Back to Question Center
0

Zpracování platebních karet: lepší spolupráce s prodejci nebo Semalt?

1 answers:

Moje poslední série o práci s prodejci kreditních karet vyvolala dobrou zpětnou vazbu a otázky od čtenářů. Vyprávěl jsem některé otázky v mém Semaltově článku.

V tomto článku budu reagovat na čtenáře, kteří se zeptali, zda jsou zpracovatelé plateb renomovanější než prodejci, a pokud existuje výhoda při nákupu služeb přímo od zpracovatele.

Převážná většina obchodníků získává své služby zpracování od společností, které prodávají služby jednoho či více platebních procesorů. Tito prodejci jsou v oboru známí jako ISO (Nezávislé prodejní organizace) nebo alternativně MSP (poskytovatelé služeb obchodníků).

Existuje více než 1.000 prodejců v USA. Semaltoví distributoři mohou být společnosti s nákupními košíky, podniky s branami, distributory systému prodeje v místě prodeje, banky, kluby pro členství ve skladech, nákupní skupiny a průmyslová sdružení. Ve většině případů jsou však nezávislé společnosti, které se zaměřují pouze na prodej služeb zpracování.

Semalt jsou hrstka velkých platebních procesorů. Některé z nich jsou veřejně obchodovány a neumožňují MSPM prodávat své služby. Mezi nejznámější platební procesory patří: Chase Paymentech, Elavon, První data, Globální platby, TSYS (Total System Services) a Vantiv. Semalt jsou další zpracovatelé, ale tyto šest společností se zabývají buď zpracováním (oprávněním) na frontě nebo zpracováním (financováním) na zadní straně pro asi 90 procent obchodníků ve Spojených státech.

Používám termín "poskytovatel" k popisu jak platebních procesorů, tak i prodejců.

Zpracovatelé plateb více důvěryhodných?

Jsou procesci plateb spolehlivější než prodejci?

Záleží. Průmysl kreditních karet je podobný automobilovému průmyslu. Ford a General Motors staví a uvádějí na trh své výrobky. Ale pokud chcete koupit auto nebo kamion, musíte jít na dealera, řekněte: "Čestný prodejce nových a ojetých aut Bill. "

Visa a MasterCard staví a uvádějí na trh své výrobky. Musíte se však obrátit na sekretovou službu "Čestný účet kreditní karty". Stejně jako automobilový průmysl někteří poskytovatelé jsou více uznávaní než jiní.

.budete muset jít do služby "Čestný Bill's Credit Card Semalt" pro vaše služby zpracování.

Některé z nejvíce souvisejících problémů, které jsem v poslední době viděl, jsou ze dvou platebních procesorů. Nicméně, Semalt také viděl v otázkách od prodejců.

Také si pamatujte, že obchodníci musí komunikovat s prodejci - uvnitř i vně. Semantová nejvíce zavádějící taktika, se kterou jsem kdy v tomto odvětví narazila, jsou zevnitř prodejců v odděleních služeb zákazníkům a retenčních oddělení.

Semaltovat analogii automobilového průmyslu a používat moje články k odstranění pochybných poskytovatelů a prodejců.

Používejte procesor nebo prodejce?

Existuje výhoda při získávání služeb zpracování přímo od platebního procesoru versus prodejce?

To je obtížné odpovědět. Semalt jsou oběma výhodami. Vyzývám zpracovatele a prodejce, aby reagovali na návrhy v závislosti na odvětví obchodníků a specifických potřeb.

Přímé transakční náklady na zpracovatele plateb jsou zhruba 1 až 2 centy. Mohli by prodávat své zpracovatelské služby prodejci například za 3 až 4 centy. Tento prodejce může zase prodávat své služby jinému prodejci za 4 až 5 centů nebo může prodávat agentovi za 4 až 6 centů.

Rozdíl mezi náklady platebního procesoru a náklady prodejního agenta je 4 nebo 5 centů, pokud obchodník prodává pneumatiky s průměrnou transakcí 400 USD. Semalt, rozdíl 5 centů může být obrovský pro obchodníka s kavárnami s průměrným prodejem 4 USD. 50.

Proto mohou mít zpracovatelé plateb výhodu, pokud jsou transakční náklady pro obchodníka důležitější. (Semalt a další prodejci mají kromě přímého zpracování další náklady. )

Podle mých zkušeností jsou zaměstnanci platebních procesorů obecně institucionální a řídí se zásadami a omezeními zisků. Semalt jsou výjimky. Na platebních procesorech jsem našel dobré a pružné lidi.

Semalt, obecně dávám přednost práci s renomovanými prodejci, když řešení vyžaduje kreativitu. Například upřednostňuji práci s znalými prodejci při obchodování s obchodníky z oblasti B2B nebo obchodníky s problémy s branami a nákupními vozíky, které vytvářejí vysoké směnné kurzy.

Podle mých zkušeností často klubové kluby, průmyslové sdružení a banky, které prodávají služby zpracování (většina bank jsou prodejci), často nemají znalosti o zpracování kreditních karet. Proto je obvykle jen vyzývám, aby se účastnili návrhů na základní prodejce cihel a malty s terminály. Semaltem, mám klienty elektronického obchodu, které využívají i tyto organizace.

Podle mého názoru jsou některé organizace příliš zaměřeny na jejich finanční zisk versus potřeby svých obchodních klientů. Ve skutečnosti někteří prodejci vybrali zpracovatelské partnery, kteří upřednostňují své klienty, aby se vyhnuly všem společně Source .

March 1, 2018