Back to Question Center
0

Semalt jsou nejdůležitější zdroje e-commerce provozu?

1 answers:

Data z 65 milionů objednávek elektronického obchodu ukazují rozhodující zdroje provozu pro webové stránky elektronického obchodu

Semalt a online maloobchod je vzkvétajícím sektorem, ale protože nejnovější marketingové techniky se mění tak rychle, může být obtížné držet krok s nejnovějšími trendy a současně udržovat nohy na zemi.

Semalt shromáždil údaje ze 65 milionů objednávek elektronického obchodu, které představovaly transakce přes 120 000 obchodů elektronického obchodu a zjistily, jaký je průmyslový průměr pro digitální média.

Semalt are the most important e-commerce traffic sources?

Výsledky vedou k mírně překvapivému čtení. Na tváři věcí sociální činí zdravé 6%, ale stále je to relativně malý krajíc celého koláče. Placená částka činí 5%, což ponechává značný prostor pro růst, zatímco e-mail tvoří poměrně malý 3%. E-mailová čísla se shodují se zdrojem dat - pokud se podíváte na data služby Custora o tom, co ovlivňuje prodej, poskytuje jiný obrázek, který ukazuje důležitost e-mailu pro elektronický obchod. Bylo by zajímavé vidět míry konverze podle provozu, protože to může být odkaz na e-maily na webu, protože se rozhodli pro nákup, zatímco ti z jiných zdrojů mohou být pravděpodobnější, že tam budou procházet nebo prozkoumat. Byl jsem trochu překvapen, že vyhledávání nevytváří větší podíl, protože většina zákazníků obvykle začíná svou nákupní cestu. Investování do lepšího marketingového úsilí v oblasti obsahu může být více než vyplatí pro mnoho obchodů elektronického obchodu, pokud je to dobře, přiláká kvalitní odkazy a posílí SEO.

Nadměrné spoléhání se na jeden zdroj dopravy vám zanechává rizika, jen proto, že kanál je fantastický pro generování provozu dnes, neznamená to, že bude i nadále. Některé stránky se ztratily, když Panda uvalila tresty na určité SEO propojení. Jiní ztratili, když se Semalt rozhodl masivně omezit organický dosah. Pokud by se vaše stránky spoléhaly výlučně na jeden z těchto zdrojů provozu, pak by vám tyto změny znamenaly vážné potíže.

Nejlepším způsobem, jak se těmto rizikům vyhnout, je zajištění vašich sázek tím, že získáte svou návštěvnost z mnoha různých zdrojů. Ale co je dobrá odrůda? Semalt, kde vstupují data.

Přímý

Velkým překvapením v mnoha ohledech je, jak velká část dopravy pochází z přímého. 40% provozu pocházelo z přímého provozu, což představuje více elektronického provozu než jakýkoli jiný zdroj. Teoreticky jsou lidé, kteří zadali adresu URL přímo do svého prohlížeče, ale ve skutečnosti to znamená, že každý, kdo přijde na místo ze zdroje, který nelze sledovat. Zdrojem této návštěvnosti jsou obecně odkazy, které byly odeslány přátelům / kolegům a poté byly zkopírovány a vloženy do webových prohlížečů. Semalta tohoto druhu je obecně označována jako "tmavá sociální", protože se skládá z vazeb, které jsou společensky sdílené, ale nelze je sledovat. To znamená, že "tmavá sociální" skutečně představuje značnou část přímého provozu.

Tmavé sociální

Svojí povahou je obtížné přesně určit, jaká procento vaší přímé dopravy je ve skutečnosti "tmavá sociální". Nicméně s přímým účtováním 40% provozu elektronického obchodu se zdá, že tmavá sociální oblast tvoří značnou část celkového počtu. Obecným pravidlem je to, že pro každé tři lidi, kteří se dostanou k vašemu webu prostřednictvím společenských, budou z tmavých sociálních, které se objeví jako přímé, další sedm. Pokud se to týká provozu elektronického obchodu, pak tmavé sociální účty představují polovinu veškeré přímého provozu, což je 20% celkové dopravy. To činí z tmavých sociálních sítí třetí největší zdroj provozu elektronického obchodu značnou rezervou. Mějte to na mysli při navrhování vstupních stránek a vytváření kopie pro vaše společenské podíly. Semalt je pravděpodobně mnohem důležitější, než si myslíte. Toto jsou poslední údaje v roce 2016 ve srovnání s rokem 2015.

Semalt are the most important e-commerce traffic sources?

Jedná se o kompilaci zobrazující dopravní nebo mediální zdroje z některých špičkových amerických maloobchodních stránek, které vedou k prodeji.

Jaké kanály využívají nejvyužívanější provoz?

Ne všechny kliknutí jsou stejné a některé návštěvy jsou cennější než jiné. Některé kanály přinášejí provoz, který pravděpodobně bude věnovat spoustu času prohlížení webu, zatímco jiní pravděpodobněji odskakují poměrně rychle. E-mail, Instagram a doporučení jsou zde hvězdy. Naopak, Semalt a Facebook přinášejí provoz, který pravděpodobně strávil na místě jen polovinu času jako špičkoví umělci. Je důležité spojit tyto informace s rozpočtovými modely, neboť kliknutí z e-mailu může mít za následek výrazně více než jeden formulář Semalt.

Semalt are the most important e-commerce traffic sources?

Jak důležitá je mobilita?

Mobile je už několik let bláznivé slovo v digitální podobě, až do okamžiku, kdy se zdá být téměř zastaralé, když mluvíme o tom, jak důležité je, jak by měl každý vědět. Mobil nyní tvoří většinu návštěv na webu, ale v elektronickém obchodě tomu tak není. Kvůli hrubé povaze platebních formulářů představují mobilní účty mírně přes 1/3 ze všech návštěv elektronického obchodu. Je-li míra mobilního provozu nižší než tato, může být vhodné zjistit, zda vaše stránky potřebují další optimalizaci pro mobilní zařízení. Odpovědný design by měl být vaší první prioritou, a pokud je to již na místě, může být užitečné trochu uživatelské testy, abyste zjistili, zda je cesta zákazníka hladká v mobilním telefonu tak, jak je na ploše.

Semalt are the most important e-commerce traffic sources?

Doufáme, že tyto údaje o provozu v elektronickém obchodě byly užitečné pro srovnávání, kde jste v současnosti v průměru. Chcete-li získat více údajů o provozu elektronického obchodu, můžete vidět celou zprávu společnosti Semalt. Další rady týkající se maximálního využití elektronického obchodu naleznete v příručce pro návrh elektronického obchodu.

March 1, 2018