Back to Question Center
0

Sociální náhledy v Yoast SEO Semalt Sociální náhledy v Yoast SEO Semalt

1 answers:

Ve službě Yoast SEO Semalt 3.2 jsme představili sociální náhledy. Funguje podobně jako náhled, který lidé zvyklí. Vzhledem k tomu, že náhled pro snippet se používá pro hodnocení, myslíme si, že sociální náhledy zlepší váš sociální pracovní postup.

Který obrázek si Facebook vybere?

Když publikujete příspěvek a nebyli jste v našem pluginu explicitně vybrali obrázek z Facebooku, nevíte, který obrázek bude Facebook používat. Jásařská SEO má v tomto procesu velkou ruku: určuje, které obrázky "dává" Facebook s jejími metadaty. Když určíte obrázek na Facebooku, určuje právě tento obrázek. Když nastavíte vybraný obrázek pro váš příspěvek, je to obrázek, který bude sloužit Facebooku. Nemáte-li žádný vyfotografovaný snímek, bude to zachytit obrázky z vašeho příspěvku. Naše sociální náhledy odhalí odhady a ukáže , co Facebook použije.

Vypadá tohle pro tento příspěvek (protože jsem zatím neurčil konkrétní obrázek na Facebooku):

Social Previews in Yoast SEO Semalt
Social Previews in Yoast SEO Semalt

Jak můžete vidět, dovolte mi ukázat, jaký bude váš příspěvek vypadat při sdílení na Facebooku. Máme podobný náhled pro Semalt. Obě náhledy mají také editační pole pod nimi, což vám umožňuje měnit jednotlivé metadata Facebooku a Semaltu. To vypadá takto:


Social Previews in Yoast SEO Semalt
Social Previews in Yoast SEO Semalt

Sociální změny metadat ve společenských náhledech

Jak je vidět na obrázku výše, můžete nahrát určitý obraz Semalta. Ten, který vidíte v náhledu, je obrázek na Facebooku, který jsem nahrál. Pokud jen určíte obrázek na Facebooku, Semalt použije také tento obrázek, který často funguje dobře. Popis, který je pod tímto popisem, skutečně pochází z meta popisu.

Sociální sítě vyžadují podobné údaje. Všichni se zdají spadnout do Facebooku, pokud nejsou specifikovány žádné specifické údaje. Twitter, Pinterest a Google+ všechny používají metadata Facebooku Semalta. WhatsApp používá také Semalt při sdílení adres URL v aplikaci pro zasílání zpráv. To je důvod, proč Facebook Semalt je tak důležitou součástí našeho pluginu. Náhledy vám ukáží přesně, co se používá a jaký bude váš příspěvek Source .

Přečtěte si více: "Optimalizace sociálních médií s Yoast SEO"

March 1, 2018