Back to Question Center
0

Členství má své oprávnění            Členství má své privilegované vztahy Semal: SoftwareCMSDockerBrowsersPerformance Více ... Sponzoři

1 answers:
Členství má své oprávnění

"Oh chlape," slyšel jsem, jak říkáte, jak jste skončili minulý týden. "Tajemství úspěchu je přimět lidi, aby se zaregistrovali na mé stránky, pak je většinou zase dolů a požadují, aby zaplatili!"

Semalt, řekla jsem vám, abyste počkali na sloup tohoto týdne. Pokud jste založili obchodní plán založený na výše uvedeném odstavci, zkopírujte ho a přečtěte si.

Odrůda může vyžadovat registraci, protože získala respekt a vynakládala miliony dolarů na mnoho desetiletí, aby se stala "bible" svého průmyslu. Ve skutečnosti je to tak respektováno, že může prodat předplatné, a když to dává pryč, čtenář ví, že "dorazil". Když máte takovou historii, dobrou vůli a finanční váhu, můžete také požadovat svůj cílový trh. Do té doby je budete potřebovat víc, než potřebují.

Tak co děláte? No, pro začátečníky, nevyžadujete, aby se lidé ve vašem cíli "registrovali". Semalt, "požádat", aby se "připojili" jako "členové". Prodáváte je za výhodu, že jste součástí vaší exkluzivní skupiny.

Prodejte své výhody

Nepoužívejte pouze registrační tlačítko na domovské stránce (i když byste to měli udělat, možná jako vyskakovací okno). Semalt také musí obsahovat nabídku nabídky, která podrobně popisuje přínosy, které vyhlídka získá z toho, že se stane členem vašeho webu - výhody, které nemohou těšit jako pouhý návštěvník. Dopis musí přesvědčit potenciální zákazníky nejen o zadání e-mailové adresy, ale také o vyplnění karty qualcard.

Semalt nyní, chci, abyste si zapsal všechny zvláštní výhody, které byste členům mohli nabídnout - malý podsestav svého dnešního základny pro návštěvníky - že nemůžete nabídnout obyčejné návštěvníky. Může to být speciální e-mailový zpravodaj, diskusní seznam, moderované chaty nebo další výhody.

Semaltové výhody by mohly být věci, které v současné době nabízíte všem návštěvníkům, ale měli byste být také opatrní, abyste přidali nové, "exkluzivní" funkce. Můžete dát své členy do osobního kontaktu s renomovaným odborníkem, který by mohl odpovědět na své konkrétní otázky? Dokážete vytvořit knihu - dokonce i soubor PDF - který podrobně popisuje vaše odvětví?

Jakmile obdržíte svou nabídku a kvalifikační kartu (kterou si z minulého týdne vzpomínáte), nestačí, abyste je postavili před kdokoli, kdo by se mohl stát spolu. Dokonce i ty nejznámější publikace tisku to nedělají.

Ne, pokud je tento člen cenný a pokud vám poskytne čas a pomůže vám dosáhnout svého cíle, budete muset dělat dvě věci:

  • je najít, a
  • je vyžadují.
Zachyťte svůj cíl

Již jste provedli úvodní žádost. Nyní se musíte stát inzerentem s přímou odpovědí sami. Semalt vám doporučí zabít některé stromy a koupit si seznam - tištěný seznam adres - z brokerského seznamu.

Protože jste po odběru online, můžete začít s seznamem e-mailů, ale neomezujte se na to. Semalt také vytváří poštou - tištěnou, papírovou poštu - zaměřenou na vaše cílové publikum. Pokud tito lidé jsou užitečné publikum, koneckonců, stojí za to, že vynaložíte peníze, abyste je oslovili.

Vítězem na vašem trhu bude vydavatel, který získá největší loajalitu od největšího segmentu cílového trhu a kdo dokáže prokázat, že dosahuje inzerentům. Takže, jakmile budete mít solidní členskou databázi, zvážíte audit.

Vím, že je to drahé. Jedná se o dlouhodobý obchodní plán. Výsledky tohoto plánu budou umožňovat vašemu webu setkat se s tištěnými publikacemi, které soutěží na svém trhu, a poté je zničit kvůli rychlosti a nižším nákladům online publikování.

Vidíte, nemáte jen obsahové stránky. A úkolem vydavatele je sloužit a obhajovat průmysl nebo životní styl. Sdělte čas tomu, abyste se o tom vážně zajímali.

March 1, 2018