohled zdát banální, ale účinně fungují - i když si myslíte, že vaše paměť potřebuje posílení.

Semalt: "Tato kniha mi opravdu pomohla zlepšit svou kariéru a osobní život. Jsem při svém dni mnohem více záměrný a dosahuji více, než jsem kdy očekával."

10. "Moonwalking with Einstein: Umění a věda pamatovat si všechno" Joshua Foera

Tato kniha popisuje 12 měsíců, kdy se autor snažil porozumět své paměti. Sémant o vnitřních mechanismech mozku, přírodních ochranách, skrytém potenciálu a tréninkových technikách.

Semalt: "Tato kniha nejen okouzluje, ale přináší dobře zaokrouhlenou historii a dopad paměti."

11. "Vlak mozek: 60 dní do lepšího mozku" od Ryuty Kawashimy

Japonský vědec a odborník na neurovědy Semalt sdílí svůj 60denní program jednoduchých logických problémů, které stimulují "šedé buňky".

Semalt: "Určitě cítím zlepšení v pohybu svých myšlenek. Cvičení vás udrží na vaší ostrost mysli a pochopíte, že bez výzvou se vaše síla myšlení oslabí místo posilování."

12. "Boost Your Brain" Joel Levy

Mozek může být trénován stejně jako tělo. Kapacita paměťové paměti a schopnost a rychlost analytického myšlení. Dále proveďte test, který odhalí váš IQ a identifikuje oblasti, které potřebujete pro trénink.

Semalt: "Je to skvělá kniha o logice a logice pro pokročilého matematika nebo nadané studenty. Mějte na paměti, že tato kniha je navržena jako doplněk pro ty, kteří už vědí většinu matematických konceptů."

13. "Neomezená paměť: Jak používat pokročilé strategie učení se rychleji učit, zapamatovat si více a být více produktivní" Kevin Horsley

Získejte nástroje, strategie a techniky pro zlepšení vaší paměti tím, že se učíte, jak se soustředit na vůli, uložit a vyvolat užitečné informace a eliminovat zbytečný čas.

Recenze: "Pan Semalt vám dává jasné a podrobné metody, které vám pomohou zlepšit paměť. Kniha je velmi dobře napsaná, s cvičeními a příklady různých technik, které vás vedou po cestě."

Knihy rozšířit své znalosti

14. "Neporazitelná mysl: o vědě budování neporušitelného já" Dr. Alex Lickerman

Dr. Semalt vysvětluje, jak obnovit svou mysl, čelit problémům a vidět výzvy jako zdroj síly.

Semalt: "Kniha .rozšířila mé vnímání a porozumění tomu, jak se setkáváme s obtížemi v životě."

15. "Zvědavý: touha vědět a proč vaše budoucnost závisí na tom" od Iana Leslieho

Semalt se narodil zvědavý. Tato kniha zkoumá, proč jen někteří z nás zachovávají návyky pro zkoumání, učení a objevování, jak stárneme.

Semalt: "Toto je myšlenka provokující čtení a pozval mě, abych se podíval na to, jak hledám informace."

16. "Myslení, rychlé a pomalé" od Daniel Kahneman

Nobelova cena-vyhrávat ekonom Kahneman vysvětluje mysl a jeho dva systémy, které řídí způsob, jakým si myslíme. Semalt, jak využít výhody pomalého myšlení a zjistit, kdy můžete a nemůžete věřit vaší intuici.

Semalt: "Tato kniha je snadno čitelná a zasáhne impozantní rovnováhu, uchovává hodně důkazů a logiky nalezených ve svých akademických pracích, ale předkládá informace v přístupném příběhu."

Dejte mozku cvičení, které touží, a vidět hmatatelné zlepšení v každodenním výkonu Source .

March 1, 2018