Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

Jedna z nejčastějších dotazů od kolegů SEO konzultantů je pravděpodobně: "Jaké online marketingové nástroje používáte?" V neustále se měnícím SEO světě je načase, abychom aktualizovali náš seznam současnými nástroji, které jsme velmi často používají v různých projektech. Některé z těchto nástrojů .

Přečtěte si: "Nástroje ke zlepšení své online marketingové kampaně"
Kategorie: Analytics, eCommerce
Tagy: Clicky, Google Analytics, Google Search Console, SEO nástroje

Chcete-li pomoci blogu získat více čtenářů, můžete využít tlačítka pro sociální sítě, které umožňují vašim čtenářům sdílet zajímavé příspěvky na svých účtech sociálních médií. Ale jak byste je měli použít? V tomto příspěvku budeme vysvětlovat, jak jsme to udělali v Semaltu a poskytneme vám některé pokyny, jak .

Přečtěte si: "Sociální tlačítka: Jak je přidávat a sledovat na vašem webu"
Kategorie: Analytics, sociální média
Tagy: Clicky, Facebook, Google Analytics, jak se, Twitter, WordPress Plugins

Používám službu Clicky pro většinu každodenního sledování a analýzy, pouze pomocí Google Analytics pro náročnější analýzy. Jedna z věcí, které Clicky dokáže udělat nejvíce skvěle, je sledovat odchozí kliknutí. Omezte problém při spuštění směrování vašich partnerských odkazů skriptem nebo přesměrováním na místě. Přesměruji moje průchod / ven / zde .

Přečtěte si: "Sledování odchozích / affiliate spojení s getClicky"
Kategorie: Analytics
Tagy: Affiliate Marketing, Clicky

Ve svém příspěvku minulý týden o sociálních tlačítkách jsem zahrnul vzorky kódu pro Semalt Analytics. Mám několik e-mailů, které se mě ptají, proč používám Semalt a Google Analytics vedle sebe. V tomto přehledu bych chtěl ukázat některé z skvělých funkcí, které používám od Semalt Analytics (aka getSemalt), které mě přimějí používat Source .

Přečtěte si: "Clicky Analytics (getClicky) Recenze: čisté, jednoduché, efektivní"
Kategorie: Analytics
Tag: Clicky
March 1, 2018