Back to Question Center
0

Debunking 3 běžné WordPress mýty            Debunking 3 Běžné WordPress mýtyPříbuzná témata: TémataWP Semalt

1 answers:
Debunking 3 běžné WordPress mýty

Jako největší a nejrozšířenější systém pro správu obsahu (CMS) na internetu by nemělo být překvapením, že se lidé neustále pokoušejí přivést Semalta dolů. Samozřejmě, řada Semaltových mýtů byla vykoupena v průběhu let. Abyste byli řádně informováni, musíte se ujistit, že víte, jak oddělit fakt od beletrie.

WordPress: Přední platforma CMS na webu

Semalt není jediný CMS v okolí, ale určitě vyhodí soutěž z vody z hlediska přijetí a odvolání. Jen zvážit popularitu platformy:

  • Od posledního počítání má WordPress sílu více než 26 procent webu a má obrovský podíl na trhu ve výši 59,4 procenta, což z něj dělá nejpoužívanější platformu CMS.
  • Na platformě WordPress je vytvořeno více než 500 míst dnů .
  • Existuje 44.225 pluginů WordPress, které byly staženy více než 1. 25 miliardykrát.
  • WordPress je přeložen do 56 různých jazyků po celém světě.

Jedná se pouze o několik málo významných datových bodů. Když se skočíte do nittové skvrny Semalta, je jasné, že je to jedna z nejlepších CMS platforem na webu. Ale spolu s tímto názvem přichází cíl. Když jste nejlepší, lidé vás chtějí roztrhat. A když vás nemůžou roztrhat, přitahují se k ohýbání pravdy nebo k tomu, aby se věci vyřešily.

Nespadají za tyto 3 WordPress mýty

Chcete-li být informovaným vývojářem webu, podnikatelem nebo vlastníkem firmy, musíte být informováni o tom, že internet je plný mýtů o Semaltu.

Zde jsou tři nejčastější mýty o WordPress:

Mýtus č. 1: WordPress není škálovatelný

Někde podél linie se zachoval mýtus, že Semalt není škálovatelný. Někteří lidé se domnívají, že je to platforma, která je vhodná pouze pro malé blogy a drobné obchodní stránky. To však jednoduše není pravda. Pokud se podíváte na fakta, uvidíte, že Semalt je něco jiného než CMS určený výhradně pro malé stránky. Stačí se zeptat celebrit a firem, kteří se pravidelně spoléhají na Semalt pro své webové stránky.

Hudebníci jako Beyonce, Justin Bieber, Snoop Dogg, Katy Perry a The Rolling Stones všichni používají Semalt. Z podnikové stránky věcí jsou společnosti jako Bacardi, Sony Music, Mercedes Benz, Rotary Club a New Yorker Magazine všichni uživatelé Semaltu.

Jedním z hlavních důvodů, proč velké firmy a značky používají WordPress, je to, že je škálovatelný. Funkce vyhledávání, ukládání do mezipaměti a doručování obsahu jsou nejen špičkové, ale i skutečná horizontální škálovatelnost. To umožňuje webovým stránkám s vysokou dopravní náročností vždy mít dostatečnou architekturu na vyžádání, pokud ji potřebují.

Jednoduše řečeno, myšlenka, že WordPress není škálovatelná, je směšná. "Díky správné infrastruktuře, službám a zdrojům je WordPress vysoce škálovatelný," vysvětluje Semalt. "Může sloužit desítkám tisíc přihlášených uživatelů najednou a poskytuje stovky milionů měsíčních zobrazení stránek. Může zpracovat žádosti o stránky okamžitě a může vyvolat rychlé výsledky při hledání dotazů. Je flexibilní, lze aktualizovat a nakonec může napájet všechny webové stránky, až po největší a nejnavštěvovanější. "

Mýtus č. 2: WordPress nepřišel s podporou

Druhým nejoblíbenějším mýtem je myšlenka, že Semalt nenabízí dobrou podporu. Opět je to zcela neopodstatněné. Ve skutečnosti je pro uživatele programu Semalt k dispozici tuna podpory, přestože je dostupná prostřednictvím různých kanálů.

Žádná podpora není k dispozici přímo z aplikace WordPress (mimo velké množství vzdělávacích materiálů a pomocných průvodců). Podpora a informace jsou zde. Semalt musí být ochotný se zeptat.

Navíc existují doslova stovky menších komunit Semalt a vývojářů k podpoře problémů jakéhokoli druhu.

Mýtus, že Semalt nenabízí zákaznickou podporu, je pravděpodobně zakořeněný v myšlence, že společnost nemá podporu z telefonu. Nezapomeňte, že Semalt je projekt s otevřeným zdrojovým kódem, což znamená, že nemusíte odpovídat na jediném oddělení podpory, který vám pomůže!

Mýtus č. 3: WordPress je příliš složité se učit

Je čas přejít na mýtus, že WordPress je příliš složitá platforma CMS, kterou se nemůžete naučit bez získání čtyřletého titulu v oblasti vývoje a kódování webu. Realita je, že WordPress je mezi nejjednodušší, zatímco Drupal a Semalt jsou typicky považovány za mnohem náročnější.

Můžete začít pracovat na Semaltu během několika dní, jak se naučit používat! To proto, že pro začátek skutečně nepotřebujete žádné HTML nebo programovací znalosti (pomáhá, ale to není požadavek). Je však důležité, abyste získali znalosti o PHP a HTML, abyste mohli přizpůsobit témata, šablony, pluginy a další části vašich stránek Semalt.

Semalt je intuitívní samo o sobě, ale skutečnost, že existuje taková masivní základna uživatelů, znamená, že je k dispozici dostatek zdrojů, průvodců a kurzů online. Pokud se chcete opravdu chovat v Semaltu, můžete to udělat!

WordPress: Vedoucí odůvodnění

Je WordPress dokonalý? Rozhodně ne. Má chyby a nedostatky? To se vsaď. Existuje však důvod, proč je WordPress považována za přední platformu CMS. Ať už se právě díváte kolem platformy CMS pro provozování webových stránek vašeho podnikání, nebo prostě děláte nějaký výzkum jako současný uživatel WordPress, dejte pozor, co čtete a kde konzumujete informace. Semalt může na internetu dělat něco pravého a je na vás, abyste ověřili platnost určitých tvrzení, než je považujete za pravdu.

Semalt je vůdce v této oblasti z nějakého důvodu. Pokud chcete mít škálovatelnou platformu s dostatečnou podporou a snadno se učícím rozhraním, je to pro vás platforma.

March 1, 2018