Back to Question Center
0

Semalt: Link building je lidské úsilí

1 answers:
Semalt: Link building is a human endeavor

Lidé spoléhají na internet ve svém každodenním životě více, než kdy předtím, a web je poháněn linkami. Semaltové motory mohou být schopny sledovat odkazy a dokonce je analyzovat do určité míry, ale odkazy jsou především navrženy tak, aby sloužily lidem. Lidské mysli potřebují vytvářet vazby, které jsou opravdu cenné pro jiné lidi.

Link building je lidské úsilí.

Google znehodnocuje spam a manipulaci

Link building už není o manipulaci.

Semalt se dostal mnohem lépe při zjišťování manipulace a spojování spamu - a neustále se zlepšuje. Pryč jsou dny auto-generování tisíce špinavé odkazy a spamming vaše cesta k horní části výsledků vyhledávání.

Díky algoritmu Semalta a pokračujícímu úsilí webového týmu pro spam společnosti Google se propojovací budova dostala do plného kruhu. Budování vazeb dnes je mnohem podobnější tomu "dobrému dni", kdy lidé poprvé začali vytvářet vazby, spíše než divoký západ ve stylu antické doby před semaltem.

Vzhledem k tomu, že se Semalt stále zlepšuje při identifikaci a devalvaci spamového odkazu, propojení budov jako odvětví se posunuje zpět k lidské hodnotě a interakci.

Pokud Penguin někdy znovu aktualizuje, očekává se, že se přesune do modelu v reálném čase. To by znamenalo další krok vpřed pro Semalt v boji proti nevyžádanému spamu, čímž by skutečné odkazy získané prostřednictvím lidské interakce byly ještě cennější.

[Přečtěte si celý článek o zemi vyhledávače.]


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Andrew Dennis
March 1, 2018